Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Enhypen "Bite Me" Official Mv Yayınlandı!!!!!!

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
HEPINIZI BU ŞAHESERI IZLEMEYE DAVET EDIYORUM

Dansa kalbimi bıraktım

FwtiKJGaAAEIjqP.jpeg

Albümü de burdan dinleyebilirsiniz

Albümü dinleyen olursa Favori şarkılarını da yazsın lütfenn

şimdiden hanteoda 1milyon+ satışa ulaştık????#?#(#(#(#(#++

Son düzenleme:

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
EN IYI GERI DONUSLERI SANIRIM. Engene oldugum zamandan beri bu kadar heyecanlanmamistim hicbir comebackte ama bu cok farkli gercekten. favori sarkim da sacrifice oldu umarim yan sarki da o olur.

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
EN IYI GERI DONUSLERI SANIRIM. Engene oldugum zamandan beri bu kadar heyecanlanmamistim hicbir comebackte ama bu cok farkli gercekten. favori sarkim da sacrifice oldu umarim yan sarki da o olur.
BENIM DE FAVORIM SACRIFICE 😭
Ve büyük ihtimalle yan şarkı bills olacak çünkü onun için fanchant yayınlanmış bile 🥺

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,939
Tum album harika. Gercekten ozenle secmisler sarkilari. Ama sacrifice bence billsten daha iyi 😕 fever gibi bi etki yapabilirdi

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Normalde Enhypen dinleyen birisi değilim. Şarkılarını ve grubu yıl sonu sahnelerinde ve denk geldiğim shortslar aracılığıyla biliyordum ancak bu sefer ki tanıtımları çok ilgimi çekmişti. Albüm şarkılarının kısa kesitlerinin olduğu shortsları izleyince müziği çok hoşuma gitmişti Bite Me'nin zaten. O yüzden ilk kez çıkar çıkmaz dinledim bir şarkılarını ve tek kelimeyle bayıldım. Nakarat öncesi rapimsi bir kısım var orasını pek olduramadım sadece. Onun dışında konsept ve şarkı çok iyi olmuş. Albümü henüz dinlemedim ama Karma güzel gibi duruyordu tanıtımlarda. Başarılı olsun promosyonları 🌸

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
ayyy albumu cokkkkk sevdim

bills bu sene cikan sarkilardan favorilerim arasina girdi kesinlikle
Ayyy çok sevindimmm bills cidden iyii
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tum album harika. Gercekten ozenle secmisler sarkilari. Ama sacrifice bence billsten daha iyi 😕 fever gibi bi etki yapabilirdi
Ben de Sacrificei çok sevdim. Ve merak etmeyin sanırım Sacrifice için mv gelecek 🥹🥹 bugünkü showcasede Sacrifice çalarken Jake el hareketleri filan yaptı . Fevera benzeyen bir şeyler
Büyük ihtimalle koreografisi varrr

Normalde Enhypen dinleyen birisi değilim. Şarkılarını ve grubu yıl sonu sahnelerinde ve denk geldiğim shortslar aracılığıyla biliyordum ancak bu sefer ki tanıtımları çok ilgimi çekmişti. Albüm şarkılarının kısa kesitlerinin olduğu shortsları izleyince müziği çok hoşuma gitmişti Bite Me'nin zaten. O yüzden ilk kez çıkar çıkmaz dinledim bir şarkılarını ve tek kelimeyle bayıldım. Nakarat öncesi rapimsi bir kısım var orasını pek olduramadım sadece. Onun dışında konsept ve şarkı çok iyi olmuş. Albümü henüz dinlemedim ama Karma güzel gibi duruyordu tanıtımlarda. Başarılı olsun promosyonları 🌸
Yaaa ne kadar sevindim anlatamam💛 bu geri dönüşte engene olmayan baya bi kişiyi kendine çekti enha 🥺
Ve katılıyorum.. nakarat önceki yer tuhaf kaçmıştı ya Oh my oh my god kısmı favorim oldu . Ordan direkt nakarata gecseler daha iyi olurdu sanki
Ama birkaç kez daha dinledikten sonra o rapimsi kısıma alıştım
Ay süper

Şarkıyı sevdim şimdi gidip bsidelara bakıcam. Nakarat bağımlılık yapıyor ✨️
Di miiii ve o dans neydi ❤️❤️🥹
Bsideleri dinledikten sonra hangisini daha çok beğendiğini yazarsın ✨

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Ayyy çok sevindimmm bills cidden iyii

Ben de Sacrificei çok sevdim. Ve merak etmeyin sanırım Sacrifice için mv gelecek 🥹🥹 bugünkü showcasede Sacrifice çalarken Jake el hareketleri filan yaptı . Fevera benzeyen bir şeyler
Büyük ihtimalle koreografisi varrr

Yaaa ne kadar sevindim anlatamam💛 bu geri dönüşte engene olmayan baya bi kişiyi kendine çekti enha 🥺
Ve katılıyorum.. nakarat önceki yer tuhaf kaçmıştı ya Oh my oh my god kısmı favorim oldu . Ordan direkt nakarata gecseler daha iyi olurdu sanki
Ama birkaç kez daha dinledikten sonra o rapimsi kısıma alıştım
Ay süper

Di miiii ve o dans neydi ❤️❤️🥹
Bsideleri dinledikten sonra hangisini daha çok beğendiğini yazarsın ✨
Ayy o 'oh my oh my god' kısmı o kadar bağımlılık yaptı ki bende sırf o kısım için bile defalarca dinlenir şarkı. Rapimsi kısma dinledikçe alıştım gibi. O kadar batmıyor şu an. Albümü an itibariyle dinlemeyi bitirdim. Karma zaten tanıtımlarda da en hoşuma giden olmuştu vee en çok onu beğendim. Rock altyapılı şarkılar beni benden alıyor. Çok beğendim. 💖

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Sınavdı okuldu falan anca eve geldim koşa koşa dinlemeye gidyorum

Baştaki jungwon gerçek mi ya. Uçan koltukta oturan niki fav. Kırmızı ışıkta hepsinin yüzünün gösterildiği kısım da çok iyiydi.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Ayy o 'oh my oh my god' kısmı o kadar bağımlılık yaptı ki bende sırf o kısım için bile defalarca dinlenir şarkı. Rapimsi kısma dinledikçe alıştım gibi. O kadar batmıyor şu an. Albümü an itibariyle dinlemeyi bitirdim. Karma zaten tanıtımlarda da en hoşuma giden olmuştu vee en çok onu beğendim. Rock altyapılı şarkılar beni benden alıyor. Çok beğendim. 💖
Evett o yeri çok defa başa sardım çok iyiydi ya
Ben de rapimse kısma dinledikçe alıştım. Yavaştan sevmeye başladım 😂
Karma'yi az önce canlı sergilediler . Ona bi bak derim çok güzeldii🥺❤️

Baştaki jungwon gerçek mi ya. Uçan koltukta oturan niki fav. Kırmızı ışıkta hepsinin yüzünün gösterildiği kısım da çok iyiydi.
Ay koşşş sonra hangisini daha çok sevdiğini yaz ✨✨

Koltukta uçan ni-ki bgalsoshsb o hep öyle havada dolaşıyor ya

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Evett o yeri çok defa başa sardım çok iyiydi ya
Ben de rapimse kısma dinledikçe alıştım. Yavaştan sevmeye başladım 😂
Karma'yi az önce canlı sergilediler . Ona bi bak derim çok güzeldii🥺❤️

Ay koşşş sonra hangisini daha çok sevdiğini yaz ✨✨

Koltukta uçan ni-ki bgalsoshsb o hep öyle havada dolaşıyor ya
Evet ya xlsöxlcklaksod. Ben billsi baya sevdim haklılarmış övmekte.

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
ALLAHIM ŞAKA MIIIIIIIIIIIIIIIII MV DE ŞARKI DA ÇOK GÜZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL cidden bayadır tek dinlemede sevdiğim ilk şarkı oldu bite me tebrikleeeeeeeeeer :)