Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Boysplanet999 - Zerobaseone

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
ay netizenturkey'de bu yarisma hakkinda 2-3 haber gordum sadece. cok fazla boysplanet haberi cevirmedikleri icin ben baslik acmak istedim.

neyse, boysplanet final oldu biliyorsunuz ki. olusan grup hakkindaki dusuncelerinizi, final kadrosunda olmasa da cikis yapmasini istediginiz stajyerleri, yarismadaki top9 seciminizin kimler oldugunu cok merak ediyorum... biraz boysplanet dedikodusu yapmak istiyorum ya!!

bu arada gyuvinin sevgilisinin instasini gordunuz mu??? liseli sevgililer gibi yuzuk almislar bir de birbirlerine 😭😭

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Gyuvi çıkış yapanlardan mi? Ve sevgilisinin olduğu biliniyor öyle mi? Vayy be super
Darısı diğer idollerin başına 🥹✊✊✊✊✊

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Gyuvi çıkış yapanlardan mi? Ve sevgilisinin olduğu biliniyor öyle mi? Vayy be super
Darısı diğer idollerin başına 🥹✊✊✊✊✊
evettt gyuvin cikis yapanlardan!!! cikisi aciklandiktan sonra cocugu baya bi stalklamislar herhalde sevgilisiyle fotograflari donuyordu en son etrafta cok komikti wodmwlxmwoxkwdk bu konu hakkinda netizenler de 2-3 kere tepki vermisti ama cevrilmedi haber tabii

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
ay netizenturkey'de bu yarisma hakkinda 2-3 haber gordum sadece. cok fazla boysplanet haberi cevirmedikleri icin ben baslik acmak istedim.

neyse, boysplanet final oldu biliyorsunuz ki. olusan grup hakkindaki dusuncelerinizi, final kadrosunda olmasa da cikis yapmasini istediginiz stajyerleri, yarismadaki top9 seciminizin kimler oldugunu cok merak ediyorum... biraz boysplanet dedikodusu yapmak istiyorum ya!!

bu arada gyuvinin sevgilisinin instasini gordunuz mu??? liseli sevgililer gibi yuzuk almislar bir de birbirlerine 😭😭
Zhang Hao favorim benim...
Zhang Hao & Hanbin foreveeeeer💚

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Şu yıllar öncesinde paylaşıldığı söylenen fotoğraf mı acaba?
Bu arada Yuehua avukatları >>>
yuehua demisken... ben yuehua stajyerlerini cok seviyorum ya hem yetenekli hem eglenceli oluyorlar

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
evettt gyuvin cikis yapanlardan!!! cikisi aciklandiktan sonra cocugu baya bi stalklamislar herhalde sevgilisiyle fotograflari donuyordu en son etrafta cok komikti wodmwlxmwoxkwdk bu konu hakkinda netizenler de 2-3 kere tepki vermisti ama cevrilmedi haber tabii
Aaaaaa İnşallah çıkış yaptı diye ayrılmazlar ya ☹️☹️

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Ya aşırı donuk ve soğuk karakter bu adam yaaaa.
Fanlarını iyi kandırabilecek türden biri...
ya evet yetenegi de yok tek artisi visuali olabilir ama grupta gyuvin taerae zhanghao hanbin yujin gibi muthis visualler varken hic gerek yoktu zaten yasi da buyuk en kucuk uyeyle (yujin) arasinda 8 yas var BIR DE en sinir oldugum jiwoongu yujin ile shipliyorlar yujin resit bile degilken... kisaca jiwoonga da fanlarina da sinir oluyorum mlsf umarim isinabilirim adama

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
ya evet yetenegi de yok tek artisi visuali olabilir ama grupta gyuvin taerae zhanghao hanbin yujin gibi muthis visualler varken hic gerek yoktu zaten yasi da buyuk en kucuk uyeyle (yujin) arasinda 8 yas var BIR DE en sinir oldugum jiwoongu yujin ile shipliyorlar yujin resit bile degilken... kisaca jiwoonga da fanlarina da sinir oluyorum mlsf umarim isinabilirim adama
Oha ya ship mevzusunun cılkını çıkartıyorlar hep.
Ayrıca yeni çıkan gruplarda yaş dengesizliği var hep, hiç sevmiyorum bu olayı...

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Oha ya ship mevzusunun cılkını çıkartıyorlar hep.
Ayrıca yeni çıkan gruplarda yaş dengesizliği var hep, hiç sevmiyorum bu olayı...
ben de sevmiyorum en fazla 3-4 bilemedin 5 yas fark olmali bana kalirsa o bile fazla

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Evet ya 3-5 haberden fazlası cevrilmedi hic netizenturkey'de. Oysa Kore'de Produce serisine yakın bir ilgi aldı program. Çıkış grubu da tam Korelilerin bayılacağı türden visuallerle dolu. Benim asıl favorilerim giremedi gruba ama kabul ediyorum ki visual dengesi çok iyi oldu. Yetenek olarakta fena olmadılar. Tek eksikleri Jay seviyesinde bir ana vokallerinin olmaması.
Yuehua hem Gyuvin ile ilgili çıkan o sevgili olayını hem de ZhangHao'nun gay söylentilerini müthiş itinayla kapattı. Hatta tüm şirketlere Yuehua avukatlarından nasip olur umarım dedi herkes. Bence ikiside asılsızdı zaten. İyi idare ettiler.

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Evet ya 3-5 haberden fazlası cevrilmedi hic netizenturkey'de. Oysa Kore'de Produce serisine yakın bir ilgi aldı program. Çıkış grubu da tam Korelilerin bayılacağı türden visuallerle dolu. Benim asıl favorilerim giremedi gruba ama kabul ediyorum ki visual dengesi çok iyi oldu. Yetenek olarakta fena olmadılar. Tek eksikleri Jay seviyesinde bir ana vokallerinin olmaması.
Yuehua hem Gyuvin ile ilgili çıkan o sevgili olayını hem de ZhangHao'nun gay söylentilerini müthiş itinayla kapattı. Hatta tüm şirketlere Yuehua avukatlarından nasip olur umarım dedi herkes. Bence ikiside asılsızdı zaten. İyi idare ettiler.
grubun tek eksigi rap bence keita veya haruto'dan en azindan biri cikis yapsa rap icin cok daha iyi olurdu vokalde de ahim sahim olduklarini dusunmuyorum ben... dediklerine katilmakla birlikte asil favorilerini de ogrenebilir miyim cok merak ettimmmmm

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
grubun tek eksigi rap bence keita veya haruto'dan en azindan biri cikis yapsa rap icin cok daha iyi olurdu vokalde de ahim sahim olduklarini dusunmuyorum ben... dediklerine katilmakla birlikte asil favorilerini de ogrenebilir miyim cok merak ettimmmmm
Rap konusunda bende eksik olduklarını düşünüyordum aslında ama Gunwook'un eskiden katıldığı ve rap yetenklerini gösterdiği bir programdan kesitler gördüm. Bence Boys Planet'te tam göremedik rap yeteneklerini. Söz yazımı da yapıyor. Keita kadar olmaz tabiki ama ana rapçi pozisyonuna uyuyor bence.
Favorilerime gelince yarışmanın başından sonuna kadar Keita çıkış yapmasını en çok istediğim kişiydi. 😭😭😭 Sırf ona oy verebilmek için Mnet Plus'ı bile indirdim. Ki en son Somi için P101'de oy vermiştim. Keita'nın YGTB'den elenmesi fena içime oturmuştu zamanında. Bu sefer başarsın çok istedim ama olmadı. Diğer favorilerim de Jay ile Park Hanbin idi.

mimmos

Trainee
Tepki
88
iliyorsunuz ki. olusan grup hakkindaki dusuncelerinizi, final kadrosunda olmasa da cikis yapmasini istediginiz stajyerleri, yarismadaki top9 seciminizin kimler oldugunu cok merak ediyorum... biraz boysplanet dedikodusu yapmak istiyorum ya!!

ay zaten lisede bile değil o fotolardan max 15 yaşında orada 15 yaşında yüzük alması çift fotosunu telefon kılıfına bastırması falan komik ayrıca sevimli ya saf baya ggdskhjlajdks. benim 4 öncelikli tercihim çıktı gyuvin-gunwook-yujin-taerae( junhyeon içimde yara kaldı ) ricky ve jiwoong ilk 9'umda değildi ama çocuklara gayet olumlu bakıyorum. jiwoonga en başlarda ısınmıyordum yalan söylemeyeyim ama son bölümlerde gayet karakter olarak sahne hakimiyeti olarak ön yargılarımı kırdı. ricky ise benim için süpriz yumurtaydı onun yerine keita çıkış yapar derdim ama one pick olarak çok güçlüydü yarışmayı izlemeyen arkadaşlarım ona oy veriyordu ve visual olarak cidden iyi siyah saçla umarım görebiliriz.

şimdi ise öncelikli seçimlerime geleyim .gyuvine oy verme sebebim tanıtımdaki hakkında kısmına çok çalıştığımı size göstereceğim bunu yazmıştı sonra ilk performans sonrası genelde masterlar yarışmacılardan özel performans isterken ben yapmak istiyorum demişti fdkhsjka bir de bunu söylerken inanılmaz gergindi kıyamam ya neyse mnet baya sabote etti çocuğu love killa performansını tamamen kesip biçti dance break kısmını hazırladı ana dansçıydı ama mnet çekmedi göstermedi bile çocuğu takımda birinci olunca ya nasıl birinci olur diye globalden inanılmaz nefret aldı. kıyamam bir de yorumları görmüş her konuşmasına, hareketine yansıdı çocuğun son bölümlerdeki endişesi fln çok üzücüydü. hadi tamam başka yarışmacı senin için daha iyidir vs de bu çocuğun o cüssesine rağmen dans yeteneğini sorgulamak saçmalığın daniskasıydı , vokali de gayet stabil ay bir de çocuğun visual bile sorgulandı o yorumları görünce ayrı şok oldum. çıkış yaptığı anons edilince bile global fanlar full nefret içerikli yorumlar yapıyordu yarın bir gün en çok seven de onlar olur.

gunwook ablasının kuzusu all rounder tanımının hakkını veren kuzum benim. ilk gördüğümde kesin çıkış yapar dedim ilk bölümdeki özgüveni yakışıklılığı falan hiçbir survival yarışmacısında yoktu. 2005'li olduğunu öğrenince hayatımın şokunu yaşadım min 2002 li falan derken o bölümler çekilirken 17 yaşında olma ihtimalini düşününce kendimden utandım. dansı benim için grubun en iyisi vücut kontrolü falan çok iyi , grubun lead vokali olur ayrıca main rapper pozisyonunda da o olur. en başından beri korede gereksiz hate aldı theqooda falan sürekli bu çocuğu linçliyorlardı sürekli 10. olduğunu görünce kahroluyordum 10 tane arkadaşıma gyuvin ve gunwooka oy versinler diye baskı yapıyordum. ben ve japon ablaların sayesinde çıktın gonuk.

yujin annesinin kuzusu fgrkehldjwksa ilk bölümde birinci olur dediğim çocuk ilk 8'de ismini duymayınca gerim gerildim. herkes onun ismini bağırırken(çıkış yapan diğer yarışmacılar da dahil ) onun çıkmaması korede olay olurdu. bir başkası 9. olarak çıksaydı alacağı nefreti hayal dahi edemiyorum o kişi için inanılmaz kötü olurdu. korede ve çinde inanılmaz popülerdi hala nasıl 9. oldu diye sorguluyorum. bu çocuğun da yarışma boyunca enerjisini sömürdüler int fanları bu yüzden affetmicem . 16 yaşında çıkış yapması onun için iyi olmaz vs vs diyip koruyor gibi gözüküp hakaret ediyorlardı bir de bir dans masteri vardı exo koreografçısına iananılmaz tilt oldum ilk bölümde sadece dansına all star verip her prova zamanında çocuğa yokk hayatın boyunca sadece kick it mi yaptın all star mı aldın sen vs vs yaptı neyseee çıkış yaptı paşam benim. umarım sasaeng fan potansiyeli en yüksek üye umarım wakeone gerekli güvenlik önlemlerini alır yoksa zeroses olarak zor günler bizi bekliyo mlsf.

taerae gülüşün dünyayı aydınlatıyo ablam benim. back door sahnesinde görünce kalakaldım o sahne hakimiyeti o görseli o saçı falan tarif edilemezdi. man in love'dan sonra çıkış yapacağı o kadar belliydi ki o hot summer partı falan yorum yokk tek kelimeyle mükemmeldi. koreanın ana vokali sensin artık pikaçu. junhyeon ile arkadaşlığı içimde yara kalacak tiktokta editlerini görüp üzülmekten kahroluyorum. junhyeonum benim junrae ve dog union sensiz kaldı umarım bir gün aynı sahnede görürüz yoksa ağlama zamanı.

haobin ve matthew üçlüsüne sonra yorum yaparım çok uzadı çünkü gvfghdlsjak.. son olarak eğer iyi bir debut şarkısı alırlarsa bu çocukların önünde kimse duramaz korede sürekli trend aramalarındalar , sürekli haklarında makale, başlık açılıyor insitz,theqoo, pann sadece zb1 konuşuyo . bugünkü airport görüntüleri hakkında yorum yapamıyorum yüzlerce insanın onları beklemesi ne kadar güzel gözükse de en son olan olaylar korkutucuydu korumalar insanları zor tuttu baya etten duvar oldular, gyuvin hao yujin falan baya korkmuş görüntülerde hanbin ise bir ara baya sinirlendi. bindikleri uçaklarda bile sasaeng fan olma ihtimali inanılmaz korkutucu ya gece gece kendime dert ettim bu yazıyı yazdıkça.

Son düzenleme:
Tepki
6
Benim favorim Zhang Hao. Biraz içe dönük kendini göstermeyen bir karakter o yüzden de merak ediyorum. Bence de jiwoong grupta çok yaşlı duruyor. Taere(?) ye ısınamadım bi türlü ya vokali fln iyi de bi iticilik var bence

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Rap konusunda bende eksik olduklarını düşünüyordum aslında ama Gunwook'un eskiden katıldığı ve rap yetenklerini gösterdiği bir programdan kesitler gördüm. Bence Boys Planet'te tam göremedik rap yeteneklerini. Söz yazımı da yapıyor. Keita kadar olmaz tabiki ama ana rapçi pozisyonuna uyuyor bence.
Favorilerime gelince yarışmanın başından sonuna kadar Keita çıkış yapmasını en çok istediğim kişiydi. 😭😭😭 Sırf ona oy verebilmek için Mnet Plus'ı bile indirdim. Ki en son Somi için P101'de oy vermiştim. Keita'nın YGTB'den elenmesi fena içime oturmuştu zamanında. Bu sefer başarsın çok istedim ama olmadı. Diğer favorilerim de Jay ile Park Hanbin idi.
gunwook tomboy performasinda cok iyiydi ve offff keita benim kanayan yaram cidden benim de en cok cikis yapmasini istedigim kisilerden biriydi keske cikis yapsaydi

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629

Şunu şöyle bırakayım....
Koreliler en az WannaOne kadar sevdi bu grubu bence..