Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Grubu Hatırlayınınız Var Mı?

soleil

Trainee
Tepki
184
efendim benim ara sıra 2. gen atağım tutuyor ve eskiden sevdiğim, dinlediğim gruplara geri dönüyorum. bu grubu da kime sorsam ilk defa duyduğunu söylüyor. aranızda bilen, dinleyen var mıydı?

grubumuz co-ed school. 10 üyeden oluşan, karma bir gruptu ancak kariyerleri kısa sürdü.

3 tanecik (bildiğim kadarıyla) şarkıları var. emin olmamakla birlikte, sanırım üyelerden birinin olayı çıkmıştı. o yüzden mi dağıldı ne oldu hiç hatırlamıyorum. zaten ben bu grubu keşfettiğimde grup çoktan dağılmıştı.

hatta sarışın ablamız (chanmi) sonradan produce101'e katılmıştı. belki oradan hatırlayan olur.

images.jpeg

Konu Sahibi
soleil

soleil

Trainee
Tepki
184
Bayadır göremiyordum seni buralarda 🥺
hayat yoğunluğuna kapılmış gidiyordum.. foruma birkaç kez girdim ama ortadan atlayıp yazasım da gelmedi derken aktif olamadım.. ama son zamanlarda nispeten daha aktifim. 🥺 yokluğumun fark edilmiş olması beni duygulandırdı. 😭😭

Ü

Üye silindi 123

Hatırlıyorum tabii ki. Burada görmeyi hiç beklemiyordum gerçi. Özellikle bu şarkıyı yıllardır bir kere açıp dinlemedim ama adını gördüğüm an söylemeye başladım. Klibi de rengarenk diye aklımda kalmıştı, şimdi görünce doğru hatırlıyormuşum dedim. Kore nostaljisi oldu gerçekten. İnsanın içi bir hoş oluyor böyle görünce. Teşekkür ederim bir anda hatırlattığın için 💙

Konu Sahibi
soleil

soleil

Trainee
Tepki
184
Engenelerimin yokluğunu her zaman fark ederim😔
yerim 😭😭😍😍 bir sürü engene doluşmuşuz foruma gkfgkgkgk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hatırlıyorum tabii ki. Burada görmeyi hiç beklemiyordum gerçi. Özellikle bu şarkıyı yıllardır bir kere açıp dinlemedim ama adını gördüğüm an söylemeye başladım. Klibi de rengarenk diye aklımda kalmıştı, şimdi görünce doğru hatırlıyormuşum dedim. Kore nostaljisi oldu gerçekten. İnsanın içi bir hoş oluyor böyle görünce. Teşekkür ederim bir anda hatırlattığın için 💙
yaa böyle düşünmene sevindim. 🤍 ben de ara sıra hatırlayıp dinliyorum ve çok hoş oluyor