Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Debut Şarkıları Melon Günlük Listesinde 1.Siraya Ulaşan Kpop Grupları

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Yg 3. jen'de çıkardığı 3 grubu da manyak bir şekilde debutlatıp şimdi nasıl bu hale düştü cidden dıopjvsğjodvğp bu şirketin düşmana ihtiyacı yok bence kendi kendinin düşmanı mal xdoıvhjapdsıj

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,117
Bir yeri kaynak olarak eklerken linkleri koyuyorum ama mesela daha nizami olması için şöyle: şeklinde yazıya link ekleyerek yapıyorum.

Kural dışı olup olmaması da modlarla ilgilidir diye düşünüyorum, oraya havale ediyorum @Prenses Ciklet @CumberLay🔥 @Hissiz Müziğim @Beria @kayısı @Uranyum☢️ @NetizenAdmin
Sen herkesi etiketleyince forumdan afaroz edilecegim gibi hissetmeye başladım

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Bir yeri kaynak olarak eklerken linkleri koyuyorum ama mesela daha nizami olması için şöyle: şeklinde yazıya link ekleyerek yapıyorum.

Kural dışı olup olmaması da modlarla ilgilidir diye düşünüyorum, oraya havale ediyorum @Prenses Ciklet @CumberLay🔥 @Hissiz Müziğim @Beria @kayısı @Uranyum☢️ @NetizenAdmin
Sorun olur mu emin değilim benlik bi problem yok . Genel olarak haber içeriğini paylaşıyorsunuz. Reklam vs yapıldığını söyleyemem