Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fotoğraf Cekme

Jesé

Trainee
Tepki
377
1 hafta sonra falan eokul için foto cekincekmjsiz ve ben aşırı stres yaptim yani bilmiyorum ama aynada yine aşırı kotu değilim ama fotoğraflarda gerçekten çok kötü cikiyorum bugün hatta bir arkadaşıma fotoğrafımı falan gosterdim hani kız ayıp olmasın diye iyi bile diyemedi yani ve bu ds guvenimi aşırı sarsti şuan kendimi çok kötü hissediyorum

Erudite

Fanbase Starter
Tepki
-22
Bir şey olmaz eokul fotoğrafında kim iyi çıkıyor ki. Herkes kötü çıkmışım diyor.

layley

Trainee
Tepki
449
E okul fotoğrafımı kimliğime koysaydım büyük ihtimalle bu resimdeki sen değilsin diye sorguya alırlardı beni 😅 Arkadaslar arası e okul fotoğraflarımızla dalga geçiyorduk biz sjxkwkxiqoidq e okul fotoğraflarının bir laneti var. Ne kadar süslensen de güzel çıkma olasılığın %10

Net bir şekilde söylüyorum bunu kafana bile takma

Seda

Trainee
Tepki
117
E-okul fotoğrafında güzel görünen yoktur bence ya.Sırf sistemde dursun diye çekiliyor rahat ol.Benim fotoğraf çekimim 1 saniye falan sürmüştü adam hemen çekip göndermişti.

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
askim zaten kimse gormeyecek ki fotografini. kafamiza cok taksak da biz disindaki kimse iyi mi kotu mu cikmisiz umursamiyor bile. rahat ol
Yurtta kendimizle ilgili her yere asiyorlar ayrica öğretmenler için falan öğrenci kitabı gibi bise oluyor geçen sene sınıflara koymuslardi herkesin resmini 1 hafta gormustuk ve dalga geçen çok olmuştu bu beni stres ediyor sadece sistemde olsa çok sorun olmaz ama her yerde gorucem😶
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

E-okul fotoğrafında güzel görünen yoktur bence ya.Sırf sistemde dursun diye çekiliyor rahat ol.Benim fotoğraf çekimim 1 saniye falan sürmüştü adam hemen çekip göndermişti.
Bizimkide öyle kısa surul

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
keşke kimlik fotoğrafım eokuldaki gibi olsaydı 😭 baktıkça üzülüyordum ama onunla yaşamayı öğrendim artık. kötüyse kötü elden bir şey gelmiyor. fotoğrafa bakmadığın sürece üzülme kimsede görmüyor zaten

Melike

Trainee
Tepki
135
Kendimi çok nostaljik hissettim. Bizi de ilk hafta hemde tost makinesinden hallice olan masaüstü bilgisayarın ilk çıkan kamerasıyla çekmişti müdür yardımcımız. Çok takılma kim görecek senin e-okul fotğrafını 😂

layley

Trainee
Tepki
449
Yurtta kendimizle ilgili her yere asiyorlar ayrica öğretmenler için falan öğrenci kitabı gibi bise oluyor geçen sene sınıflara koymuslardi herkesin resmini 1 hafta gormustuk ve dalga geçen çok olmuştu bu beni stres ediyor sadece sistemde olsa çok sorun olmaz ama her yerde gorucem😶

Bana çok şirin geldin neden bilmiyorum ama. Ben lisedeyken de eokul fotoğraflarımızı masaya koyuyorlardı. Biz gidip kendimizinkini bulup alıyorduk. Herkes birbirinin fotoğrafını görüyordu. Çok güzel bulduğum kız bile fotoğrafını görünce kendisiyle dalga geçmişti 😅 öğrenci kitabı gibi bir şey bizde de vardı. Hocalar da arada şakalaşıyordu bizimle. Bunun için strese bile girme. Sen de şakalaş kendinle

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Bana çok şirin geldin neden bilmiyorum ama. Ben lisedeyken de eokul fotoğraflarımızı masaya koyuyorlardı. Biz gidip kendimizinkini bulup alıyorduk. Herkes birbirinin fotoğrafını görüyordu. Çok güzel bulduğum kız bile fotoğrafını görünce kendisiyle dalga geçmişti 😅 öğrenci kitabı gibi bir şey bizde de vardı. Hocalar da arada şakalaşıyordu bizimle. Bunun için strese bile girme. Sen de şakalaş kendinle
Tesekkur ederim🥹🥹 bir gün olsa keşke bizimkiler ama 1 hafta falan duruyor o fotolar