Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blind-2022

Tepki
8
Seelaaaaam. Aslında bunu öneri için yazmıyorum ama çok güzel bir dizi bir konudan bahsedeceğim. ❗️SPOİLER
Şimdi ben geçenlerde yine-ikinci kez-Blind izledim ve genellikle Sung Hoon'a karşı olan nefreti fark ettim. Ve bunu söyleyenlerin çoğu da Yoon Jae'yi seviyor.
Gelip buraya hapse girmeyi hak etti cart curt yazmayın. Evet,Sung Hoon planlamış olabilir. Ancak sahnelerden fark edebileceğiniz üzere Sung Hoon,başkan vardı ya,onun kızının öldürülmesine razı değildi. Yoon Jae'ye yumruk attı hatta. Özellikle Yoon Jae'nin Yuna'yı öldürmesi... Çok kötü oldu. Neyse,gel gelelim hapise atılması... Zamanında o kadar çocuklara zulm edenleri görüp görüp sessiz kalmaları... Sonra cinayet işleyince neden yaptın,cinayet çözmez bir şeyi oluyor. Özellikle o başkan var ya sen ne kadar kötü birisin kardeşim. Yıllar geçmiş sen hala öldürmeye çalışıyorsun eskiden işkence yaptığın çocuklara.
Fikirlerinizi kendinize saklayın umrumda değilsiniz...❤️

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
730
Tam da bugün diziye başladım🤠
Aylardır dizi izlenecekler listemdeydi ama bir türlü zaman ayıramadım çok şükür bugün başladım da o nasıl başlangıçtı öylee
Muhteşemdi😁
Dizinin adını görünce de uçtum resmen jfjfj

Konu Sahibi
enbuyukhsjavukati
Tepki
8
Tam da bugün diziye başladım🤠
Aylardır dizi izlenecekler listemdeydi ama bir türlü zaman ayıramadım çok şükür bugün başladım da o nasıl başlangıçtı öylee
Muhteşemdi😁
Dizinin adını görünce de uçtum resmen jfjfj
ayyyy çok mutlu oldum sonunda izleyen biriii. Ben de başladığımda ürkmüştüm biraz kafam da karışmıştı da sonra her şey çözülüyorrrr. Ama spoiler verdim ben sana😭

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
730
ya söcöaslkdfacs ben de izlemeden önce hep bakmıştım ya kimin katil olduğunu bilmeme rağmen aşırı sürükleyiciydi amaa
Kimin ne olduğunu pek fazla çözemedim ama şu anda 3 diziyi aynı anda izlemeye çalışarak ne zamana bitireceğimi düşünüyorum 🤐