Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Görüldüye Tepkiniz Ne?

Görüldü mü??

• Kullanılan toplam oy
    24

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Ben aşırı derecede önemli bir soru sormuyorsam ya da aciliyeti yoksa yazdığım şeyin cevaplanması için çoğunlukla umursamıyorum. Konuşmak istemiyor olabilir der geçerim hatta çoğu zaman fark etmem bile görüldü attığınızın ama cidden ciddi ve önemli soru sorunca görüldü atanlar ne yaşıyor sohbet etmek için yazmadığım aşırı belli burada

Reidia

Mor Sümbül
Rookie Idol
Tepki
617
Ben mesela unutuyorum veya ne yazacağımı bilmemiyorum bazen yazdığımı düşünüyorum sonra geri dönüş alıyorum yazmamışım baya unutkanlık var

Ayni şey bende yapınca karşı tarafa kızamıyorum

Not: sevgilim dışında jzjzjjzjx

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Bazen arkadaşım bir mesaj yazıyor ve o an ne yazacağımı bilemiyorum. İki saat düşünüyorum ama yine de aklıma yazacak bir şey gelmiyor. Ben de görüldü attığımı sanmasın diye saçma sapan şeyler yazıyorum vhkschjs yani sinir bozucu bence. Sınıf grubuna soru sorduğumda da kimse görmesine rağmen cevap vermiyor, çok sinir bozucu

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bazen arkadaşım bir mesaj yazıyor ve o an ne yazacağımı bilemiyorum. İki saat düşünüyorum ama yine de aklıma yazacak bir şey gelmiyor. Ben de görüldü attığımı sanmasın diye saçma sapan şeyler yazıyorum vhkschjs yani sinir bozucu bence. Sınıf grubuna soru sorduğumda da kimse görmesine rağmen cevap vermiyor, çok sinir bozucu
Bunun için arkadaşına şey diyebilirsin biraz bekle düşünüyorum görüldü attığımı zannetme lütfen diyebilirsin

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Duruma bağlı sohbet bitmiş ise tamam ama ben cevap beklerken görüldü yersem sinir olurum

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Eğer acil bir durum yoksa normal sıradan bir şeyse yazdığım, o zaman sorun etmem. Ama aciliyeti olan bir şeyse ve görüldü atıldıysa biraz sinirlenirim ama acil olduğu için hemen ararım o kişiyi. Ama çok nadir görüldü atılır bana. O da normal muhabbet sırasında oluyor ve sorun etmiyorum. Bekliyorum o gün cevap gelmezse bazen unutmuştur diye tekrar mesaj atıp kendimi hatırlatıyorum. Ama çoğunlukla unutuyorum. Aradan zaman geçiyor o kişi görüp mesaj atıyor ya da ben başka bir şey için mesaj atmaya girdiğimde fark ediyorum o da o zaman fark ediyor özür diliyor falan. Ben de arkadaşlarıma bazen yapıyorum. Mesela uzun bir cevap yazmam gerekiyor görüldü atıyorum o gün unutmazsam cevap yazıyorum sonradan bazen unutuyorum nedeeen sonra fark edip yazıyorum. Çok da problem edilcek bir şey değşl bence. Ama sık yapılıyorsa o zaman kırılırım. Önemsenmediğimi düşünürüm.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Benim tüm uygulamalarda bildirimlerim kapalı olduğu için bugün atılanı yarın görüyorum bazen. Görünce cevap veriyorum ama yine de teoride bekletmiş oluyorum. O yüzden ben de biri yapınca umursamıyorum. Kimi insanlar mesajlaşmaktan direkt hoşlanmıyor da olabilir.
Sen bensin bu konuda benim de bildirimlerim kapalı

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Ben görüldü atmamaya çalışırım atanlara da anlayış gösteririm. Ne bileyim o an verebilecek cevabı ve ya vakti yoktur diye düşünüyorum🤷🏻‍♀️

layley

Trainee
Tepki
449
Ben aşırı derecede önemli bir soru sormuyorsam ya da aciliyeti yoksa yazdığım şeyin cevaplanması için çoğunlukla umursamıyorum. Konuşmak istemiyor olabilir der geçerim hatta çoğu zaman fark etmem bile görüldü attığınızın ama cidden ciddi ve önemli soru sorunca görüldü atanlar ne yaşıyor sohbet etmek için yazmadığım aşırı belli burada
aynen öyle. Özellikle bir sürü grup olunca günlük sohbetlerime karışmasınlar diye hep arşivlerimde durur grup sohbetleri. Bildirimleri mecburen kapatmak zorundayım. Birisine o an cevap yazamıyorsam 'şu işimi halledeyim hemen geri döneceğim' diyorum. Bu yüzden görüldü mevzusuna pek kafayı takmıyorum açıkcası.

Tepki
297
Benim yıllardır görüldü olayı kapalı fakat çok s.lakça bir olay mesajı okuyacak zamanın var açıyorsun ama yeterince ilgini çekmediği için yazmıyorsun?

Çok meşgulsündür sıkıntı yok bir iki kez yaparsın sıkıntı değil insanlık hali fakat bu bazı insanlar için yaşam tarzı olmuş. Mail mi atıyoruz mesaj mı ****** diyip engellemek istiyorum ama olgun kişiliğim diyor ki şu anlık atak olarak gelen sinirine hakim ol msmmsmsmm

İstisnalar dışında çok ucuz hareket aynısıyla karşılık veriyorum bende artık önemsenmek istiyorsan önemseyeceksin...