Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dinle Exo-Sc "1 Billion Views" Albümü

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound9144482229997047732.jpg inbound2138809808733629929.jpg
sechan'ın ilk tam albümü 1 billion views toplam 8 sarkıdan olusuyo bunlar:
1-) 1 billion views (ft. MOON) *title*
2-) say it (ft. PENOMECO)
3-) rodeo station
4-) telephone (ft. 10CM)
5-) jet lag
6-) fly away (ft. GAEKO)
7-) nothin' (chanyeol solo)
8- )on me (sehun solo)

SeChan albümdeki tüm sarkıların söz yazımına katıldı buna ek olarak Telephone, Fly Away ve On Me'nin bestelerini kendileri yaptı.

'1 Billion Views', muazzam gitar melodisine ve etkileyici disko ritmine sahip hip-hop sarkısı. sözleri ise sevdiklerini sürekli görme arzusunu iceriyor. MOON, bu sarkıda EXO-SC'ye esllik ediyor!

<Say It>, Penomeco'un hem isbirliğinde hem sarkı sözü yazımında katkıda bulunduğu bir hip hop sarkısı. İcerdiği Bossa Nova ritimle kombine ağır 808 bas ile kisiyi yaz atmosferine götüren bir sarkı. Ve sarkı sözleri sevdiği kisiye kalbindeki hisleri samimiyetle anlatmak isteyen bir adamın hikayesini anlatıyor.

<Rodeo Station>, sade gitar rifflerini rahat ritimlerle harmanlayan bir hip-hop sarkısı. Sehun ve Chanyeol'un stajyerken sürekli gidip geldikleri Apgujeong Rodeo İstasyonu'nda yasadıkları ile simdiki yasamlarını anlatan bir hikayeye sahip.

<Telephone>, ağır bas ve piyano rifflerini iceren bir hip hop sarkısı. Sarkı sözleri hislerini kisiden saklayıp bu yüzden zorlanmıyormus gibi davranan birinin hikayesini anlatıyor, Sechan'ın essiz rapiyle birlikte 10CM'in duygusal vokali de kulakları kendisine esir ediyor.

<Jet Lag>, lirik gitar ritimli etkileyici bir R&B hip-hop sarkısı. Sevdiği kisiyle kolayca bulusamayan, birbirlerinden uzak mesafelerde ve farklı zamanlarda olmaları nedeniyle hissedilen özlemi ve yürek acısını anlatıyor.(benim fav sarkım)

<Fly Away>, lirik grup seslerinin üzerine kurulan bir R&B hip hop sarkısı. Gaeko sadece sarkının yapımında değil sarkıda da yer aldı. Sarkı sözleri Sehun ve Chanyeol'un cocukluktan yetiskinliğe geciste yasadıkları kendi hikayelerinden parcaları iceriyor. Sehun kendi partlarında Chanyeol'dan, Chanyeol kendi partlarında Sehun'dan bahsediyor.

<Nothin'>, hayal dünyasına sürükleyen elektro gitar ve kuvvetli ritimlere sahip hiphop R&B sarkısı. Sözlerinde cevresindekilere aldırıs etmeden sessizce kendi yolunda yürümeye kararlı olduğunu anlatıyor.

<On Me>, sözlerinde her an mevcut durum icin en iyisini yapmanız gerektiğine odaklanmanızı anlatan, trap hip hop türünde bir sarkı.

sarkıların hepsi cok güzel özellikle fly away ve jet lag benim favorilerim onların sözlerine bakarak dinlemenizi öneririm
bu arada on me sehun'un resmi olarak yayınlanan ilk solo sarkısı. basta sm albümü genel olarak beğense de on me'yi kabul etmemis ve albümden cıkarmalarını istemis ama chanyeol ve sehun bunları dinlemeyip chanyeol'un stüdyosunda kayıt yapmıslar o yüzden sirketle o günden beri araları cok kötü hatta ilk full albümleri olmasına rağmen promosyon sağlamadılar... chanyeol kendisi müzik programlarını arayarak albüm cıkardıklarını söylemis hatta 🥲
cass'la anlasmaları sayesinde bir albüm tanıtımı yaptılar ve sarkılarını insanlara dinletme sansı edindiler yoksa güzelim albümden kimsenin haberi olmayacaktı.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Eslem de yok ortada exol harbi batman ya şak diye ortadan kayboluyoruz😭😂
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bugün video atıldı kanala gördün mü 😂çok güzeldi
bir exo postuyla anında dirilirz cjskxjzkx ay gördümm hear me out dans pratik videosu da alsaydık keskee o kadar güzelmis ki koreografisi asık oldum

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sehun şımarık ya. Zoom çok iyi değil miydi hepsi aşırı yakışıklı 😂🥰yeol ayrı bi kafa da zaten Chen şeker gibi Offf hepsini övmek istiyorum
sehun tam bir bebek ya sürekli tatlı tatlı satasıp duruyo valla orda olsa bir tanecik ısırırdım yanağından xjskxkskx valla hepsinin cildi müthis ya ben en cok ona takıldım cok güzel ve sağlıklılar masallah
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Albümü seviyorum ama ben sechan'a we young ve what a life tarzı şarkıları daha çok yakıştırıyorum
ay evet bunlar da tam sechanı yansıtan sarkılar özellikle what a life'ın enerjisi cok baska keske yine bu tarz bir sarkıyla geri dönseler

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
asırı eğlenceli ya onun challenge videoları da cok komikti fanlar tek eliyle televizyon falan kaldırmaya calısıyodu ckzlxkslx kesske güzel bir promo dönemi de olsaydı tadından yenmezdi
fanların bu yaptıklarından haberim yoktu izlemem lazım tvli olanı xosncoekcoekx promo olayına hiç şaşırmadım maalesef...