Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En İyi Kadın Kpop İdol Rapçileri

Sizce en iyi kadin idol rapcisi kim?

• CL

• Hyuna

• Jennie

• Moonbyul

• Soyeon

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,947
ayy en iyi kadin rapci kim diye surekli tartisiliyor fanlar arasinda siz ne dusunuyorsunuz

pretty boy cl GIF

ice cream love GIF

k-pop jennie GIF

Koreantaghappy GIF
Latata GIF by (G)I-DLE

Ü

Üye silindi 25

cl, jennie ve moonbyul arasından seçim yapmak çok zordu ben de %100 objektif davranıp jennie'yi seçmeye karar verdim ŞKSŞFKSŞDGLKSDŞFKSŞ jennie desem de üçü arasından seçemem hepsi çok iyi

sesa139solo

Rookie Idol
Tepki
1,592
Benim için Jennie çünkü sesini ve tarzını beğeniyorum . Rap yaparken beni hiç rahatsız hissettirmiyor

Dixon

Trainee
Tepki
350
Soyeon ve jennie bu konuda zirvedeki isimler ama jennie iki adım daha önde bana göre çünkü soyeon özellikle son yillarda ing rap yapmaya calisiyor ama telaffuzu çok rahatsız edici ayrıca inglizcesi iyi olmamasına rağmen ing söz yazıyor sonra ortaya tomboy rap parti cikiyor iste..

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,947
Soyeon ve jennie bu konuda zirvedeki isimler ama jennie iki adım daha önde bana göre çünkü soyeon özellikle son yillarda ing rap yapmaya calisiyor ama telaffuzu çok rahatsız edici ayrıca inglizcesi iyi olmamasına rağmen ing söz yazıyor sonra ortaya tomboy rap parti cikiyor iste..
soyeonun produceladigi sarkilar guzel, rapte benim icin ses tonu cok onemli ama soyeonun sesi beni rahatsiz ediyor, soz yazarligini ise bazen begeniyo bazen begenmiyorum ve sana telaffuz ve ing sozler hakkinda katiliyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

cl, jennie ve moonbyul arasından seçim yapmak çok zordu ben de %100 objektif davranıp jennie'yi seçmeye karar verdim ŞKSŞFKSŞDGLKSDŞFKSŞ jennie desem de üçü arasından seçemem hepsi çok iyi
kimse ne kadar objektif oldugumuzu sorgulamasin mckwmdoekd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

dusuncelerinizi paylastiginiz icin hepinize tesekkur ederim 💗💗

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,947
Ben CL'in rapini seviyorum ama sarkilarini hic sevmiyorum. Son cikardigi albumundeki hicbir sarkiyi sevmedim bende mi sorun var bilmiyorum. Soyeon'in da sesi beni onceden rahatsiz etmiyodu (en azindan debut yaptiklari yil) ama sonradan sesi bi degismeye mi basladi bilmiyorum rahatsiz ediyo artik. Ve cidden bazen cok cringe seyler yaziyo ben kendim utaniyorum. Oh My God cok guzel bir sarki ama Soyeon'in rapinden dinleyemiyorum.

Konu Sahibi
K

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,947
konularimi kim tasiyo