Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Büt Mağdurları..

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
ay bitmiş en azından hayırlı olsun umarım iyi geçmiştir :(
Düne kadar benim de vardı yeni döndüm memlekete seni çok iyi anlıyorum ve asla tatil değil 😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Offf büt kadar sinir bozucu bir şey yok Allah'ıma şükür cuma günü bitti de kurtuldum. Gerçekten tatil olayını da yaşamıyorsun, derstem geçtim mi kaldım mi sorusu sürekli zihninde oluyor. O kadar sinir bozucu bir durum ki Allah hepimize bütlerden geçmeyi nasip etsin amin
gerçekten öyle.. bir de dediğin gibi bütleri ekstra zor yapıyorlar şimdi tamam çalışayım çalışmasına da yine geçemezsem ne anlamı kalacak..
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Başlık beni çağırıyor adeta🥲
Herkesten geç başladık hem final haftasına hem bütlere. Tatilim kalmadiii
Dün ilk büte girdim, bu hafta içinde iki tane daha var. Cuma'ya kadar boş değilim ve bir hafta sonra da dersler başlayacak
Ben bir aydır bunlarla uğraşıyorum 😭 tatil yok kafayı yicem
ay bizim tam aynı sayılırmış :((( benimde haftaya... ciddi manada nasıl çalışıyorsun peki :( ben hem odaklanamıyorum çünkü çok sıkılıyorum hemde bir stres geliyor büt çok zor olur yine yapamazsam diye :/

Konu Sahibi
karinaa

karinaa

Trainee
Tepki
237
Benim de aynı şekilde :/ Tüm arkadaşlarım çoktan tatildeyken bizimkinin yeni başlaması zaten canımı sıkmıştı. Yaptığımız tüm planlar çöp oldu bir nevi.
E etrafımda sınavı olan sadece ben kalınca çalışma isteği de gelmiyor. Tatil havasına tam giriyorum, sevgilimin uyarısıyla kendime geliyorum. Odaklanmak cidden zor. Bir de rahatlık geliyor. Aman finalde şu kadar aldıysam bütte illa daha yüksek alırım diye. Ama maalesef ben kaldım 😭 Bütü daha zor sormaları kadar sinir bozucu bir şey yok ya. Yine de bunları düşünmeden sınava odaklanmaya çalışmalıyız. Bi bakarsın bütte aynı soruları sorar, belli olmaz. Sana da kolay gelsin :(
evet etrafta çalışan/bütü olan tek olunca insanın motivasyonu düşüyor. bende tatili yaşayamadım bide okulun da erken açılması cabası insanlar 1-1.5 ay tatil yapıyor.. ben öyle diyemiyorum çünkü bütü hep daha zor soruyorlar :(( ama öyle diyipte çalışmamak olmaz sanırım çünkü bağlı olması sorun alttan alması sorun.. insallah odaklanma ve stres sorununu çözüp çok güzel çalışırız ve geçeriz ki değer ... :(

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Seçmeliden büte kalmıştım biletimi ertelemeyip dersi bıraktım tahammülüm kalmadı hiçbir şeye cabannsmskd