Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En İyi Erkek Kpop Rapçisi?

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Kadın olanı yapıldı da erkek olanı neden yapılmasın değil mi ama iajalakajjalanalakapa?
Ben hemen söyle şarkıları veya en sevdiğim kısım olan videoları ekleyeyim ;
Drop like it hot, drop like it hot, drop like it hooot!
Kesinlikle uzun versiyonunun da efsane olduğu rap, we made bro!
Liu Yang kıymetini bilmiyor SM ama ben görüyorum 😘
Mark'ın hızlı zamanları (body like an hourglass!)
Eveeeet bir zamanlar favorimdi (Beautiful'da keşke o kadar autotune kullanmasaydın be)
(Racon kesiyor bu adam seviyoruz seni AgustD)
Haaaaan IGOTIT
BAP'nin rapperı canım Youngguk
Ve o müthiş slow rap üstadı PCY

Bir gruba mensup veyahut değil yollayın bakalım favorilerinizi💚

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Mino'yu da eklemek lazım. Run away, Body ve Fiancé güzel şarkılar.

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Yongguk, Zelo, Taecyeon, Taeyong, Mark, Hoonjoong, Mingi, Han, BangChan, SVT HipHop Unit, Mark Tuan, Mir, Mino > Bobby bu arada

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Yongguk, Zelo, Taecyeon, Taeyong, Mark, Hoonjoong, Mingi, Han, BangChan, SVT HipHop Unit, Mark Tuan, Mir, Mino > Bobby bu arada
Zelo ve Youngguk dedin bak uanaoajaoakaoamaoaooa Bu arada Taeyong & Mark sub-unit çıkarmalı biran önce...

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Skandala karışmasaydı Zico çok büyük devrim yapacak bir sanatçıydı şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. Söz yazarlığının da yapımcılığının da şakası yok. Keza B2ST Junhyung da öyleydi.
Kesinlikle katılıyorum...

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Hani bir akım var ya kredi kartını masaya vurup duruyor sndakndejjd bap’e karşı ben
ianaianaonaiakalakalj kesinlikle ya nerede bizim aday ya ona diyelimde 20.Cumhurbaskanlığı açılış şarkısını BAP'e hazırlatsın janalanalamalamalamla

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
ben kendilerini hic sevmesem de gd ve ziconun rapini cok begeniyorum maalesef

Tepki
217
Astro GIF by arohasphere
ne kadar grupta yavas konusuyorsun diye dalga gecilsede bana gore jinjin ayrica soz yazarlığınida cok seviyorum

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,636
Bence sırala bu şekilde :ROFLMAO:

1. RM (BTS) - BTS'in lideri olan RM, güçlü rap yetenekleri ve söz yazma becerisiyle tanınır. Hem BTS'in kendi şarkılarında hem de solo kariyerinde etkileyici performanslar sergilemiştir.
  2. J-Hope (BTS) - BTS üyesi J-Hope, enerjik rap tarzıyla tanınır. Hem BTS'in şarkılarında hem de solo kariyerinde dinamik rap yetenekleriyle öne çıkmıştır.
  3. Zico - Block B üyesi olan Zico, K-pop dünyasında saygınlık kazanan bir rapçidir. Hem solo çalışmalarında hem de yapımcı olarak başarılı işlere imza atmıştır.
  4. Suga (BTS) - BTS üyesi Suga, yoğun ve etkileyici rap tarzıyla tanınır.
  5. Jackson Wang (GOT7) - GOT7 üyesi olan Jackson Wang, hızlı ve enerjik rap tarzıyla dikkat çekmektedir.
  6. Bobby (iKON) - iKON üyesi olan Bobby, sert ve etkileyici rap yetenekleriyle tanınır.
  7. Changbin (Stray Kids)