Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Exo'nun Cream Soda Mv Teaser'ı Yayınlandı

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Böyle dark makyajlara bayılıyorum 😈
Mv için sabırsızlanıyorum
Keşke Kai de olsaydı
Hear me out tan çok böyle konseptler beni daha çok cekiyor
her iki konsepte de bayılıyorum ya yine de title icin gösterisli bir seyler olması her acıdan daha iyi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Konsept ve üyeler muhteşem görünüyor. İki gün çabuk geçse artık. ❤️❤️
cok az kaldıı geri sayım yayını da 1 bucuk saat sürücekmis zaten baya iyi oldu bu bir sürü sey göstericeklermis

Lunaly

Trainee
Tepki
133
suho'nun olayından teaserlara simdi bakabildim. guzel gorunuyorlar, ksoo yine yakıyor💥 sinir oldum aksam aksam ya, bahsettigi videoyu bulmuslar. biz guzel yorum yapalım bari. adam ne kadar dolmussa artık, dayanamamıs. her muzikalinde olay cıkarıyorlar. gecenkinde adama cheni sormuslardı simdikinde cbx davasını sordular. hicbir uyenin promosyonlarında olmuyor boyle, evet exo uyesi olabilir lideri de olabilir ama bu kadar bir uyenin kendi solo kariyeri gormezden gelinmez ya. bi muzikal aktorlugunu elestirmedikleri kalmıstı o da oldu.

bir de baekhyunun spacelerinden bıkan tek ben miyim, fanlarla iletisime girmenin bin tane yolu var. surekli aynı hesaplar, kendi aralarında konusacaklarsa ktalklarını versinler oradan konussunlar. benim icin hava hos da exo fanları ot9 derken gidip ısrarla ot6 hesaplarla iletisime girmesi de neden anlamadım
Ya bende ot6 olan fanlar ile çok fazla etkileşim vermesinden rahatsız oluyorum keşke bu konuda dikkatli olsa

suho'nun olayından teaserlara simdi bakabildim. guzel gorunuyorlar, ksoo yine yakıyor💥 sinir oldum aksam aksam ya, bahsettigi videoyu bulmuslar. biz guzel yorum yapalım bari. adam ne kadar dolmussa artık, dayanamamıs. her muzikalinde olay cıkarıyorlar. gecenkinde adama cheni sormuslardı simdikinde cbx davasını sordular. hicbir uyenin promosyonlarında olmuyor boyle, evet exo uyesi olabilir lideri de olabilir ama bu kadar bir uyenin kendi solo kariyeri gormezden gelinmez ya. bi muzikal aktorlugunu elestirmedikleri kalmıstı o da oldu.

bir de baekhyunun spacelerinden bıkan tek ben miyim, fanlarla iletisime girmenin bin tane yolu var. surekli aynı hesaplar, kendi aralarında konusacaklarsa ktalklarını versinler oradan konussunlar. benim icin hava hos da exo fanları ot9 derken gidip ısrarla ot6 hesaplarla iletisime girmesi de neden anlamadım
Suho çok yetenekli bir idol Sesi müthiş insanlar niye görmezden geliyor anlamış değilim Ayrıca muzikalde de çok iyi iş çıkarmıştır Umarim morali yerine gelir

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517

bu o kadar sinirimi bozdu ki canı sıkılan direkt junmyeonla uğrasmaya baslıyo ne bu nefret anlamıs değilim ya videoda da gayet iyi söylüyo bu arada kore medyası bile junmyeonun müzikal basarısını kac kere övdü oraya giden seyircilerden rol arkadaslarından hep pozitif yorumlar aldı ama bu koyun sürüleri bir türlü susmak bilmedi ya hayret ediyorum

bu o kadar sinirimi bozdu ki canı sıkılan direkt junmyeonla uğrasmaya baslıyo ne bu nefret anlamıs değilim ya videoda da gayet iyi söylüyo bu arada kore medyası bile junmyeonun müzikal basarısını kac kere övdü oraya giden seyircilerden rol arkadaslarından hep pozitif yorumlar aldı ama bu koyun sürüleri bir türlü susmak bilmedi ya hayret ediyorum
baekin de bilerek ot6 stanlerle konustuğunu düsünmüyorum space'e giren 10 kexolden 8i ot6 stan zaten adam da gidip hepsini tweetlerine bakmıyo sonucta yine de int fanlarla daha cok etkilesime girse daha iyi olur