Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ben Geldim (Hissiz Müziğim Comeback)

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Ayyy herkese Merhabalar
Baya uzun zaman oldu görüşmeyeli heyecanlandım 🤭.
Nasılsınız, umarım iyisinizdir 💐

Aniden gittim bunun farkındayım ama uzun süredir de düşünüyordum. Çünkü buradan bağımsız günlük hayatımda baya zorlandığım anlarım oldu. Onlar ile ilgilenmek istedim ve buraya bir süre veda ettim. Buraya girmemek başlarda zordu , burada çokça vakit geçirdim ve çok güzel arkadaşlıklar edindim. Sizinle olmamak üzücüydü. Bi süre sonra alıştım.
Şuan mutluyum çünkü eve geldim ve bizimkilere haber vermemiştim . Bizim ana dersler yıllık o yüzden ocakta vize ,haziranda da final oluyor. Seçmeli dersler dönemlik dersler ve kasımda vize ,ocakta final. İki seçmeli dersin vizesinden kalmıştım. Finallere deli gibi çalışarak baya yükseltme yaptım ve büte kalmadım. Ama bizimkilere büt durumu olma ihtimali var ve pazara kadar anca açıklanır diyordum. Bu yüzden geç geleceğimi söyledim. Ama büt durumu olmayınca bileti kestim ve eve geldim. Bizimkiler aşırı şaşırdı. Annem ve babam benim geldiğime inanamadı. Sen gerçek misin dediler🤭. O anki mutluluğumu anlatamam. Kalbim güm güm atıyor. Annemin gözleri doldu , şaşkınlıktan hareket edemedi. Babam da çok mutlu olmuştu. İlk defa bana bu kadar mutlu bakmıştı 🥺. Kız kardeşim de ağlamıştı🤧.
Bazılarınız ne var ki bunda üni hayatı , aileden uzak olmak normal , birçok öğrenci bunu yaşıyor diyebilirsiniz. Ama ben ara tatilde eve gitmedim ve ailemi en son ekimin ilk haftası görmüştüm. Onun dışında son bir , iki ay zor zamanlardan geçirdim. Ve artık bıkmıştım her şeyden. Tek istediğim evime gitmekti.
Birçoğumuzun sınav stresi, gelecek kaygısı var ki benimde çok fazla var. Çok stres yapan birisiyim ve vizelerim de yaklaşınca stresin bana olumsuz dönütleri oldu. Burada olmadığım vakit bu olumsuz dönütlerle uğraştım. Kabuslar gördüm ve acı çektiriyordu. Acı çekerek uyandım çoğu zaman. Hatta rüyamda ne gördüm bilmiyorum ama üç gün kolum sızladı. Yemek konusunda çok sıkıntı çektim. Midem aşırı derecede hassaslaştı. Özellikle akşam yemeği yemeye dayanamıyordum. Midemi mahvediyordu. Haftalarca uykusuz kaldım. Gece üçe dörde kadar uyuyamıyordum. Günümü ders çalışarak geçiriyordum. Fakülte, kütüphane ve yurt arasında geçti haftalarım. Yurda nasıl geldiğimi bilmiyordum. Aşırı yorucu bi süreçti.
Kabus gibiydi o zamanlar ve atlatamıyordum. Bedenimi olumsuzluklar ve stres ele geçirmişti. Acı çektiriyordu. Ağlamak istiyorum ama içimi rahatlatacak kadar ağlayamıyordum ve içimde birikti birikti ve birgün patladı. İşte o zamanlar @Vankedisi🐈☢️ bana ulaştı. Onunla konuşmaya başladım ve o zamanlar çok yardımcı oldu bana. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yolumu kaybetmiştim ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Kendisine çok teşekkür ediyorum 💕.
Kedi ile konuşurken bi arkadaşımla konuşmamı ve içimi boşaltmamı söylüyordu. Ağlayarak ona yazıyordum.Tam o sırada da en yakın arkadaşım , ona reels göndermiştim ona cevap vermişti. Ben de müsait misin, seninle konuşmak istiyorum yazdım. Ve o beni aradı. Telefonu açtım ve ben hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Bi on dk ağladım. Arkadaşım, ben ona söylemesem de neden ağladığımı anladı ve bir şey demedi. İçimi boşaltmamı bekledi. Onunla baya uzun sohbet ettim. Sen şuan içine attıklarını boşaltıyorsun ve yarın kalktığında hiçbir şeyin kalmayacak dedi. Ve öyle oldu.
Aklıma geldikçe daralıyorum. Hiç hoş zamanlar değildi. Kedi benimle konuşmasaydı belki daha da içime atardım. O yüzden ona çokça kez teşekkür ediyorum 💜
İki hafta vize olduk. Mübarek bitmek bilmedi. Uykuya hasret kaldım , gece üçe dörde kadar uyumayıp ders çalışıyordum. Sonuçlar ne zaman açıklanır bilmiyorum ama dünkü aşırı zordu. Hiçbir şey yapamadım. Olabildiğince yazdım ama kazık gibiydi. Sınavda , hoca bu kağıdımı görse kim bu gerizekalı der , dedim. Zor soracağım dedi de aşırı teknik bilgi istedi ayrıca çok saçma yerlerden sordu. Bi hukuk öğrencisinin bilgisini ölçecek bi sınav değildi. Bir de Ceza genel var ona da aşırı sinir oldum. 12 hafta boyunca ders gördük ama ilk 6 haftayı sormuştu. En önemli konuları sormadı. Sınavı yapmadım değil yaptım ama sınav kağıdı da denmezdi. Buradaki tepkim kolay veya zor olması değil , kalite. Bildiğiniz üzere hukuk okuyorum ve hocalarımız teknik bilgileri pek sevmiyor. Bu bilgileri somut olayda değerlendirmemizi , yorum kabiliyetimizi ve yazı yazma becerimizi geliştirmemizi istiyorlar. O yüzden sıkça olay soruları sorarlar. Tek bi olay üzerinden tüm dönem öğrendiğimizi dökebilmemizi isterler. Ama işte bazıları böyle yapmayıp öğrenciyi ters köşe yapmaya bayılıyor 😤. Kaç alırım bilmiyorum ama ben elimden geleni yaptım. Klasik olduğu için de hocaların değerlendirmelerine kaldık. Nasıl kabul ederlerse artık😮💨.

Çok yazdım kusura bakmayın.
Siz neler yaptınız, sizin hayatla mücadeleniz nasıl gidiyor? Alındı mı karneler🎊

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Bunu yazmayı unuttum.
Yeni yılda burada değildim ve kutlayamadım. Size verebileceğim pek hediyem yok.
İyi dileklerde bulunabilirim sadece.
O yüzden size üç nokta(...) hediye etmek istiyorum. Saçma gelebilir fakat, üç noktayı tamamlanmamış cümlelerde kullanıyoruz. Hayatımız da tamamlanmamış bir cümle ve bu cümleyi de anca kendimiz tamamlayabiliriz. O yüzden size hayatınızda başarılar ve mutluluklar diliyorum. Umarım yaşadığınız sürece güzel anlarınız olur. Kendi ayaklarınızın üzerinde durur ve hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Üç noktanızı kendiniz için tamamlarsınız.
Basit bi hediye olabilir.
Sizin için en içten dileklerimle mutlu yıllar diliyorum 🧡

Son düzenleme:

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,320
Hoşgeldin 😭😭
Uzun süre yoktun hepten bıraktın sandım maalesef kısa süre öncesine kadar bende baya zorlu bı süreçten geçtim ama şimdi daha iyiyim umarım sende hep iyi olursun
Ailenin o sürprize tepkisi çok eğlenceli ve duygusal oluyor o yüzden haber vermeden eve gelmeyi bende çok severim sjsjsjsjsj

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
HOŞ GELDİNNNNNN
Hoşbuldum Canım💚
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hoşgeldin 😭😭
Uzun süre yoktun hepten bıraktın sandım maalesef kısa süre öncesine kadar bende baya zorlu bı süreçten geçtim ama şimdi daha iyiyim umarım sende hep iyi olursun
Ailenin o sürprize tepkisi çok eğlenceli ve duygusal oluyor o yüzden haber vermeden eve gelmeyi bende çok severim sjsjsjsjsj

Çok teşekkür ederim. Hoş buldum 😍

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Hoş geldinnn bebekkkk
Teşekkür ederim 🙂
Öncelikle içimde tutamicam öhöm;
HOŞ GELDİNNNNN!!!😍😍😍
Şimdi yazını okumaya gidiyorum sonra tekrar yorum yapıcam🏃🏼‍♀️🧐
Ben de okuyacağım sldlslsööax. Heyecandan neler yazdığımı bilmiyorum 🤭
Hoş geldin Hissiz müziğim. Zor bir süreç geçirmişsin ama en sonda çok tatlı anlar yaşamışsın. Umarım geri kalan dönemin süreci istediğin gibi ilerler. 🌸
Çok teşekkür ediyorum canım. İnşallah daha da güzel günlerimiz olur 💛

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Heh okudum yetiştim dxmskdhdm
Öncelikle seni çok özlemişim,gerçekten sanki 5 aydır falan yokmuşsun gibi hissediyorum,forumun ekranında "Ben Geldim" başlığını görünce ne kadar mutlu oldum anlatamam😭💞
Sınavları zor da olsa atlatıp ailenin yanına dönmene sevindim.Umarım notların da önündeki üniversite hayatın da dilediğin gibi olur.
Açıkçası bi yandan seninle empati kurabiliyorum çünkü kimseye yansıtmamak için *çok* emek harcasam da içim karmakarışık benim de.Çok yalnız hissediyorum ve kimse derdimi anlamıyormuş gibi geliyor.Umarım ben de yakın zamanda bir dert ortağı bulabilirim çünkü içimde patlayacak her şey en son🥲
Bu arada sen geldin Kedy yok oldu🤧
Neredesin kedyyyy @Vankedisi🐈☢️ 😖😭
Kediye posta güvercini gönderdim. Umarım güvercini yemez😅. Kedilerin sağı solu belli olmuyor .O da yakında gelir inşallah

Hoşgeldinn💕. Yokluğun çok belli oluyordu ve seni özlemiştim. İyi ki geldin. Hayat nasıl demişsin ... yolunda. Sorduğun için teşekkür ederim ve hep iyi ol🤍
Hoşbuldum.
Bakıyorum ağa olmuşsun. Tebrik ediyorum 💐

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Yeni yila forumda girenlerde basi cektigimden gozlerim seni aradi o gun 🤭
Ağlarım buna ben 🥺
Çok teşekkür ediyorum kuzum. Ben de pek yeni yıl heyecanı yoktu. Oda arkadaşımla pide yiyip🙄 Narnia Günlükleri'ni izledik

Hoş geldin. Giderken iyi olmadığın belliydi o yüzden tahmin ediyordum bu molanın sana iyi geleceğini. Çok zor şeyler atlatmışsın ama atlatmışsın işte. Tebrik ederim her şeyi aştığın için, çok sevindim senin adına.
🤍
Teşekkür ederim Ciklet'im . Umarım daha da güzel olur😍.
Ayyy çok özlemişim sizleri.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Ayyyyy çooooook sevindim şu andaaaaaaa 😍😍😍😍😍😍😭😭😭 hoşgeldin çok zor bir süreç geçirmişsin ama geçip bitmiş işte umarım çok güzel bir tatil geçirirsin sevdiklerinle Avukat Hanım 🤭 mükemmel bir avukat olacağınıza eminim ben 🙌🏻 çok çalışmanın karşılığını en güzel şekilde alırsın inşallah.♥️ Kendi hayatını aksatmaman daha önemli biz seni hep bekleriz sen yeter ki iyi ol.🙌🏻 Tekrardan hoşgeldin,iyi ki geldin,sefalar getirdin güzellik özlendinnnnnnn.😍♥️♥️♥️♥️♥️🥹🥹
Seni gördüğüme çok sevindim. Hâlâ neşeli ve çok tatlısın 😘

Açıkçası avukat olma hayali kurduğumu söyleyemem. İyi bi avukat olacağımı sanmıyorum. Duruşmada da ağlarım ve hakim de kızım ağlayacaksan çık dışarı seninle mi uğraşcaz der smfksxlxldjjdx
Zaten şuan pek meslek düşünmüyorum. Olabildiğince bölümü bitirmek hedefim. Gerisini de zamanı gelince düşünürüm. Ki sürekli hedef değiştiren birisi de olduğum için sonumun ne olacağı belli olmaz 😅

Hoş geldin canım 💕 gelmene sevindim 🥺 çok geçmiş olsun ayrıca ama geçti sonuçta, bundan sonrası daha güzel geçer umarım ❤️
Geçti diyorum ya. O zamanlar ki gibi kötü hissetmiyorum. En ufak şeyde bile mutlu oluyorum 🧡
Ayrıca hoş buldum doktor hanım

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
Hoş buldum 🎉
Öyle hoş geldin ki! 🥲♥️

Season 10 Hug GIF by Friends
Ayayayay yerim you😘

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,020
İyi ki geldin, hoş geldin 🤎 Buradaki varlığını özlemiştim, seni yeniden burada görmek beni çok mutlu etti. Konuştuğumuz zamanlarda yaşadığın zor günlerden bahsetmemiştin ama şimdi onları geride bıraktığını duymak rahatlattı. Hayatta her zaman inişler ve çıkışlar olacaktır. Çok bunaldığımız, yorulduğumuz ve hatta mümkün olsa yaşamaya ara vermek isteyeceğimiz zamanlar hayat boyu daima olacaktır ama sonunda her şey geçiyor, kötü günler bile... Sonlu bir ömre sahipken dertlerimizin de bir sonu olduğunu bilmek ve o sona mutlulukla kavuşmak hayattaki en büyük lezzetlerden biri. Mutlulukla kavuşamadıklarımızdan da çokça öğrendiğimiz şeyler oluyor, tecrübeyle sabit...
Ne mutlu sana, kötü günleri şimdilik geride bırakmışsın. Şimdilik diyorum çünkü dediğim gibi hayat zorlu bir maraton, kötü şeyler de olacak ve olmalı ki iyi günlerin değerini bilelim. Güzel günlerinin kötü günlerinden çok daha fazla olmasını umut ediyorum. Azmine ve çalışkanlığına hayranlığımı da tekrar dile getirmek isterim. Güçlü birisin ve bunun da farkındasın. Potansiyelini en iyi şekilde kullanacağından yana hiçbir şüphem yok. Huzur, sağlık ve başarı daima seninle olsun. İyi ki iyi ki geldin 🤎
Hoşbuldum ❣️

Aslında seninle konuştuğumuzda az biraz değinmiştim ama detaya girmedim. Çünkü hatırlamak istemiyordum ve sana da olumsuz enerji vermek istemedim. Sen de meşguldün o zamanlar. Kpss ve gündelik hayat derdi falan.
Amann geçti o günler. Şuanımı düşünüyorum. Maalesef evdeki misafirliğim bitti ve ev işi yapacağım 🥺

Amanıııın hoşgeldin🧡🧡🧡
Ayyy teşekkür ediyorum, hoşbuldum 💝
ay adamı da sevmem ama geldiğini görünce aklıma volkan konak geldi valla asldfkşvflb HOŞGELDİN GADINNIMM:love::love:

🤧🤧🤧🤧
Hoşbuldum Peterim.
Video seçimi müq. Kendimi zorlasam ben de ağlarım dermişim😅

Son düzenleme: