Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz Kore Dizileri

Prenses Ciklet

Princess Bonnibel Bubblegum
Yönetici
Tepki
8,955
Coffee Prince.
Kore dizileri içinde çok önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. Oyunculuklar, cast, roller her şeyiyle ikonikti.
Kötü kadın kötü adam yoktu. Hayatın tam içinden bir biçimde akıyordu olaylar. Kötü olayların sebebi tek bir insan değildi.
Spoiler vereceğim izlemediyseniz burayı atlayın.
Diğer Gender Bender dizilerde asıl erkek, başrol kızın erkek değil kız olduğunu öğrenince aşık olur. Burada insan olarak sevmeyi öğrenmişti. Kendiyle savaşı ve kabullenişi müthiş işlendi.

Spoiler bitti.
Başrol kızın cinderellaya dönüşmemesi, erkeğin onu olduğu gibi sevmesi...

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Extraordinary you ve dr romantic serisini. Haru yaa sesi kulaklarımdan gimese de konu olarak güzel be ilgi çekiciydi.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Penthouse ve Alchemy of souls bölümlerini beklerken beni en çok heyecanlandıran dizilerdi
Keşke unutsam da tekrar izlesem

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Moon Lovers kesinlikle. Sırf Baekhyun oynadığı için başlamıştım ama enn sevdiğim dizi oldu. Unutup tekrar tekrar izlemek istiyorum ya. Hala da 2. sezon bekliyorum🥺
Moon loversin son iki bölümünü hâlâ izlemedim. Her seferinde oraya kadar izler ve bırakırım.Izlemeye korkuyorum ağlamak istemiyorum 🥲🥲

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Moon Lovers kesinlikle. Sırf Baekhyun oynadığı için başlamıştım ama enn sevdiğim dizi oldu. Unutup tekrar tekrar izlemek istiyorum ya. Hala da 2. sezon bekliyorum🥺
Di mi, di mi?
Kesinlikle en eğlenceli tarihi dizi. Benimde başlama sebebim Baekhyun'du ama sıkılmadan izlediğim dizilerden...

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,970
Benim ilk izledigim dizi l am not a robot.O yuzden yeri ayri.Sonra My name var.Bu duzinin sonu benim için buruk bitdi Mujin'in ölumu beni etkiledi.Bide All of as are dead var oda iyiydi,2.sezon çikar çikmaz izlicem.

Oblomov

Trainee
Tepki
362
Benim ilk kdramam boys over flowerstu😻 4,5 bölüm üst üste izlemiştim o kadar güzeldi benim için onun dışında goblin, tale of the nine tailed, my name, a business proposal ,ıts okay to not be okay vb. diziler izledim hiçbirinden pişman değilim hepsi güzeldi yaa hepsini seviyorum şu an cdrama izliyorum bakalım kdramaya döneriz yakında.

kaorii

Fanbase Starter
Tepki
1,932
My Mister, My Liberation Notes ve Move to Heaven en sevdiklerimden ve yerleri benim için çok ayrı <3

Sticker GIF by Spotify

Tubisss

Rap Master
Tepki
11,721
The Sound Of Magic hem oyuncu kadrosu hem konusu dikkat çekici bana duygusal açıdan iyi gelmişti. 😔😧🙂