Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Azerbaycanda Savaş Başladı.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Bu gün yakın arkadaşımın doğum günüydü ve sınıf ardaşlarımızla evine kutlamaya gitmişdik,Ama aniden Armenistanın Azerbatcanın şehri olan Bərdə ye ateş etdiklerini duyduk.Bir ara ışıklar gitdi,sonra ise haberlerde tiktok uygulamasının Azerbaycanda durdurulduğu haberi geldi.Yani şu anda hiç birimiz tiktok kullanamıyoruz.Bide VPN de yuklemek olmiyor.44 günlük savaşda ülkede tamamen internet yoktu.Vpn ile internete başka ülkelerden ulaşiyoduk.Ama şimdi napicaz.Bide şehitler var.🤦🏻‍♀️Yarın ilk işim vpn yüklemek olucak.Biz onlarla sülh istesekde onlar bir türlü kabul etmiyo ya.Putin İlham Paşinyan defalarca toplanti yapti.Anladık bizi sevmiyorsun Peki Rusya? Bir nevi rusya olmasa onlar bir hiç.Sonra genc çocuklar şehit oluyor.Şu anda ne derdi çekiyim bilmiyorum bir yanda internet bir yandan şehit olan insanlar.

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Allah yardımcınız olsun... Şu anda öğrendim bunu haberlerdede görmedim şehitlerimize Allah rahmet eylesin muhtemelen orda hayat felç olmuştur dualarımız sizlerle...
Bu Rusya'nın derdi ne anlamıyorum bir gün bir yerde toslıyacak ama
Rusya nın ne yapmak istediyini bende bilmiyorum.Ya bizle yakın ya onlarla.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Okuduğum kadarıyla mesele yine Karabağ gibi gözüküyor ama emin de değilim, sen daha iyi bilirsin tabi. Şehirlerinize Allahtan rahmet, ailelerine de sabırlar diliyorum. Azerbaycan benim için çok özel, çok kıymetli bir yer. Umarım vatan bütünlüğünüz her daim sürer, bayrağınız göklerde dalgalanır. Dualarım sizinle olacak. ♥️
Evet Karabağ.Teşekkur ederim💖

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Savaşlardan nefret ediyorum umarım en az hasarla atlatılır Allah yardımcınız olsun kendine dikkat et mecbur olmadıkça dışarı çıkmamaya çalış 💙
Ben Baku de kalıyorum,Yani burda savaş yok.Ama yinede teşekkurler💙
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Rusya ne işine gelirse ona yöneliyor vala
Evet onlara silah veriyolar.Ilham nasıl hala onlarla iyi bilmiyorum.Belkide dünyanın en büyük ülkesidir o yuzden.