Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

(G)I-Dle, Yeni Müzik Videosunda "Queencard" Olmanın Ne Gerektirdiğini Gösteriyor

Uzumaki Naruto

Trainee
Tepki
55
(G)I-DLE yeni müzikleriyle geri döndü!

(G)I-DLE 15 Mayıs saat 18:00'de "i feel" adlı altıncı mini albümleri ile başlık şarkısı için müzik videosuyla geri döndü.

Jeon Soyeon tarafından bestelenip yazılan "Queencard", kendinizi olduğunuz gibi sevmenin mesajını iletiyor. Şarkı, gerçek bir "Queencard" olmanın yolunun içtenlikle kendinizi sevmek olduğunu vurguluyor.

Aşağıdaki müzik videosuna göz atın!

...

Rookie Idol
Tepki
708
Müzik videosunu beğendim ama şarkıyı tomboy kadar sevemedim bside şarkıları çok güzel lucid favorim oldu ✨️

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,154
Uzun zaman sonra çok beğendiğim bir Idle şarkısı. Tomboy ve Nxde kötü şarkılar demiyorum ama uzun zamandır Idle takip eden ve Tomboy'a kadar bütün çıkardıkları şarkıları ayıla bayıla dinleyen beni son 2 şarkı çok da çekmemişti. Ama herkes de bu 2 şarkıyı çok beğendi hdfgdh Albümü daha dinleyemedim ama şarkı ve mv çok hoş olmuş bir süre ortalıkta bu şarkıyla gezerim gibi. Ayrıca Soyeon'un belli bir rap partı almaması ve klipte diğer 4 üyenin öne daha çok çıkması bana acaba yapılan yorumlar yüzünden mi diye düşündürdü. Gerçi Soyeon bunu bu kadar takar mıydı bilemiyorum

Tepki
113
Şarkı çok iyiydi ayrıca şarkının verdiği mesaj da çok güzeldi. Ben çok beğendim.

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,939
I'm a queencard (ya da I'mma) kismini pek sevmedim orasi farkli olsa daha iyi olurmus ama mv cok iyiydi

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
sarki sizdirildiginda begenmemistim sozler cok seyyy bilmiyom ya

amaterasu

Trainee
Tepki
93
Ayyy klip harika, Shuhua özellikle muhteşem görünüyo ama şarkıyı hiç beğenmedim. Sözleri aşırı cringe ayrıca İngilizce hatalarıyla dolu Soyeon'un acilen İngilizce ders falan alması gerek :censored: