Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Farkettiniz Mi Bilmiyorum Ama İtzy Yeni Albüm Çıkaracak Ama Ben Karşıyım Çünkü Düşüşte Olan Bir Grubun Comeback Yapması Ne Kadar Doğru? Çok Saçma

LaylaRossi

Trainee
Tepki
0
Farkettiniz mi bilmiyorum ama İtzy yeni albüm çıkaracak ama ben karşıyım çünkü düşüşte olan bir grubun comeback yapması ne kadar doğru? çok saçma

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,916
İyide belirli bir sözleşmeleri var şirket kafasına göre siz CB yapmayın diyemez artı olarak düşüşte olsa bile büyük bir hayran kitlesi hala var albümleri alacak,Stream kasacak,konsere gidecek şirket hala güzel bir şekilde para kazanır bu gruptan.Birde burası Kpop sonuç olarak neyin ne olacaği belli olmaz şu anda Zirve dedigimiz gruplar da düşüş yasabilir aynı itzy gibi itzyde tekrardan yükselebilir büyük şirket grubular hem hemde hala büyük kitleleri var güzel hamlelerle halka yeniden inebiliriler.Birde yuna halk tarafından sevilen ve konuşulan bir idol sonuç olarak.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,309
Kpop idollerinin işi geri dönüş yapmak zaten. Ayrıca geri dönüşler biraz da yükselmek, daha fazla fark edilmek için yapılmaz mıdır? Düşüşte olsa bile ITZY bir müzik grubu sonuç olarak, hayranlarına şarkı vermek zorundalar her türlü

marin

Trainee
Tepki
637
Kırk yıl sonra bi bakayım bizim forum ne alemde dedim denk geldiğin başlığın saçmalık seviyesine bak 🤦🏻‍♀️ Her grubun inişli ve çıkışlı dönemleri oluyor. Neye göre kime göre düşüş. Şirketlerin parmağının ucunda çevirdiği dijital listelere göre mi? Eğer öyleyse müziği listeler için mi çıkarıyor bu gruplar? Hayır, biz dinleyicileri ve sevenleri için çıkarıyorlar. O yüzden sözüm ona düşüşte olmalarından bağımsız olarak çıkıyor. Yani albüm çıkarmalarına karşıyım demek o kadar absürt ve komik ki ironi mi acaba diye düşünüp ciddi olduğunu görünce dehşete düştüm.