Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Sevdiğiniz Türk Rock Grubu/Sanatçısı

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,394
Teoman. Şarkı sözleri aşşırı güzel. Önerebileceğim şarkıları: güzel bir gün, sürpriz, limanında, efendi ve kölesi, napim tabiatım böyle, yıldızları yakalamak, sardunyalar arasında, serseri, paramparça, bana öyle bakma, çoban yıldızı... diye uzar gider. Birkaç şarkı sözü de bırakayım:
"Bırak artık dünyayı. Zarları hileli. Yorgunsun Yüzünden belli" -limanında.

"Kulağımda gürültüler, uyurken televizyon açık kalmış. Bi' ülkenin bodrum katında kirli bir savaş varmış. Midem bulanıyor, galiba dünya tuttu. Beni hep unuttu" -sürpriz. (Bu şarkının tüm sözleri bence çokk güzel ama en sevdiğim kısmını attım sadece.)

"Bu hayatta bizi böyle yakamızdan tutacaksa
"Hadi böyle yaşa" derken, kalbimize sormuş mu?" -bana öyle bakma

Diğer yazdığım tüm şarkılarında da böyle güzel sözler var. Genelde hayata dair ve yalnızlıkla ilgili olduğu için şarkılarında kendimi buluyorum. Yazdığım şarkılar müzikleri açısından çok depresif değil. Dinlemesi keyifli şarkılar.

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Teoman. Şarkı sözleri aşşırı güzel. Önerebileceğim şarkıları: güzel bir gün, sürpriz, limanında, efendi ve kölesi, napim tabiatım böyle, yıldızları yakalamak, sardunyalar arasında, serseri, paramparça, bana öyle bakma, çoban yıldızı... diye uzar gider. Birkaç şarkı sözü de bırakayım:
"Bırak artık dünyayı. Zarları hileli. Yorgunsun Yüzünden belli" -limanında.

"Kulağımda gürültüler, uyurken televizyon açık kalmış. Bi' ülkenin bodrum katında kirli bir savaş varmış. Midem bulanıyor, galiba dünya tuttu. Beni hep unuttu" -sürpriz. (Bu şarkının tüm sözleri bence çokk güzel ama en sevdiğim kısmını attım sadece.)

"Bu hayatta bizi böyle yakamızdan tutacaksa
"Hadi böyle yaşa" derken, kalbimize sormuş mu?" -bana öyle bakma

Diğer yazdığım tüm şarkılarında da böyle güzel sözler var. Genelde hayata dair ve yalnızlıkla ilgili olduğu için şarkılarında kendimi buluyorum. Yazdığım şarkılar müzikleri açısından çok depresif değil. Dinlemesi keyifli şarkılar.
Teoman şarkıları sana o şarkıyı yaşatıyo ya kendinden bir şeyler bulması çok kolay

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Buna bayılıyorum dxhsjshsh
Aşırı iyi ya bir de bu şarkıya yapılan parodi vardı birkaç genç çekip YT'ye atmıştı... YT'de "daha sonra izle" bölümünü her karıştırdığımda açar izlerim jajkanalamqlanaka

...

Rookie Idol
Tepki
708
Aşırı iyi ya bir de bu şarkıya yapılan parodi vardı birkaç genç çekip YT'ye atmıştı... YT'de "daha sonra izle" bölümünü her karıştırdığımda açar izlerim jajkanalamqlanaka
aratırsam çıkar mı merak ettim şimdi jssmks

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Tam benlik başlık 😍 Rock müzik dinlemeye bayılırım. Ülkemizde bu türde o kadar iyi müzik yapılıyor ki tüm dünya duysun bu kaliteyi çok isterdim. Soruya gelince dinlediğim çok fazla grup var o yüzden favori seçmem inanılmaz zor. Athena, Manga, Mor ve Ötesi, MFÖ, Yüksek Sadakat diye uzar gider. Yalnız çalma listemde en çok hangisinin şarkısı vardır diye baktım Athena şarkısı çok varmış. 🤗

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
türk rock grupları olmasa ve 90'lar sanatçıları asla türkçe şarkı dinlemem özellikle şu dönemde
benim en sevdiklerim;
-Mor ve Ötesi ( Kış Geliyor en sevdiğim şarkıları)
-Redd ( her şarkısı güzel)
-Manga ( her şarkısı ama dusun zamanın yeri bi ayrı)
-yüksesk sadakat (Kafile fena şarkı)
- şebo aşk kadın
-duman
-athena
-Pilli Bebek
ve MFÖ ( Yalnızlık Ömür Boyu)

MFÖ değil de Mazhar Alanson ve sanırım cem yılmaz da back vokal yapıyor bu şarkı çok güzel tam göndermelik hahshdhzghdgdhsgdhsagdha

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Tam benlik başlık 😍 Rock müzik dinlemeye bayılırım. Ülkemizde bu türde o kadar iyi müzik yapılıyor ki tüm dünya duysun bu kaliteyi çok isterdim. Soruya gelince dinlediğim çok fazla grup var o yüzden favori seçmem inanılmaz zor. Athena, Manga, Mor ve Ötesi, MFÖ, Yüksek Sadakat diye uzar gider. Yalnız çalma listemde en çok hangisinin şarkısı vardır diye baktım Athena şarkısı çok varmış. 🤗
Cidden bizim ülke rock konusunda çok iyi

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Mor ve Ötesi fav grubum. Şu sıralar Deli şarkılarına kafayı takmış haldeyim.