Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Boysplanet999 - Zerobaseone

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
ay zaten lisede bile değil o fotolardan max 15 yaşında orada 15 yaşında yüzük alması çift fotosunu telefon kılıfına bastırması falan komik ayrıca sevimli ya saf baya ggdskhjlajdks. benim 4 öncelikli tercihim çıktı gyuvin-gunwook-yujin-taerae( junhyeon içimde yara kaldı ) ricky ve jiwoong ilk 9'umda değildi ama çocuklara gayet olumlu bakıyorum. jiwoonga en başlarda ısınmıyordum yalan söylemeyeyim ama son bölümlerde gayet karakter olarak sahne hakimiyeti olarak ön yargılarımı kırdı. ricky ise benim için süpriz yumurtaydı onun yerine keita çıkış yapar derdim ama one pick olarak çok güçlüydü yarışmayı izlemeyen arkadaşlarım ona oy veriyordu ve visual olarak cidden iyi siyah saçla umarım görebiliriz.

şimdi ise öncelikli seçimlerime geleyim .gyuvine oy verme sebebim tanıtımdaki hakkında kısmına çok çalıştığımı size göstereceğim bunu yazmıştı sonra ilk performans sonrası genelde masterlar yarışmacılardan özel performans isterken ben yapmak istiyorum demişti fdkhsjka bir de bunu söylerken inanılmaz gergindi kıyamam ya neyse mnet baya sabote etti çocuğu love killa performansını tamamen kesip biçti dance break kısmını hazırladı ana dansçıydı ama mnet çekmedi göstermedi bile çocuğu takımda birinci olunca ya nasıl birinci olur diye globalden inanılmaz nefret aldı. kıyamam bir de yorumları görmüş her konuşmasına, hareketine yansıdı çocuğun son bölümlerdeki endişesi fln çok üzücüydü. hadi tamam başka yarışmacı senin için daha iyidir vs de bu çocuğun o cüssesine rağmen dans yeteneğini sorgulamak saçmalığın daniskasıydı , vokali de gayet stabil ay bir de çocuğun visual bile sorgulandı o yorumları görünce ayrı şok oldum. çıkış yaptığı anons edilince bile global fanlar full nefret içerikli yorumlar yapıyordu yarın bir gün en çok seven de onlar olur.

gunwook ablasının kuzusu all rounder tanımının hakkını veren kuzum benim. ilk gördüğümde kesin çıkış yapar dedim ilk bölümdeki özgüveni yakışıklılığı falan hiçbir survival yarışmacısında yoktu. 2005'li olduğunu öğrenince hayatımın şokunu yaşadım min 2002 li falan derken o bölümler çekilirken 17 yaşında olma ihtimalini düşününce kendimden utandım. dansı benim için grubun en iyisi vücut kontrolü falan çok iyi , grubun lead vokali olur ayrıca main rapper pozisyonunda da o olur. en başından beri korede gereksiz hate aldı theqooda falan sürekli bu çocuğu linçliyorlardı sürekli 10. olduğunu görünce kahroluyordum 10 tane arkadaşıma gyuvin ve gunwooka oy versinler diye baskı yapıyordum. ben ve japon ablaların sayesinde çıktın gonuk.

yujin annesinin kuzusu fgrkehldjwksa ilk bölümde birinci olur dediğim çocuk ilk 8'de ismini duymayınca gerim gerildim. herkes onun ismini bağırırken(çıkış yapan diğer yarışmacılar da dahil ) onun çıkmaması korede olay olurdu. bir başkası 9. olarak çıksaydı alacağı nefreti hayal dahi edemiyorum o kişi için inanılmaz kötü olurdu. korede ve çinde inanılmaz popülerdi hala nasıl 9. oldu diye sorguluyorum. bu çocuğun da yarışma boyunca enerjisini sömürdüler int fanları bu yüzden affetmicem . 16 yaşında çıkış yapması onun için iyi olmaz vs vs diyip koruyor gibi gözüküp hakaret ediyorlardı bir de bir dans masteri vardı exo koreografçısına iananılmaz tilt oldum ilk bölümde sadece dansına all star verip her prova zamanında çocuğa yokk hayatın boyunca sadece kick it mi yaptın all star mı aldın sen vs vs yaptı neyseee çıkış yaptı paşam benim. umarım sasaeng fan potansiyeli en yüksek üye umarım wakeone gerekli güvenlik önlemlerini alır yoksa zeroses olarak zor günler bizi bekliyo mlsf.

taerae gülüşün dünyayı aydınlatıyo ablam benim. back door sahnesinde görünce kalakaldım o sahne hakimiyeti o görseli o saçı falan tarif edilemezdi. man in love'dan sonra çıkış yapacağı o kadar belliydi ki o hot summer partı falan yorum yokk tek kelimeyle mükemmeldi. koreanın ana vokali sensin artık pikaçu. junhyeon ile arkadaşlığı içimde yara kalacak tiktokta editlerini görüp üzülmekten kahroluyorum. junhyeonum benim junrae ve dog union sensiz kaldı umarım bir gün aynı sahnede görürüz yoksa ağlama zamanı.

haobin ve matthew üçlüsüne sonra yorum yaparım çok uzadı çünkü gvfghdlsjak.. son olarak eğer iyi bir debut şarkısı alırlarsa bu çocukların önünde kimse duramaz korede sürekli trend aramalarındalar , sürekli haklarında makale, başlık açılıyor insitz,theqoo, pann sadece zb1 konuşuyo . bugünkü airport görüntüleri hakkında yorum yapamıyorum yüzlerce insanın onları beklemesi ne kadar güzel gözükse de en son olan olaylar korkutucuydu korumalar insanları zor tuttu baya etten duvar oldular, gyuvin hao yujin falan baya korkmuş görüntülerde hanbin ise bir ara baya sinirlendi. bindikleri uçaklarda bile sasaeng fan olma ihtimali inanılmaz korkutucu ya gece gece kendime dert ettim bu yazıyı yazdıkça.
ONCELIKLE CEVAP VERDIGIN ICIN COK TESEKKUR EDERIM BOYLE UZUN BIR YAZI COK BEKLEMISTIM 😭😭😭 gunwookun lead vocal seviyesinde oldugunu dusunmuyorum (ana vokalistlerin taerae ve zhanghao, lider vokalistlerin de hanbin matthew ve ricky olacagini dusunuyorum gunwook daha cok rapten sorumlu olacak bence) onun haricinde dediklerinin hepsine tek tek katiliyorum... bir de int fanlarinin hakaret edenleri saymazsak yas konusunda hakli olduklarini dusunuyorum. hatta bir ara lip j'i de linclemislerdi int fanlar yujine karsi tavirlarinin garip oldugunu dusundukleri icin.

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Benim favorim Zhang Hao. Biraz içe dönük kendini göstermeyen bir karakter o yüzden de merak ediyorum. Bence de jiwoong grupta çok yaşlı duruyor. Taere(?) ye ısınamadım bi türlü ya vokali fln iyi de bi iticilik var bence
taerae'ye basta ben de isinamamistim ama su an cok seviyorum. o gulusu var ya gulusu... asik oluyorum sanirim

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Şunu şöyle bırakayım....
Koreliler en az WannaOne kadar sevdi bu grubu bence..
ay evet cok seviliyorlar korede. bence korenin erkek gruplarina olan onyargisini da yikacak bu grup eger guzel sarkilarla gelirlerse. artik kore listelerinde de erkek grubu gorecegimizi umuyorum sayelerinde aoxnowkxowldpw

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Şunu şöyle bırakayım....
Koreliler en az WannaOne kadar sevdi bu grubu bence..
Bende atcaktım buraya siz benden önce davranmışsınız. Daha resmi çıkışını yapmamış bir grup için felaket bir ilgi. Küçük bir konser salonunu doldurabilecek kadar çok insan gelmiş sadece birkaç dakika üyeleri görebilmek için. İzdiham olmuş zaten maalesef. Üyeler itilip kakılmış. Belli ki çok uzun bir aradan sonra Kore'de büyük yankı uyandıracak bir erkek grubu geliyor. Umarım şarkıları iyi olur.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Bende atcaktım buraya siz benden önce davranmışsınız. Daha resmi çıkışını yapmamış bir grup için felaket bir ilgi. Küçük bir konser salonunu doldurabilecek kadar çok insan gelmiş sadece birkaç dakika üyeleri görebilmek için. İzdiham olmuş zaten maalesef. Üyeler itilip kakılmış. Belli ki çok uzun bir aradan sonra Kore'de büyük yankı uyandıracak bir erkek grubu geliyor. Umarım şarkıları iyi olur.
Ben şahsen iyi değerlendirileceğini düşünüyorum bu grubun, halk dostu bir grup olacak bence...
Umarım şarkı olarak hayal kırıklığına uğratmazlar ve farklı bir türle gelirler...

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Ben şahsen iyi değerlendirileceğini düşünüyorum bu grubun, halk dostu bir grup olacak bence...
Umarım şarkı olarak hayal kırıklığına uğratmazlar ve farklı bir türle gelirler...
Zaten KPOP gruplarının temelinde halka yakınlık vardı hep. 2.jenerasyon idollerine bakınca hayranlarıyla daha samimi bir ilişkileri varmış ve sırf ünlüler diye ulaşılmazım havasında değillermiş. Şimdilerde bazı istisnalar dışında herkesin burnu kaf dağında. Herkes bir ulaşılmaz ve lüks olma peşinde. Şahsen ben doğal ve halka yakın davranan grupları daha bir seviyorum. ZB1 bencede böyle olacak. Şirketlerinden yana endişeliyim çünkü Kep1er'ın durumu malum ama akılları varsa çok iyi ilgilenirler bu grupla. Debut şarkısını çok iyi secmeliler.

mimmos

Trainee
Tepki
88
ONCELIKLE CEVAP VERDIGIN ICIN COK TESEKKUR EDERIM BOYLE UZUN BIR YAZI COK BEKLEMISTIM 😭😭😭 gunwookun lead vocal seviyesinde oldugunu dusunmuyorum (ana vokalistlerin taerae ve zhanghao, lider vokalistlerin de hanbin matthew ve ricky olacagini dusunuyorum gunwook daha cok rapten sorumlu olacak bence) onun haricinde dediklerinin hepsine tek tek katiliyorum... bir de int fanlarinin hakaret edenleri saymazsak yas konusunda hakli olduklarini dusunuyorum. hatta bir ara lip j'i de linclemislerdi int fanlar yujine karsi tavirlarinin garip oldugunu dusundukleri icin.
ay ben de 16 yaşında çıkışını istemezdim ki en başlarda potansiyeli olduğu halde küçük diye istemiyordum daha sonra seçimlerime girdi bir de gyujini ayırmak istemedim. sorun olan yaşını diğer eleştirecek konular için zemin olarak kullanıyorlardı eleştiri dozajını çok kaçırmışlardı canlı yayında sürekli saçma sapan yorumlar görüyordum. lip j hakkında yorum yapmak istemem ama çoğu anı inanılmaz cringe idi keşke sunmi falan olsaydı onun yerine, sadece yujine değil gunwooka ilk seçmede gyuvine,hanbine olan tutumu falan da tuhaftı gereksiz yorumları vardı. şu noana saranghe olaylarını da bırakmaları lazım bugünkü kcon japan da yujin eğilip seni seviyorum vs dedirtmişler kanser oldum hani çocuk da çok içten yapmıyor bu hayranlar nesine bu kadar istiyor anlamıyorum.

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
ay ben de 16 yaşında çıkışını istemezdim ki en başlarda potansiyeli olduğu halde küçük diye istemiyordum daha sonra seçimlerime girdi bir de gyujini ayırmak istemedim. sorun olan yaşını diğer eleştirecek konular için zemin olarak kullanıyorlardı eleştiri dozajını çok kaçırmışlardı canlı yayında sürekli saçma sapan yorumlar görüyordum. lip j hakkında yorum yapmak istemem ama çoğu anı inanılmaz cringe idi keşke sunmi falan olsaydı onun yerine, sadece yujine değil gunwooka ilk seçmede gyuvine,hanbine olan tutumu falan da tuhaftı gereksiz yorumları vardı. şu noana saranghe olaylarını da bırakmaları lazım bugünkü kcon japan da yujin eğilip seni seviyorum vs dedirtmişler kanser oldum hani çocuk da çok içten yapmıyor bu hayranlar nesine bu kadar istiyor anlamıyorum.
evet evet lip j yerine baska biri olsa cok iyi olurdu bi de su yujin noona saranghae olayi cok cringedi

mimmos

Trainee
Tepki
88
evet evet lip j yerine baska biri olsa cok iyi olurdu bi de su yujin noona saranghae olayi cok cringedi
ya cümleyi de gunwookun kazanmak için yujine söyletmesi daha cringe nereden biliyorsun onu söyletince kazanacağını. tüm koreye medeniyet 101 adı altında ders vermeliler minör sevicilikleri kültüre bu kadar işlemesi falan korkunç ya.