Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Foruma Yeni Kategoriler Ekleyelim Mi?

Konu Sahibi
Uranyum☢️

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,635
Asya Pop Müziği(Kore Dışında) diye bir bölüm var fakat sadece pop müzik için. Direkt olarak Asya Muzigi olarak degistirilebilir bence ya da tüm cesitleri kapsayan bir baslik acilabilir.

Mantıklı. Hangi çeşitler olsun? :)

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Acaba Asya Müziği (K-Pop Dışında) başlığının altına iki ayrı başlık atabilir miyiz? J-Pop, C-Pop şeklinde. Birbirlerine karışmaması adına

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
Uranyum☢️

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,635
Bir var site reklamı yasak olduğu için yazmayacağım. Sözlük tarzı bir site. Genelde kadınlar kullanıyordu. Ancak son dönem çok boşaldı ve troller bastı. Moderasyon zaten yok. Bunun sizin için fırsat olduğunu düşünüyorum. Eğer ilişki tavsiyeleri, bakım ve kadınlarla ilgili konularla gündeme gelirse site çok ilgi çeker. Çünkü anladığım kadarıyla kullanıcılar güzelce takip ediliyor bu forumda ve netizenturkey kısmında. Adminler güzel çalışıyor. Birden fazla fonksiyon olması site için güzel ama arayüzü daha sade yaparsanız (sözlük gibi) daha ilgi çeker. Bunlar yalnızca fikirlerim. Umarım yanlış anlaşılmaz. Kolay gelsin hepinize.

İlişki tavsiyeleri bölümü açabiliriz. Hatta normal ziyaretçilere gizliyebiliriz. Sadece üyeler görebilir.

Arayüz zaten sade değil mi :) Daha nasıl sade yapılabilir ki.

Sözlükte kategorize yok. Eski içerikler kayıp gidiyor. Ama burada her şey kayıtlı ve bir düzen içinde ve daha da geliştircez. Şuan daha bebek ve yeni doğdu.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ya jsjaojaoajaoakala açıkçası böyle dememin sebebi Noodle hakkında bir paylaşım yapmak istememden kaynaklı janakankanakaka hangi kategoriye koyacağımı seçemedim uahaianaonakana

Konu Sahibi
Uranyum☢️

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,635

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,962
Her şey benim için gayet iyi.Anket de varmış.Ama sorun ben açmasını bilmiyorum🤦🏻‍♀️👍🏻

eyusei

Trainee
Tepki
29
Bu arada kategori değil tepkilere 😍 emojisi yerine kalp eklemek daha hoş olabilir sanki kalp her şeye gidiyo da bu her şeye gitmiyo ya...

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,962
Bence kore yemekleri bolum

u ola bilir.tarif fln paylasiriz😅

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Bence forumla ilgili yaşadığımız aksaklıkları bildirebileceğimiz ve forumdaki özellikleri nasıl kullanabileceğimizle ilgili birbirimize soru sorup yardım edebileceğimiz bir kategori açılması iyi olur.