Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Çok Reyting Alan Kore Dizileri

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
*Kablosuz kanalların dizileri ve haftasonu dramaları dahil değil

1- The World Of The Married - 28.37 %

2- Reborn Rich - 26.94 %

3- Sky Castle - 23.77%

4- Crash Landing On You - 21.68 %

5- Reply 1988 - 18.8 %

6- Goblin - 18.68 %

7- Doctor Cha - 18,49 %

8- Mr Sunshine - 18.12 %

9- EAW - 17.5 %

10- Mr Queen - 17.3 %

11- Crash Course In Romance - 17.03%

12- Under The Queen's Umbrella - 16.85 %

13- Love (ft. Marriage and Divorce) 2 - 16.58 %

14- Itaewon Class - 16.54 %

15- Agency - 16.04%

Son düzenleme:

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Mr Queen ve Crash Landing On You izlemek istiyorum da internetim bana müsade ederse tabii.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ben Dr. Cha yı o kadar beğenmedim Reborn Rich 7. Bölümde bırakmıştım ama gerçekten heyecan vericiydi Crash Landing on you çift çok yakışıyor kimyaları çok hoş

Ü

Üye silindi 187

1.diziyi görünce kdramaların değil izleyicilerin kalitesizleştiğini fark ettim.Bildiğin aldatma hikayesi neyi bu kadar izlenmiş olabilir? Hatta uyarlamasını yaptık biz de Sadakatsiz diye ve 15 bölüm felan ben de izledim ama kore tv tarihinin en çok izlenen dizisi olamaz ya asla hak etmiyor.SKY CASTLE bu listede izlediğim en güncel yapım ki 2018 yılında yayımlandı düşünün o dizi baya etkilemişti kamuoyunu.Konusu eğitim sistemini ve toplumu eleştiriyordu baya tartışıyorlardı diziyi hatta dizi aşırı çalışma kültürünü eleştirmesine rağmen zengin koreli ajummalar dizinin mesajından gram anlamayıp dizideki gibi hoca tutmak istemişlerdi çocuklarına o haberleri hatırlıyorum.Goblin de aynı şekilde baya izlendiğini belli ediyordu.OSTları listelere hükmetti uzun süre ve dizi yayınlandığı yıl bir tv dizisinin aldığı en yüksek reyting rekorunu kırdı diye haberler vardı.İlk dizide hiç bu kadar etki görmedim.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
1.diziyi görünce kdramaların değil izleyicilerin kalitesizleştiğini fark ettim.Bildiğin aldatma hikayesi neyi bu kadar izlenmiş olabilir? Hatta uyarlamasını yaptık biz de Sadakatsiz diye ve 15 bölüm felan ben de izledim ama kore tv tarihinin en çok izlenen dizisi olamaz ya asla hak etmiyor.SKY CASTLE bu listede izlediğim en güncel yapım ki 2018 yılında yayımlandı düşünün o dizi baya etkilemişti kamuoyunu.Konusu eğitim sistemini ve toplumu eleştiriyordu baya tartışıyorlardı diziyi hatta dizi aşırı çalışma kültürünü eleştirmesine rağmen zengin koreli ajummalar dizinin mesajından gram anlamayıp dizideki gibi hoca tutmak istemişlerdi çocuklarına o haberleri hatırlıyorum.Goblin de aynı şekilde baya izlendiğini belli ediyordu.OSTları listelere hükmetti uzun süre ve dizi yayınlandığı yıl bir tv dizisinin aldığı en yüksek reyting rekorunu kırdı diye haberler vardı.İlk dizide hiç bu kadar etki görmedim.
Kore'de Sky Castle sonrası makjang türü popüler oldu o dizinin etkisi var. Senaryosunu beğenmiştim ben 1.nin.
O tarz aldatma dizileri bizde yaygın ama Kore'de pek yoktu önceden. O yüzden ilgi çekmiş olabilir.
Love ft Marriage and Divorce & Penthouse da makjang türünde sevilen diziler

Ü

Üye silindi 187

Kore'de Sky Castle sonrası makjang türü popüler oldu o dizinin etkisi var. Senaryosunu beğenmiştim ben 1.nin.
O tarz aldatma dizileri bizde yaygın ama Kore'de pek yoktu önceden. O yüzden ilgi çekmiş olabilir.
Love ft Marriage and Divorce & Penthouse da makjang türünde sevilen diziler
Ya böyle zengin entrikası tarzı mı türü tam anlayamadım.Aslında muhteşem yüzyıl koreye uyarlansa baya izlenir orada bu tür entrikalı şeyleri seviyorlar bizim gibi.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Ya böyle zengin entrikası tarzı mı türü tam anlayamadım.Aslında muhteşem yüzyıl koreye uyarlansa baya izlenir orada bu tür entrikalı şeyleri seviyorlar bizim gibi.
Ben Aşkı Memnu ya da Adını Feriha Koydum uyarlansa nasıl olur merak ediyorum asjasj
Kore'de sevililerdi

Ü

Üye silindi 187

Ben Aşkı Memnu ya da Adını Feriha Koydum uyarlansa nasıl olur merak ediyorum asjasj
Kore'de sevililerdi
Heirs dizisi aklıma geldi.Bir sürü zengin çocuk vardı ana kız baya fakirdi klasik zengin fakir aşk hikayesi işte ama sırf krystal var diye izlemiştim.