Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dance Break

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
496
Bana göre K-pop mvlerinin en büyüleyici kısmı dance breakler

Özellikle itzy ve twice bu konuda mükemmeller konserlerde özel olarak dance break eklemeleri ve olan dance breakleri değiştirmeleri çok güzel
Onun dışında aespa da bu konuda çok iyi ve dreamcatcher scream'i ve because'u ilk izlediğim zaman db kısmında şok olmuştum vaaay be çook güzel demiştim

Sisi

Trainee
Tepki
239
Dance break diyince iz*one s.s.o.t.swan şarkısındakı kısım ilk aklıma gelenlerden🤌🤌🤌
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Everglow dun dun şarkısında da Mia'nın dance breakı en sevdiklerimden.

soleil

Trainee
Tepki
228
aespa - girls dance break kısmı kısa olmasına rağmen çook seviyorum

mvlerden bahsettiğini biliyorum ama dance break yazısını görünce şunu atmak istedim.

ayrıca enhypen - go big or go home dance break en sevdiklerimden, aşırı eğlenceli

marin

Rookie Idol
Tepki
761
Benimde aklıma ilk Twice ve ITZY geliyor 💥 Sanki bu iki grubun dışındakiler göz doldurmuyor yeterince. ITZY umarım bu dönüşte dance break kısmı ekler bu arada. LOCO'dan beri gelmiyor dance break. Özledim artık. IZ*ONE da iyiydi bu konuda. Chaeyeon arşa çıkarıyordu tabi. Ilk MAMA sahnelerindeki dance break kısmı fenaydı. SSOS dance break de öyle.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,285
aespa - girls dance break kısmı kısa olmasına rağmen çook seviyorum

mvlerden bahsettiğini biliyorum ama dance break yazısını görünce şunu atmak istedim.

ayrıca enhypen - go big or go home dance break en sevdiklerimden, aşırı eğlenceli
Savage dance break kısmıda cok iyi bence.
O el hareketi ile birlikte ikonik hale geldi resmen..

Konu Sahibi
Only Once🍭

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
496
Dance break diyince iz*one s.s.o.t.swan şarkısındakı kısım ilk aklıma gelenlerden🤌🤌🤌
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Everglow dun dun şarkısında da Mia'nın dance breakı en sevdiklerimden.
Ben pek sevmiyorum onu çünkü mia'nın mimikleri aşırı abartı ve bu yüzden izleyemiyorum ben