Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Glow Up Tavsiyeleriniz

Prenses Ciklet

Princess Bonnibel Bubblegum
Yönetici
Tepki
8,955
Örneğin şu rutini yapınca cildim parıldadı, şu kremi kullanmak çok iyi geldi dediğiniz şeyler var mı?
Veya moda adına da olabilir. Şu kombinler çok şık oluyor gibi.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence saçlar çok önemli. Kıyafetler çok düzgün de olsa saçlar aşırı kabarmışsa açık bırakınca alakasız duruyor.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Örneğin şu rutini yapınca cildim parıldadı, şu kremi kullanmak çok iyi geldi dediğiniz şeyler var mı?
Veya moda adına da olabilir. Şu kombinler çok şık oluyor gibi.

Bence saçlar çok önemli. Kıyafetler çok düzgün de olsa saçlar aşırı kabarmışsa açık bırakınca alakasız duruyor.
Glow up me demek bilmiyorum ama kısa saç kullanmaya başladığımdan beri kendimi bulmuş gibi hissediyorum (hayatım boyunca çokta uzun saçım olmadı ama kısa saç favorim)
Kuru cilt tipine sahip olduğum için vücut sütü kullandım, cilt tabakam onarıldı resmen.
Dudaklarımı yiyen biriyim ama eczaneden aldığım kremi sürdükten sonra o soyulmuş görüntü max 2 günde gidiyor.
Moda olarak diyecek olursam hiç şort, tayt-crop yapan biri olmadım galiba beni temsil eden şeyler bol ve modern olan bir tarz. Bir mağazaya girdiğimde gözüme güzel gelip bana yakısacağını düşünüyorsam alırım.
Vücut olarak bakacak olursan ne zaman salona yazıldım resmen vücudumu tanıdım falan...
Eğer yazdıklarım demek istediğinin dışındaysa söyle sileyim hsjjsksjsiajsksnalamapam

Ü

Üye silindi 25

aşkım benim için beslenme bu. yeşil sebzelere ağırlık vermeye başladım son zamanlarda hem cildim hiç olmadığı kadar iyi hem ruhen de hafif ve iyi hissediyorum(şu an fıstık sarma yerken yazmak biraz ironik ama ödül vermek istedim kendime<3)

Beria

Narcissistic, My god I love it 🩷
Moderatör
Tepki
4,976
Yüzü ustura ile almak. Çoğu kişi 'kıllarım daha kalın çıkar' falan diyor ama tam tersi. Yüzü tertemiz yapıyor ve o korelilerin ağzından düşürmediği cam cilt efektini veriyor

Konu Sahibi
Prenses Ciklet

Prenses Ciklet

Yönetici
Tepki
8,955
Glow up me demek bilmiyorum ama kısa saç kullanmaya başladığımdan beri kendimi bulmuş gibi hissediyorum (hayatım boyunca çokta uzun saçım olmadı ama kısa saç favorim)
Kuru cilt tipine sahip olduğum için vücut sütü kullandım, cilt tabakam onarıldı resmen.
Dudaklarımı yiyen biriyim ama eczaneden aldığım kremi sürdükten sonra o soyulmuş görüntü max 2 günde gidiyor.
Moda olarak diyecek olursam hiç şort, tayt-crop yapan biri olmadım galiba beni temsil eden şeyler bol ve modern olan bir tarz. Bir mağazaya girdiğimde gözüme güzel gelip bana yakısacağını düşünüyorsam alırım.
Vücut olarak bakacak olursan ne zaman salona yazıldım resmen vücudumu tanıdım falan...
Eğer yazdıklarım demek istediğinin dışındaysa söyle sileyim hsjjsksjsiajsksnalamapam
Tam olarak bahsettiğim şeydi. Glow Up parlamak, kendimizi yükseltmek tarzı anlamı olan bir kelime. Evrim geçirirsin ya. Tek kelime karşılığı olmadığı için orijinal kelimeyi kullandım. Bahsettiğin şeyler çok faydalı. Teşekkürler.

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
Ben yüzümü sabah akşam bir de arada öğlen olmak üzere soğuk su ile yıkadım hem cildim daha parlak oldu hem de daha temiz oldu

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
559
Curly girl method unu uygulamak, önceden saçımı kabarık ve düz sanardım meğer 2b dalgalıymış

stormy2

Trainee
Tepki
73
gratisin saç maskeleri var bee beautynin daha önce o markadan hiçbir şey almamıştım öyle kasa yanında görünce hoş göründü aldım ve inanılmaz güzel bişeydi f/p ürünü 8/10 veriyorum yumuşacık yaptı saçımı ki bi kere kullandım sadece şimdi gidip tekrar aldım

6A6502BB-15E0-4762-84F4-AC079D9B272A.jpeg 686CD94C-2890-47C0-B4F2-6E07ED3EA29F.jpeg
bu iki ürün arkadaşlar bunlar nur nimet hayatımda böyle bişe görmedim soldaki bebek gibi yapıyo cildinizi sivilce izi vs varsa pek geçirmiyo daha çok parlatıp cilt tonunu eşitliyo sağdaki de göz altı morlukları için ben ölü gibi gezdiğim için çok kötüydü şimdi çok daha iyi
ek olarak ben eczaneden aldım çünkü trendyoldakilerin sahte olduğunu duydum

ek olarak şunu da ekleyim eğer diz dirsek vb herhangi bir yerde kararmanız varsa yüz de dahil inanılmaz iyi geliyo cildiyeye gitmiştim doktor önermişti

64838550-B748-402D-9BA1-1CC3AB477398.jpeg

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Prenses Ciklet

Prenses Ciklet

Yönetici
Tepki
8,955
gratisin saç maskeleri var bee beautynin daha önce o markadan hiçbir şey almamıştım öyle kasa yanında görünce hoş göründü aldım ve inanılmaz güzel bişeydi f/p ürünü 8/10 veriyorum yumuşacık yaptı saçımı ki bi kere kullandım sadece şimdi gidip tekrar aldım

Ekli dosyayı görüntüle 893 Ekli dosyayı görüntüle 894
bu iki ürün arkadaşlar bunlar nur nimet hayatımda böyle bişe görmedim soldaki bebek gibi yapıyo cildinizi sivilce izi vs varsa pek geçirmiyo daha çok parlatıp cilt tonunu eşitliyo sağdaki de göz altı morlukları için ben ölü gibi gezdiğim için çok kötüydü şimdi çok daha iyi
ek olarak ben eczaneden aldım çünkü trendyoldakilerin sahte olduğunu duydum

ek olarak şunu da ekleyim eğer diz dirsek vb herhangi bir yerde kararmanız varsa yüz de dahil inanılmaz iyi geliyo cildiyeye gitmiştim doktor önermişti

Ekli dosyayı görüntüle 896
Sen nasıl bir kraliçesin?

Silinen Üye124

Rookie Idol
Tepki
1,578
Belki senin duymak isteyeceğin tarzda bir cevap olmayabilir ama tecrübelerimden yola çıkarak ben farklı bir şey demek istiyorum:tabi ki dengeli/iyi beslenme artı düzenli hareketli yaşam derdim ama emin ol eğer mental sağlığın fucked up ise salyangoz yağı ile duş alsan da hiçbir etkisi olmuyor:( o yüzden mental sağlığını korumaya çalış derim ben,bunun için de meditasyon ve açık(mümkünse doğa) hava yürüyüşü çok iyi geliyor.Hormonlarımız iyi değilse cildimiz de dahil hiçbir şeyimiz güzel olamıyor.Mental sağlığını stabile edebilirsen her türlü glow up fıstık gibi olursun:)

Konu Sahibi
Prenses Ciklet

Prenses Ciklet

Yönetici
Tepki
8,955
Belki senin duymak isteyeceğin tarzda bir cevap olmayabilir ama tecrübelerimden yola çıkarak ben farklı bir şey demek istiyorum:tabi ki dengeli/iyi beslenme artı düzenli hareketli yaşam derdim ama emin ol eğer mental sağlığın fucked up ise salyangoz yağı ile duş alsan da hiçbir etkisi olmuyor:( o yüzden mental sağlığını korumaya çalış derim ben,bunun için de meditasyon ve açık(mümkünse doğa) hava yürüyüşü çok iyi geliyor.Hormonlarımız iyi değilse cildimiz de dahil hiçbir şeyimiz güzel olamıyor.Mental sağlığını stabile edebilirsen her türlü glow up fıstık gibi olursun:)
Hayır bu tarz tavsiyeler de önemli. Günlük hayatın içinde unutuyoruz bunun önemini çünkü.

Silinen Üye124

Rookie Idol
Tepki
1,578
Hayır bu tarz tavsiyeler de önemli. Günlük hayatın içinde unutuyoruz bunun önemini çünkü.
Onun dışında söylemeyi unuttum uzun süre cilt sorunları çekmiş birisi olarak dermatologa gitmeden eğer cilt sorunların varsa asıl nedenini bilmeden ürün kullanma,başkalarının hele hele para kazanma derdi dışında başka amacı olmayan influencerın tavsiyesine kulak asma derim.Benim Instagram'da takip ettiğim sorunların nedenlerini bilimsel bir şekilde açıklayıp ve cevaplayan hesaplar şunlar incelemeni tavsiye ederim.Moda kısmına gelirsek de mutlaka kendi askını bil,yani vücut tipini hangi tarz ve renklerin sana yakıştığını gözlemle zaten belirli bir süre sonra oturuyor ilham için Pinterest'den de bakabilirsin.🤍

+Ek olarak yüz yogası sayfası da eklemek istedim jajshsh