Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Baby Monster Netizenlerden Tepki Alıyor

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,921
image (3).png

▪︎Baby Monster üyesi Chiquita "Coachella sahnesinde yer almak istiyorum" dediği için netizenler tarafından tepki aldı.
▪︎Netizenler daha debut yapmadan bu kadar büyük şeyler amaçlamasının aç gözlülük olduğunu söyledi.
▪︎Bazı netizenler küçük şirketlerden gelenlere acıdıklarını belirtti. Çünkü küçük şirketten gelen gruplar haftalık müzik şovlarında yıllarca birincilik bile alamazken büyük şirketlerden gelen kişiler böyle büyük şeyleri hayal edebiliyorlar.
▪︎Le Sserafim Sakura'da Billboard listesine girmek istiyoruz dediği için aynı şekilde tepki toplamıştı.
▪︎Bazı netizenler de hayal kurmakta bir sakınca olmadığını söyledi.
▪︎Bizim ırkçı netolar hiç durur mu? Durmaz. Tam nefret ortamı oluşturmuşken bir de grubun 4 yabancı 3 Koreli üyesi olmasindan dem vurdular.

Ben bu konuda netizenlere katılmıyorum. Bir insanın hayal kurmasında asla bir sorun yok. İsterse Amerikan başkanı olmayı istesin. Ayrıca kız 13 yaşında. Bırakın hayal kursun ve o hayali için çalışsın.

Yalan da söylemek istemiyorum. Gruba karşı antipatim yok değil. Yang Hyun-Suk'un grubu olmalarından dolayı midemi bulanıyo (Kızlardan ötürü değil, Pedo Ceolarından dolayı.) Şimdi Chiquita'nın bu söylediğini görünce bir gerçekler yüzüme vuruldu sanki. Büyük şirketten gelince çok kolay bir şekilde milyon satıp, yabancı ülkelerde promosyon yapabiliyorsun, marka anlaşmaları gırla dolaşıyor. Kız daha küçük olduğu için ona lafım yok. Ama şu şirket görevlileri kamera önünde azıcık alçak gönüllü davranmaları gerektiğini söylese güzel olurdu.

Orijinal makale:

Sisi

Trainee
Tepki
414
Netolar linç işlerine şimdiden başlamışlar kız akıl sağlığını bozmadan alışsa iyi olur böyle şeylere.Bir tarafdan da istediği şeyin gerçekleşmesi o kadar mümkünsüz bir şey de değil yani.2NE1 ve Blackpink gittiyse,Yg Babymoster'ı da oraya gönderir bence.Hatta grup iyi başarı elde ederse bir sonraki coachella'ya da gidebilirler belki.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Netolar linç işlerine şimdiden başlamışlar kız akıl sağlığını bozmadan alışsa iyi olur böyle şeylere.Bir tarafdan da istediği şeyin gerçekleşmesi o kadar mümkünsüz bir şey de değil yani.2NE1 ve Blackpink gittiyse,Yg Babymoster'ı da oraya gönderir bence.Hatta grup iyi başarı elde ederse bir sonraki coachella'ya da gidebilirler belki.
Pardon biraz hata yapmışım sonunda bir sonrakine değilde bir kaç yıl sonra coachellaya gidebilirler belki.Yani ben coachellayı bir kaç yıldan bir düzenlenen festival olarak anlamışdım o yüzden.

Konu Sahibi
bilibili88

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,921
Niye tepki gösteriyorlar ki
Idoller artık hedeflerini, hayallerini de mi açıkça dile getiremeyecek??🤡
Zamanında BTS daesang almak istediklerini söylediklerinde de linçlemişlerdi. 2015 falandı galiba.

Pardon biraz hata yapmışım sonunda bir sonrakine değilde bir kaç yıl sonra coachellaya gidebilirler belki.Yani ben coachellayı bir kaç yıldan bir düzenlenen festival olarak anlamışdım o yüzden.
Aslında Coachella'ya gitmek o kadar zor bile değil Amerikalı sanatçılar için. Aylık dinlenmesi 1 milyon olan amerikalı indie grupları bile sahne bulabiliyor. Bir amerikalı sanatçı için önemli olan ana sahnede olmak ya da headliner olmak. Tabii yabancı sanatçılar için zor. Öneren birisi olmadığı sürece bir kpop grubunun sahne alması iyice zor. Ama Blackpink Coachella yöneticileri için iyice önemli oldu. Üyeler Baemon'u önerse bence bir kaç seneye çağırılabilirler.

Ü

Üye silindi 25

kız istediği hayali kurar hayal kurmak için belli bir noktada olmaya gerek yok ki¿ kurduğu hayal ilerde gerçekleşebilecek bi hayal öyle olmasa da sorun yok knetizenler mutsuz ve hasta