Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Exo'nun Killing Voice'da Hangi Sarkıları Söylemesini Istersiniz

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
11 temmuz'da exo'nun killing voice bölümü yayınlanıcak sonundaa 😭🥳 netizenler sürekli bu baslığı acıp konustuğu icin ben de burda konusalım istedim siz hangi sarkıları söylemelerini istersiniz

- mama
- thunder
- baby don't cry
- moonlight
- trauma
- she's dreaming
- can't bring me down
- been through
- sign
- oasis
- el dorado
- baby you are
- runaway
- tempo (özellikle acapella kısmı)
ben en cok bunları istiyorum yaa keske tüm albümlerini programda söyleme sansları olsa fkdlxkx

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517

Damla

Trainee
Tepki
81
11 temmuz'da exo'nun killing voice bölümü yayınlanıcak sonundaa 😭🥳 netizenler sürekli bu baslığı acıp konustuğu icin ben de burda konusalım istedim siz hangi sarkıları söylemelerini istersiniz

- mama
- thunder
- baby don't cry
- moonlight
- trauma
- she's dreaming
- can't bring me down
- been through
- sign
- oasis
- el dorado
- baby you are
- runaway
ben en cok bunları istiyorum yaa keske tüm albümlerini programda söyleme sansları olsa fkdlxkx
Mama, baby dont cry, moonlight, el dorado öfff bu şarkılar bir vokal harikası innnnailmaz parçalar inşallah söylerler 🥺🥺

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,381
Hepsini dpylesinler

- mama
- thunder
- baby don't cry
- moonlight
- trauma
- she's dreaming
- can't bring me down
- been through
- sign
- oasis
- el dorado
- baby you are
- runaway
Tüm şarkılarını söylesinler ben seçemiyorum. (Runaway özel isteğim ama) Program ne kadar sürüyor acaba? Katılan gruplar genelde kaç tane şarkı söyleyebiliyor?

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
xoxo, angel, baby, run, 3.6.5, don't bring me down, runaway, what u do, lightshaber, black pearl, baby you are, forever, unfair, just as usual ama yeter ki soylesinler her sey kabulum ahhsja
baby 🥺 cok soft bir sarkı keske söyleseler

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Bana da baya söylerler gibi geliyor. Çünkü kesin olarak "şu sürenin altına düşemezsin, üstüne de çıkamazsınız" gibi bir durum yok. Katılımcıların seçtiği şarkı sayısına göre süre değişiyor. 15 dk söyleyip giden de var, 25 dk söyleyen de.
aynen öyle zaten uzun bi aradan sonra dönüs yapıyolar o yüzden bu süreyi daha uzun tutabilirler diye düsünüyorum

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
tempo call me baby olmazsa olmaz kişisel favorim olarak gravity de olsun isterim ama olmaz muhtemelen

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
tempo call me baby olmazsa olmaz kişisel favorim olarak gravity de olsun isterim ama olmaz muhtemelen
ayyy gravity müthis bir sarkı keske söyleseler ama o tempodan bside olarak 24/7'ı söylerlermis gibi geliyo

• Ağladım
Reactions: inx

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Call me baby ve love shot 💗 bu grubun en sevdiğim şarkısı