Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aşk Acısı Çekiyorum

ireem

Trainee
Tepki
5
herkese merhaba adım irem foruma yeni katıldım. sorunlarımı genelde içime atan biriyim ancak artık yoruldum ve yakın 1-2 arkadaşıma da anlattım ancak yine olmuyor 17 yaşındayım psikolojik destek alsam aileme söyleneceği için çareyi burada buldum sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. çıkmazdayım.
10. sınıfta iken mehmet adında biri beni seviyordu ancak ben onun yakın arkadaşı berkten hoşlanıyordum, berk de ayşeden. berk beni reddetti ben de beni seven biriyle birlikte neden olmasın dedim ve mehmetle sevgili oldum o beni mutlu etti güzel zamanlar geçirdik 11 de ayrıldık çünkü ona haksızlık yaptığımı düşünüyordum sonra berkle tekrar konuşmaya başladık o benden özür diledi vs ben de içimde hala ona bir şeyler kaldığını farkettim ve kabul ettim onunla sevgili oldum. 4 ay sevgililik sonucu artık 12. sınıf olmamız sebebiyle benden ayrıldı tamamdır dedim saygı duydum. ancak okul açıldı ki berk ayşe ile görüşmeye başladı tepemin tası attı. sanırım şuan karma yani yaşattığımı yaşıyorum ama işin içinden çıkamıyorum her şeye rağmen berki seviyorum onu ayşe ile görmeme rağmen vazgeçemiyorum. o da gerçekten beni mutlu etti sevdiğini gösterdi ama dersler yüzünden bana vakit bulamayıp şimdi eskiden sevdiği kişiyle görüşmesi ne kadar doğru sizce? ben de ders çalışıyorum bunun farkındayım ama gözümün önünde yakınlaşıp sanki beni kandırdığı ve onu unutmak için beni kullandığı hissi bir türlü geçmiyor

lütfen yardım edin <3

Konu Sahibi
I

ireem

Trainee
Tepki
5
Cevabı bulmuşsun zaten. Hala neyi düşünüyorsun? Bu yaşlarda yaşanılan ilişkilerin çoğu zaman geçirmek içindir. Berk de isminin hakkını konuşturmuş burada.

Mehmete yaşattığını berk sana yaşatmış. Olay bu.

Bundan sonra yapman gereken bunları silmek ve yoluna daha mantılı bir şekilde devam etmek.
yani artık hayatımda seçimlerimi daha iyi yapabileceğim bir gerçek ama keşke unutabilmek bu kadar kolay olabilse dostum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

iş zaten silmekte uranyum
öylee :(
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ohoo bu daha ne ki. Hayatta daha karşınıza neler neler çıkacak.
valla aşktan soğudum artık ben üniversitede gelen gelsin kimseye açılmak falan istemiyorum

layley

Trainee
Tepki
449
Sizin iş düğüm olmuş. Kim kime aşık kim kimle çıkmış anlam veremedim. Ama düğümü çözmek senin elinde. Onu da onları görmeyerek çözeceksin . Onu görünce kendini kötü mü hissediyorsun? Ayrıl o ortamdan. Onu mu düşünüyorsun? Aklına üniversite için hedeflerin gelsin. Sevgiye her zaman saygım vardır ama seninki şuan çocukca hisler. Önünde çok zaman var. Daha çok mutluluk, daha çok kalp kırıklığı yaşayacaksın. Fakat şimdilik bütün bu duygularını paspasın altına itele. Bırak eskiler eskide kalsın. Senin önünde bir sınavın var. Hayatı bir sınava bağlamayı sevmem ama maalesef ki eğitim durumu bunu bize zorluyor. Bu yüzden sirkelen. Mehmetmiş, Berkmiş, Ayşeymiş unut bunları. Sınav senen güzel geçsin. Başarılar şimdiden

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Ne yapılır hiç bilmiyorum hayatımda hiç aşk acısı çekmedim hiçbir erkeğe kendimden fazla değer vermedim iş kafada bitiyor bence unut gitsin sana iyi bir ders olmuş olur aynı hataları bir sonra ki ilişkinde yapmazsın son senen zaten derslerine odaklanmaya çalış

karinaa

Trainee
Tepki
237
Ben bu konuda sana gerçekten tavsiye verebilirim çünkü aynı yaşta aşk acısı çektim. Ama ben yanlış yaptım aylarca hatta yıl diyebiliriz ağladım unutamadım ve sınav seneme de denk geldi onun yüzünden ders calısamadıgım cok gün oldu simdi nasıl pismanım.. Sen bu duruma üzül üzülme onun icin hicbisey ifade etmeyecek sadece olan sana olacak. Unut derse odaklan demekte kolay değil bunu biliyorum. Ondan direkt kaç. Asla aynı ortama girme sosyal medyada bakma uzaklaş dersine arkadaşlarına vsvs başka şeylere yoksa her gördüğünde acıtır kendini derse ver düşündüğün an başka şeyle ilgilen. İnan bana iyi bir üniversite daha önemli. Hiç öyle ünide aşk bulursun da demiceğim bulamayadabiliyorsun. Ama en azından bu yaşlarda aşk değilde kariyer daha önemli onu anlıyorsun. Sen kendini geliştir kendin tam bir insan ol aşk öyle ya da böyle olur.