Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dreamcatcher

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Efendiiiim 24 Mayıs sularında benim seslerine, yeteneklerine, duruş ve diskografilerine çok güvendiğim kızlarım DREAMCATCHER geri dönüş yapıyor.
Mini Albüm olacak: Apocalypse: From Us

Ben de onlar gelmeden önce şöyle bir ön hazırlık yapayım dedim belki başka dinleyenler de varsa diye. Şöyle de dilerseniz Apocalypse serisinin bir ve iki numaralı albümlerini bırakayım:

Apocalypse: Save Us MAISON

Apocalypse: Follow Us VISION

Üyeler:
JiU.jpeg JiU

SuA.jpeg SuA

Siyeon.jpeg Siyeon

Handong.jpeg Handong

Yoohyeon.jpeg Yoohyeon

Dami.jpeg Dami

Gahyeon.jpeg Gahyeon

Sisi

Trainee
Tepki
414
Geçen yıl fandoma girdim maison ilk cb dönemi olmuştu benim için🥲.Gerçektende bu grup çok iyi.K-rock tarzı şarkılarını çok beğeniyorum.7 kızın hepsi yetenekli.Özellikle vokalleri muhteşem.Dans kareografileride uğraşılmış ve zor danslar oluyor.Lightstickleri bile çok havalı.Biasım Gahyeon.

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Geçen yıl fandoma girdim maison ilk cb dönemi olmuştu benim için🥲.Gerçektende bu grup çok iyi.K-rock tarzı şarkılarını çok beğeniyorum.7 kızın hepsi yetenekli.Özellikle vokalleri muhteşem.Dans kareografileride uğraşılmış ve zor danslar oluyor.Lightstickleri bile çok havalı.Biasım Gahyeon.
Hoş gelmişsin, iyi ki gelmişsin aramıza! Çok memnun oldum. Ben de Scream döneminden beridir fandomdayım ve kızlara ba-yı-lı-yo-rum. Biasım Handong
Handong GIF by Dreamcatcher

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Efendiiiim 24 Mayıs sularında benim seslerine, yeteneklerine, duruş ve diskografilerine çok güvendiğim kızlarım DREAMCATCHER geri dönüş yapıyor.
Mini Albüm olacak: Apocalypse: From Us

Ben de onlar gelmeden önce şöyle bir ön hazırlık yapayım dedim belki başka dinleyenler de varsa diye. Şöyle de dilerseniz Apocalypse serisinin bir ve iki numaralı albümlerini bırakayım:

Apocalypse: Save Us MAISON

Apocalypse: Follow Us VISION

Üyeler:
Ekli dosyayı görüntüle 215 JiU

Ekli dosyayı görüntüle 216 SuA

Ekli dosyayı görüntüle 217 Siyeon

Ekli dosyayı görüntüle 218 Handong

Ekli dosyayı görüntüle 219 Yoohyeon

Ekli dosyayı görüntüle 220 Dami

Ekli dosyayı görüntüle 221 Gahyeon
Aşırı kaliteli bu arada hiç açıp dinlemedim bu grubu dinlediklerim içinden AE'ye benzettim. Looklar çok iyi görünüyor. Kulaklığım biran önce şarj olmalı😅

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Aşırı kaliteli bu arada hiç açıp dinlemedim bu grubu dinlediklerim içinden AE'ye benzettim. Looklar çok iyi görünüyor. Kulaklığım biran önce şarj olmalı😅
Scream, Boca, Odd Eye, Jazz Bar, Red Sun, Dejavu, Piri, Silent Night... Bir sürü önerebilirim inan :love:

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Anlayabiliyorum anneme cb haberlerini verdiğim gruplarda bende böyle oluyorum tabii annem ne dediğimi anlamıyor ama olsun aomaoamaoakapa
Annem Lee Min Ho ve Lee Jong Suk fanı. Dizilerini asla kaçırmaz. Belki senin annen de zamanla alışır ahahahahha

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Annem Lee Min Ho ve Lee Jong Suk fanı. Dizilerini asla kaçırmaz. Belki senin annen de zamanla alışır ahahahahha
Oha kanaoakoakaoakaoa benim annem kore klipleri izliyor (şu Türkçe şarkılara yapılan tarzda 🤣) Ayrıca Mark'ın SuperM'de ki rap partını açıyor jaklaakkaoakaoakalaka

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Oha kanaoakoakaoakaoa benim annem kore klipleri izliyor (şu Türkçe şarkılara yapılan tarzda 🤣) Ayrıca Mark'ın SuperM'de ki rap partını açıyor jaklaakkaoakaoakalaka
anneler candır ya sladkfjlsgksalşg ben bazen LJS mu LMH mu diyorum yan yan bakıyor yüzüme

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
anneler candır ya sladkfjlsgksalşg ben bazen LJS mu LMH mu diyorum yan yan bakıyor yüzüme
Çok kritiiiiiik iajaoamaoamaoamoamaoa
İyi iyi ya eğlenceli annelere ölünür (canım anam🌹Rose :rose:" src="https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f339.png" data-shortname=":rose:" />)

Sisi

Trainee
Tepki
414
Lan anneleriniz bayaa iymiş.Benimki görse bu çinlilerin nesini seviyorsun der asdryjbilnvdsshsjsjsj😅

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Lan anneleriniz bayaa iymiş.Benimki görse bu çinlilerin nesini seviyorsun der asdryjbilnvdsshsjsjsj😅
kadın 13 senedir benim sayemde asyayla bir oldu artık yadırgamıyo napsın klasjflskfjs

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Benim annemde bazen o moda giriyor sonra kızmasın diye Mabel Matiz acıyorum ona sonra bir Next Level patlatıyorum ardından janakanaoamaoanaoan

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
kadın 13 senedir benim sayemde asyayla bir oldu artık yadırgamıyo napsın klasjflskfjs
Yav bir anım aklıma geldi hakankanakana
Ben Kinnporsche middle of the night izliyordum annem niye habire aynı şarkı çalıyor diye yanıma geldi ayyy çok stresli anlardı aijaoanaoakaoamaoamoa alın bu bilgiyi napıyorsanız yapın jajakajakankamaka

Ü

Üye silindi 38

Çıkışlarından yani 2017 yılından bu yana takip ettiğim ve severek dinlediğim bir gruptur. Boca ile büyük bir sıçrama yapmıştır. Gerek müzik tarzlarından dolayı gerekse mevcut kpop düzeninden dolayı hak ettiği değeri görememiştir. Boca, Dejavu, Odd Eye, Piri, Wind Blows ve Maison gibi oldukça iyi hazırlanmış parçalara sahiptirler. Bu parçalardan herhangi birini en popüler gruplardan birisi çıkarsa büyük ses getirirdi. Kaliteli parçalara sahip olmalarına rağmen ilk birinciliklerini 2022 Nisan ayında Maison ile almışlardır. Geri dönüşlerini merakla bekliyorum.

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
offfffffffffff acayip iyi grup saçma salak gruplar yerine abartılması gereken bir grup cidden tüm şarkıları güzel ben fandomda değilim ama you and i dan beri her şarkılarını takip ediyorum