Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Diyelim

Jesé

Trainee
Tepki
376
Diyelim bir arkadaşınız var onun yaptığı bazi hareketler sizi kötü hissettiriyor ve yanlış geliyor ama bunu ona aciklarsaniz çok kırıcı olacağını dusunuyorsunuz ne yapardiniz

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
En sakin olduğun zaman sanki ona yazıyormuş gibi notlarına yaz rahatsız olduğun davranışlarını eğer bu arkadaşın sanaldansa ama yok realdense ona en sakin olduğun zaman düzgünce açıkla rahatsız oluyorum de tepkisine göre gerçekten iyi bir arkadaş mı değil mi nasıl bir insan anlamış olursun bitanem.

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
En sakin olduğun zaman sanki ona yazıyormuş gibi notlarına yaz rahatsız olduğun davranışlarını eğer bu arkadaşın sanaldansa ama yok realdense ona en sakin olduğun zaman düzgünce açıkla rahatsız oluyorum de tepkisine göre gerçekten iyi bir arkadaş mı değil mi nasıl bir insan anlamış olursun bitanem.
Ya surekli aklıma geliyor ama bazen o kadar alıngan insanlarla karsilasiyorum ki kelimeleri düzgün seçmek bile çok zor geliyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İçime atıp kendimi üzerdim(yapma sakın)
Şey ben

Konuş bence senin kendini kötü hissetmenden iyidir hem belki farkına varıp hareketlerini düzeltir
Keşke yapabilsem ya

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Ya surekli aklıma geliyor ama bazen o kadar alıngan insanlarla karsilasiyorum ki kelimeleri düzgün seçmek bile çok zor geliyor

Şey ben
Olabildiğince en sakin ses tonunla ve en kibar kelimelerinle konuş ama ciddi olduğunu da belli et gerilme. Mükemmel olmak zorunda değil rahatsız olduğun şeyi belli etmek en doğal hakkın

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
Bu hareketler seninle mi ilgili, onunla mı ilgili? Bu detay önemli. Belki senin yaptığın bir davranışa tepki olarak veriyor bilemem.

Eğer konu sadece onunla ilgiliyse seni kötü hissettiren şeyi söylemen gerekiyor. Konuya göre açıklamanın kırıcı olmayan bir yolunu bulabilirsin. Şeytana şeytan olduğunu haykırmıyorsun sonuçta. Maksimum ne yapmış olabilir ki bu kadar kırıcı oluyor?
haklisin ya

Son düzenleme: