Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Çoğunluğun Yaptığı Ama Sizin Hiç Yapmadığınız Şeyler

Tenebris

CumberLay'in Fanboyu
Fanbase Starter
Tepki
3,946
Her ne kadar üyeler bir bağlantısı olmadığını söylese de var

spoilerrr

Şöyle söyleyeyim zaten bizimkilerin konsepti o webtoonda anlatılıyor. Hikayeyi webtoona dökmüşler
Güçleri olsun vampir olma hikayeleri ya da sooha hepsi Enhypen 'in konseptinin bir parçası
Bu geri dönüşte de hep birini kurtarmaktan, biri için kendilerini feda edebileceklerinden filan bahsediyorlar . Ya da o malum cümleyi kuruyorlar Bite Me.
Webtoonu bitirmedim ama sooha ve Heli arasında bite me geçen kısımları okumuştum.
Enhypen dünyasında ne oluyorsa bunu webtoona da yansıtıyorlar. Kan partisi Drunk Dazed , Tamed dashed formaları ve diğer çoğu şey
Mv sonunda da Dark Moon'un logosu çıkıyor zaten
O yüzden hâlâ izlemediysen hemen göz atman lazım 😏😋😋
Spoiler yazarken resim ekle simgesinin yanında 3 nokta var ona tıklayıp gelen yerden sağ tarafta bir üstünde cizgi olan göz göreceksin. Ona basıp yazarsan okuyanlar için daha güzel olur.

Mesela böyle.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Spoiler yazarken resim ekle simgesinin yanında 3 nokta var ona tıklayıp gelen yerden sağ tarafta bir üstünde cizgi olan göz göreceksin. Ona basıp yazarsan okuyanlar için daha güzel olur.

Mesela böyle.
Çok teşekkürr ederimm söylediğin için🥹
Düzelttim ✨

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Evt aslında film de gerçekten göze çarpan çoğu ayrıntı yoktu bu yüzden filmlerdense kitaplarını tercih ederim daha zevkli ve ayrıntılıydı ama filmeri de o zamana göre gayet iyi çekilmiş öneririm.
LOTR için de aynı şeyleri hissetmiştim kitapları daha güzeldi.
Melez prensi kitabını bulamayınca filmini izlemiştim gerçekten de çok iyi çekilmişti

kaorii

Fanbase Starter
Tepki
1,932
Ben hem izledim hem okudum filmi izlemesen bile kitaplara bı şans vermeni öneririm .Güzel bi seri.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Goblin izlemedim
Got izlemedim
Kitaplarına mutlaka şans vereceğim.
I Love You GIF by Taylor Swift

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kitabı okumakla başlarsın çok daha lezzetli olur. Açıkçası Sherlock Holmes da Harry Potter da izlediğim için kitaplarını okurken çok zevk alacağımı zannetmiyorum
o yüzden izlemediğim bir sürü şey var, ilk kitaplarını okuyup sonra izlemek daha zevkli geliyor. Örneğin Açlık Oyunları ve Ejderha Dövmeli Kız serilerini önce okuyup sonra izlemek daha hoşuma gitmişti, Harry Potter'da da öyle yaparım. 💓

Ü

Üye silindi 25

tam bi popüler kültür kölesiyim eksik kaldığım tek bir şey bile yok LFRLWLSLDLWŞQĞWŞ (abartma tozu illa vardır da aklıma gelmiyo)