Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bts Üyesi Jin'e Askerdeyken Bir Sasaeng Tarafından Yanlış Aşı Uygulandı.

aycik

Fanbase Starter
Tepki
5,173
k-medya'nın yaptığı habere göre, ocak ayında, 28. bölümden tıbbi bir yönetici jin'e yapmaması gereken bir aşıyı yapmak için mesai saatlerinde iş yerinden izinsiz bir şekilde ayrılmış. teğmen a'nın, ziyaret biriminin hemşire memuru d ile kişisel bir ilişkisi vardı ve önceden komplo kurduktan sonra bts'den jin'e yaklaştı.[...] aynı gün saat 13:30 ile 15:30 arasında, teğmen eğitim merkezi tıbbi odasında jin'e salgın hemorajik ateşe karşı ikinci tur aşıyı uyguladı. teğmen a'nın ayrıca 5. tümen acemi eğitim merkezine büyük miktarda tylenol sızdırdığından ve mesai saatleri içinde işyerini izinsiz terk ettiğinden şüpheleniliyor. bunun hakkında soruşturma yürütülüyormuş.

KISACA: bir tıbbi personal jin'e aşı yapmak amacı ile kendi bölüğünden izinsiz bir şekilde ayrılıyor ve jin'e YAPMAMASI GEREKEN aşıyı yapıyor. bildiğiniz kaçarak jin'e aşı yapmış. bu olay ocak ayında oluyor. jin şu anda iyi. soruşturma yürütülüyormuş(?) bazı şeyler araştırılıp onaylanmış.

Cr: twitter / btsoncesaidtr
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gerçekten bu konu hakkında ne desem bilemiyorum. Nasıl böyle bir şey olabilir ya? Askeriye hani en güvenli yerdi? Şu an seokjin iyi ama ya kötü bir şey olsaydı. Umarım bu durumda kimler suçluysa hepsi cezasını çeker. Şu çocukları askerdeyken bile rahat bırakmadılar ya yazıklar olsun.

Ekli dosyalar

• 20230518_220545.jpg
    20230518_220545.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 2

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021
E hazır o kadar şey yapmışken çocuğu da sırtlanıp kaçırsaymış ya tövbe tövbe cidden inanılır şey değil . Allah akıl fikir ve mental sağlık versin

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Yuh ama bu insanlık dışı?? Umarım ağır bir ceza falan vermişlerdir. Ay korkunç bir şey

amaterasu

Trainee
Tepki
93
Ay korkunç, şaka gibi. Zehir bile verebilirdi aşırı tehlikeli. Bu sasaenglikten çıkmış gerçek bir suç işlenmiş gereğini yaparlar umarım

...

Rookie Idol
Tepki
708
Ben hala askeriyede böyle bir şey nasıl olabilir onu anlamıyorum 😑

Konu Sahibi
aycik

aycik

Fanbase Starter
Tepki
5,173
Yuh ama bu insanlık dışı?? Umarım ağır bir ceza falan vermişlerdir. Ay korkunç bir şey
Bildiğimiz kadarıyla 1 yıl ceza almış... Belki globalde yayıldığı için olayın üstüne düşerler ve daha çok ceza almasını sağlarlar :(
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sasaeng olduğuna emin miyiz bana daha çok kafayı sıyırmış bir anti gibi geldi
Anti olsa bence tehlikeli bir ilaç enjekte edebilirdi. Şükür ki sadece ateş için olan bir ilacı vermiş... ama o bile kötü etkilemiş seokjini. Kolunu kıpırdatamamış :(