Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ginny Weasley' Den Nefret Ediyorum

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Bana belki kızanlar olacaktır ama tamam mesela reducto büyüsünü iyi yapıyor olabilir. Fakat kardeş sen nasıl oldun da dünyanın en ponçik ailesinde doğup o kadar soğuk olabildin? Hiçbir sıcaklığı ya da duygusu yok gibi geliyor bana. Kaç kere izledim ama olmuyor sevemiyorum kızı. Gercek hayatta da anlaşamayız gibi geliyor. Kitabı okumadım belki orada bambaşka bir karakterdir bilmiyorum. Ya da hayattaki ilk crushım Harry o yüzden de hazmedemiyor olabilirim:(

Konu Sahibi
Blabla

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Kitabı okumadım, resmen hatmettim ben de Ginny sevmem. Aslında ben çoğu Gry'lıyı sevmem. McGonagall, Fred ve George'u hariç tuttuğumda benim için Gry tamamen gereksiz abartı. Yazarın bu konuda objektif yaklaştığını da düşünmüyorum zaten. Diğer üç binaya üvey evlat muamelesi yapıldı hep.
Dumbledore' un her fırsatta onlara puan vermesi..... Gryffindor'a 10 puan!

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bana belki kızanlar olacaktır ama tamam mesela reducto büyüsünü iyi yapıyor olabilir. Fakat kardeş sen nasıl oldun da dünyanın en ponçik ailesinde doğup o kadar soğuk olabildin? Hiçbir sıcaklığı ya da duygusu yok gibi geliyor bana. Kaç kere izledim ama olmuyor sevemiyorum kızı. Gercek hayatta da anlaşamayız gibi geliyor. Kitabı okumadım belki orada bambaşka bir karakterdir bilmiyorum. Ya da hayattaki ilk crushım Harry o yüzden de hazmedemiyor olabilirim:(
Kitapları okudum diger okuyanlar kitapta havaliydi vs diyorlar da yok ya her turlu gozumde koca bir sıfır

Ü

Üye silindi 189

oncelikle kitaplardaki ginny ile filmlerdeki ginny cok farkli. oynayan oyuncunun soguk gudubet yuzunden ve seneryodan vs ginny pek iyi bi karakter degil filmlerde. gerci ben kitapta da cok sevmiyorum. boyle her konuda iyi gosterilen karakterleri hic sevmem. rowling de ginny sporda, derslerde caba sarf etmeden iyi olan, populer gizel kiz yaptigi icin ginny cok sinirime dokunuyordu. bir de hermione ile kavga ettigi bi sahne vardi o gunden sonra bitti benim icin

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bence ginny kitapta havalı bir karakterdi ve soğuk olmaktan çok Harryi ilk gördüğü zamandan beri aşık/hayran olduğu için yanında hep utandı ve onun yanında kendi gibi hiç olamadı ne zaman Harry den vazgeçti gibi oldu kendi gibi davrandı o zaman da zaten Harry nin dikkatini çekmeye başladı okulda popüler bir kızdı Quidditch oynuyordu vs

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Rawenclaw ate.İstediginiz kadar becerikli olun,cesur olun, arkadaş canlısı olun zeki olmazsanız siz hicbirseysiniz😏💋😘

NİNE

Trainee
Tepki
87
Kitaplardaki ve filmlerdeki Ginny arasında uçurum var. Kitaplarda Ginny başlarda Harryden hoşlandığı için utangaç bir profil çiziyor ama sonra büyük bir dönüşüm geçirerek okulun en popüler kızlarından birisi oluyor. Quiddich oynuyor, dersleri çok iyi, erkeklerle arası süper falan snsnsn. Ama filmlerde sahneleri yok denecek kadar az ve oyuncu gerçekten berbat rol yapıyor. Bu yüzden sadece filmleri izleyenlerin nefret etmesini anlayabiliyorum.