Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Dizileri Nasıl Buldunuz?

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Tale of the nine tailed
Under the Queen umbrella
Empress ki
Sizin yorumlarınızı dikkate alıp izleyeceğim umarım mutlu sonla bitiyorlardır Alchemy of souls' un yarattığı boşluğu doldurmaya çalışıyorum yardımınız için teşekkürler 💛

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Empress ki'yi babam izlemişti. Çok da beğendiğini söylüyordu
Şimdi sordum biraz kötü son imiş haberin olsun😬🥹💔
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ve tale of the nine tailede başlamayı düşünüyorum. Baya beğenildiğini gördüm
olur da sen de başlarsan bittikten sonra Alchemy of soulstaki gibi gelir konuşuruz ✨😋
Ay olur ama umarım seni darlamam bi şeyi sevdim mi suyunu çıkarana kadar seviyorum o yüzden çenem düşebilir şimdiden kusura bakma 💛

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Tale of the nine tailed çok güzeldi ben çok sevmiştim. Finale kadar izlediğim nadir kore dizilerinden. Lee dong wookun oyunculuğu mükemmeldi zaten.

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Tale of the nine tailed çok güzeldi ben çok sevmiştim. Finale kadar izlediğim nadir kore dizilerinden. Lee dong wookun oyunculuğu mükemmeldi zaten.
Cevapladığınız için çok teşekkürler uzun zamandır aklımdaydı ama fantastik dizi diye izlemeye korkuyordum kötü bitecek diye
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

💛Ay yok sorun değill çünkü ben de öyle oluyorum bahalsksbsb
❤️

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Empress ki o zamanlar trt kanalında oluyordu.Türkçe adıyla "imparatoriçe ki".Babam ve kardeşimle izlemişdik.Her gün yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorduk.Aşırı sürükleyici bir dizi.Başrolde kadın karakteri çok zeki ve güçlü biri.Sonu mutlu sonla bitmiyor ama sırf bunun için koca diziyi bir kenara atma derim.İzlediğine pişman olmayacaksın.Şahsen benim için tarihi kdramalar içinde empress ki en üst sırada.
Teşekkürler çok fazla bölümü olduğu için yazın izlerim büyük ihtimalle