Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fobiniz Var Mı?

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Öncelikle, merhabalar.
Bu konuyu açmamın nedeni meraktan ziyade burası hepimizin kullanacağı bir alan olduğu için birbirimizi rahatsız edebileceğimiz durumlardan da uzak durmak.
Herhangi bir nesneye, canlıya vs fobiniz var mı?
Eğer varsa ve belirtirseniz belki gif / görsel paylaşımında dikkat edilen bir unsur olur.
Yani örnek vermek gerekirse benim ciddi bir koulrofobim var.
Sad Pauly D GIF by A Double Shot At Love With DJ Pauly D and Vinny

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
İstanbulda yaşıyorum ://
İstanbul için İBB iyi çalışmalar yapıyor depremle alakalı. Hatta deprem ve zemin üzerine pdf şeklinde indirilebilecek bilgilendirmeler de mevcuttu. Tabi ne zaman olacağını bilemeyiz ama olumlu yönde yapılan ilerlemeler de insanı bir umutlandırmıyor değil.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Haklısın. Özellikle bu sene gördüğümüz acı tablo bizi böyle bir korkuya itiyor ister istemez. Allah beterinden korusun. İnsanların da hükümetin de gerçekten bu konuda doğru bilinçlenmesi şart.
Maalesef ki . Benim bu korkum taa ilkokul zamanlarından gelme aslında . üstüne 2019 küçük İstanbul depremi ve şu son zamanlardaki depremler eklenince iyice ciddi bir boyuta ulaştı. Neyseki psikolojik yardım aldım ✊
Ülkemizin en büyük sorunu şu an deprem . Umarım dediğin gibi bir an önce önlemler alınır daha fazla kaybımız olmaz

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Maalesef ki . Benim bu korkum taa ilkokul zamanlarından gelme aslında . üstüne 2019 küçük İstanbul depremi ve şu son zamanlardaki depremler eklenince iyice ciddi bir boyuta ulaştı. Neyseki psikolojik yardım aldım ✊
Ülkemizin en büyük sorunu şu an deprem . Umarım dediğin gibi bir an önce önlemler alınır daha fazla kaybımız olmaz
Umarım canım benim. Marmara Depremini yaşadık bizde. Zor süreçlerden geçtik. Psikolojik yardım almana çok sevindim ayrıca. Bu da bir bilinçlenmektir ve insanın kendini önemsemesi güzel bir şey.
Happy Love You GIF by LINE FRIENDS

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Akrabalarım onlar kadar itici bir yılanlar var 🐍(ama yılandan da aşırı korkarım)
Ahahhahaa ay güldüm, şey demrişim bu benim baba tarafım değil mi? ldskfjaslg fobini nasıl fark ettiğini sormalı mıyım bilemedim. Çünkü hatırlamak istemeyebilirsin. Ben sessizce notumu aldım. Dikkat edeceğim(y)

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
İstanbul için İBB iyi çalışmalar yapıyor depremle alakalı. Hatta deprem ve zemin üzerine pdf şeklinde indirilebilecek bilgilendirmeler de mevcuttu. Tabi ne zaman olacağını bilemeyiz ama olumlu yönde yapılan ilerlemeler de insanı bir umutlandırmıyor değil.
Hepsini tek tek inceledim. Oturduğum bölgenin biraz da olsa sağlam bir yerde olduğunu öğrendim fakat diğer yerler malum.. ibbnin çalışmalarına da başvurdum. Hızlıca yenilememiz lazım İstanbulu :(

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Ahahhahaa ay güldüm, şey demrişim bu benim baba tarafım değil mi? ldskfjaslg fobini nasıl fark ettiğini sormalı mıyım bilemedim. Çünkü hatırlamak istemeyebilirsin. Ben sessizce notumu aldım. Dikkat edeceğim(y)
Çok saçma hareketleri var sen kızsın şunu yap bunu yapma diyorla ama kendi kızları olunca sus pus ha onlara da karışsınlar demiyorum ama beni de salsınlar aaaa

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Çok saçma hareketleri var sen kızsın şunu yap bunu yapma diyorla ama kendi kızları olunca sus pus ha onlara da karışsınlar demiyorum ama beni de salsınlar aaaa
Fenalık geçirdiğim durumlardan biri. Ama ben artık saldım şak şak yüzlerine söyleyip geçiyorum onlarla mı uğraşacağız canım? Bir kez geldik şu dünyaya.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Öncelikle, merhabalar.
Bu konuyu açmamın nedeni meraktan ziyade burası hepimizin kullanacağı bir alan olduğu için birbirimizi rahatsız edebileceğimiz durumlardan da uzak durmak.
Herhangi bir nesneye, canlıya vs fobiniz var mı?
Eğer varsa ve belirtirseniz belki gif / görsel paylaşımında dikkat edilen bir unsur olur.
Yani örnek vermek gerekirse benim ciddi bir koulrofobim var.
Sad Pauly D GIF by A Double Shot At Love With DJ Pauly D and Vinny
Açıkçası değişik gelebilir ama beyaz renk kıyafetlere karşı fobim var 😅
Hamam böceğine özellikle fobim var elimin üstünde dolaşmıștı
☺️

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Açıkçası değişik gelebilir ama beyaz renk kıyafetlere karşı fobim var 😅
Hamam böceğine özellikle fobim var elimin üstünde dolaşmıștı
☺️
Beyaz renk kıyafete, kirlenir diye mi fobin var? Gerçekten merakımdan soruyorum...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Beyaz renk kıyafete, kirlenir diye mi fobin var? Gerçekten merakımdan soruyorum...
Evet 😅 Dolabımda beyaz renk kıyafet yok asla da almayı düşünmüyorum. Hatta dışarı çıktığımda falan beyaz renk eşofman giyen insanları görünce hızlı yürüyorum falan değişik değişik şeyler ianaonaoanaoanaoama