Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bu Kitabı Okumaktan Çok Korkuyorum

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Değersiz Bir Hayat'ı içinizden okuyan var mı?
Bu kitabı çok merak ediyordum, bir gün Amazon'da indirme girdiğini görünce hemen almıştım ve alalı baya oldu.
Bu kitabı okuyup travma geçirdiğini söyleyen gördüm, hüngür hüngür ağlayanı gördüm, dünyanın en sert metinlerden biri diyeni gördüm, sakın okumayın psikolojiniz bozulur diyeni vs gördüm dolayısıyla da kitabı okumaktan korkar hale geldim.
Bu kitap gerçekten insanların anlattığı kadar var mı?

download.jpg

R

regina

ismin ve profil resmin çok sempatik

Moderatörün son düzenlenenleri:

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
ay bu kitabı okumadım ama aynı ifadeler genç werther'in acıları için de aşağı yukarı kullanılıyordu ve ben kitabı okuyup şöyle olmuştum: ee 👁️💋👁️
Genç Werther'in acıları bence baya sıkıcıydı yazıldığı dönem çok etkili olmuş ama günümüzde o kadar büyük bi etkisi yok

hope

Trainee
Tepki
31
Bu kitabı çok merak ediyordum, bir gün Amazon'da indirme girdiğini görünce hemen almıştım ve alalı baya oldu.
Bu kitabı okuyup travma geçirdiğini söyleyen gördüm, hüngür hüngür ağlayanı gördüm, dünyanın en sert metinlerden biri diyeni gördüm, sakın okumayın psikolojiniz bozulur diyeni vs gördüm dolayısıyla da kitabı okumaktan korkar hale geldim.

Ekli dosyayı görüntüle 760
Bir kaç ay önce okumuştum o yorumları görerek bende biraz ürkerek başladım ama aşırı bir şekilde etkilemedi beni,ama travması olanları tetikleyebilir büyük ihtimalle.İçin de taciz pedofili var.Kitabı genel olarak aşırı sevdiğimi de söyleyemem açıkçası bir daha okumam büyük ihtimalle.Birde ben genelde kitap okurken sevdiğim yerlere post it yapıştırıyorum arada açıp bakınca mutlu oluyorum okuyup bu kitapta hiç bir yere post it koymamışım mesela kendimden birşey bulamamışım yani :) ama kişisel şeyler bunlar tabi bence yine de oku kötü bir kitapta değildi.

Dixon

Trainee
Tepki
249
Okumak çok istiyorum ama fiyati 120 den aşağı degil
Bir kitaba 120 vermek yerine 4 hatta bazen 5 klasiğe ayni parayi vermeyi tercih ediyorum

hope

Trainee
Tepki
31
Ay aklıma gelmişken yazıyım ajshshshhs bu kitap bana da çok pahalı gelmişti 160 falandı internet sitelerinde ben de bir kitapçılara sorayım dedim girdim işte kitapçıya dedim ki değersiz bir hayat var mı elinizde adam da bana hiç bir hayat değersiz değildir demişti ahshshshshs seviyorum böyle esnafları bu arada kitaba da 300 falan demişti almadım tabi internetten 80 liraya falan aldım galiba
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Okumak çok istiyorum ama fiyati 120 den aşağı degil
Bir kitaba 120 vermek yerine 4 hatta bazen 5 klasiğe ayni parayi vermeyi tercih ediyorum
Bence çok haklısın aşırı aşırı güzel bir kitap değildi buna bu parayı artı vaktimi vereceğime Martin edeni beş kez daha okurum daha iyi

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435

Ekli dosyayı görüntüle 760
Twitter da gordum bir ara okuyacaktim indirdim de vaķit olmadi ama yorumlar hep oyleydi kpss bitsin okurum morale daha cok ihtiyacim var ilk tercihim olmaz