Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fenerbahçe

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Macris'i yolladıklarından beri gün yüzü göremedik. Macris, üzümlü kekim, dön geri. Ana Christina eksiği fena koyuyor. Vargas etkili olmasına rağmen Stysiak o boşluğu bir nebze de olsa dolduruyor. Arina ve Meliha zahmet ederse, koç da voleybol öğrenirse bir şeyler yapacağız.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Meliha'nın evlilikten sonraki çöküşü benim bile psikolojimi bozdu
Meliha'nın evliliğe bir şekilde "leyla" oldu diyerek savuştururdum da Arina hanımefendi manita yaptıktan sonra bayır aşağı kolumuzu kanadımızı kırdığı için hiçbir şey diyemem. Ordunun Macris ile yeni bir koça ihtiyacı var. Doludan kaçarken fırtına gömdü bizi.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Fenerbahçe'de Eda abla, Vargas, Meliha ve Meryem haricinde kimseyi bilmediğimden Arina kimdir necidir bir şey diyemem fakat senin dediğine bakarsak hiçbir şey yapmıyor
Eskisi kadar verim alamıyoruz. Arina, bir Rus olan sarışın bomba. Genç yetenek, birçok kişi zamanında gelecek dönemlerde star vs olmasını bekliyordu ama geçen sene oynadığı oyun ile bu sene arasında büyük bir boşluk olunca hayal kırıklığı da istemeden geliyor. Kötü değil ama istikrarlı da değil.

Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Fenerbahçe yazınca benim yine başlıkları yanlış anlayıp teknik direktöre sövecektim ki futbol değilmiş konu nddnd
futbol konuşunca bayır domuzuna döndüğüm için kadın voleybolunu tercih ettim. maalesef, holigan tarafımız basket ve futbol tarafından ele geçirilmiş durumda.