Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Grup İçi Visual Dendiğinde Aklıma ...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Korelilerle ve şirketler ile bu konuda bir türlü ortak karara varamadığım konudur (uyuşan çok az var😅).
Şimdi size kendi tercihlerimi sunuyorum;
NCT(TAEYONG & JENO& JAEHYUN)
images (11).jpeg images (19).jpeg
images (20).jpeg
EXO (CHANYEOL)
images (15).jpeg
STRAY KIDS (HYUNJIN)
images (21).jpeg
2PM (JUNHO)
images (30).jpeg
GOT7 (JAYB)
images (31).jpeg
ENHYPEN (JAY)
images (12).jpeg
ATEEZ (SAN)
images (13).jpeg
TXT ( YEONJUN)
images (14).jpeg

BLACKPINK (JENNIE)
images (22).jpeg

AESPA (KARINA)
images (17).jpeg
SNSD (YOONA)
images (16).jpeg
RED VELVET (IRENE& SEULGI)
images (27).jpeg images (26).jpeg

TWICE (JEONGYEON)
images (23).jpeg
ITZY (RYUJIN)
images (18).jpeg
I-DLE (YUQI)
images (24).jpeg
EVERGLOW (YIREN)
images (25).jpeg
IVE (REI)
images (29).jpeg

Sizin " VİSUAL" deyince aklınıza gelen isimler nedir?

(Şahsi fikirlerimi içermektedir, hiçbir idole nefret beslenmemektedir!)

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,105
Jihyo, yuqi, skz minho, enha sunoo, Tbz ve txt'nin tüm üyeleri

Son düzenleme:
Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
evet simdi cevap verebilirim buna

kadinlardan en begendigim visual karina. jisoonun ve (bizim netizenlerin pek begenmedigini gorsem de) irenein visualini de cok seviyorum

erkeklerden de sehun ve taeyongu cok begeniyorum ya. 4. jenerasyonun da en iyi erkek visuali zhanghao olacak bence.
Zhang Hao tam korelilerin seveceği türden biri ayrıca benimde çok hoşuma gidiyor.
Ayrıca Sehun'un ifadeleri çok hoşuma gidiyor...

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Zhang Hao tam korelilerin seveceği türden biri ayrıca benimde çok hoşuma gidiyor.
Ayrıca Sehun'un ifadeleri çok hoşuma gidiyor...
Ayrıca Taeyong tam bir anime adam jsnaljakanlajslqka

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,849
Karina, irene i çok beğensem de red velvet de seulgi aurası diye bir gerçek var. İkisi arasında seçim yapmak zor benim içim. Exo ve nct de hepsi aşırı yakışıklı ya. Ama benim için nct dreamde jisung (büyüdükçe yakışıklı oldu bu çocuk). 127 de (taeil biaslıyım onun aursını da güçlü buluyorum ama) johnny-jaehyun diyorjm. Boy-fizik-yüz-aura deyince ikisi bence. Wayv de xiojun-hendery-ten. Exo da seçim yapamak zor olsa da gülmedikleri zaman suho ve sehun.(gülünce o verdikleri yakışıklı hava bence kayboluyor 😅) Gülse de gülmese de fiziğiyle aurasıyla yüzüyle kai. Hele aurası ve fiziği... 😍 bence aurası en güçlü idol kai.
Ama benim için kpoptaki en iyi yüz cha eun woo kesinlikle. Hatta yüz-fizik-aura(aurası şoplarla yok ediliyor bu çocuğun. Şopsuz hali baya erkeksi bence) ve karakter olarak da düşününce sinir bozucu şekilde 4 4lük adam. Acaba ne gibi bir kusuru var merak ediyorum. 26 yaşında beni, ergen oppacı fanlara çevirdi bu adam. 😅

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Karina, irene i çok beğensem de red velvet de seulgi aurası diye bir gerçek var. İkisi arasında seçim yapmak zor benim içim. Exo ve nct de hepsi aşırı yakışıklı ya. Ama benim için nct dreamde jisung (büyüdükçe yakışıklı oldu bu çocuk). 127 de (taeil biaslıyım onun aursını da güçlü buluyorum ama) johnny-jaehyun diyorjm. Boy-fizik-yüz-aura deyince ikisi bence. Wayv de xiojun-hendery-ten. Exo da seçim yapamak zor olsa da gülmedikleri zaman suho ve sehun.(gülünce o verdikleri yakışıklı hava bence kayboluyor 😅) Gülse de gülmese de fiziğiyle aurasıyla yüzüyle kai. Hele aurası ve fiziği... 😍 bence aurası en güçlü idol kai.
Ama benim için kpoptaki en iyi yüz cha eun woo kesinlikle. Hatta yüz-fizik-aura(aurası şoplarla yok ediliyor bu çocuğun. Şopsuz hali baya erkeksi bence) ve karakter olarak da düşününce sinir bozucu şekilde 4 4lük adam. Acaba ne gibi bir kusuru var merak ediyorum. 26 yaşında beni, ergen oppacı fanlara çevirdi bu adam. 😅
Eunwoo yakışıklı ve bunun ekmeğini yiyor gerçekten, oyunculuk olarak bana pek hitap etmese de aurası mükemmel...

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,849
Eunwoo yakışıklı ve bunun ekmeğini yiyor gerçekten, oyunculuk olarak bana pek hitap etmese de aurası mükemmel...
Cha eun woo sadece yakışıklılığının ekmeğini yemiyor bence. Bu düşünceyi yanlış buluyorum. Mesela gayet yetenekli bir idol bence. Çok iyi şarkı söylüyor, gayet iyi dans ediyor, sahne ışığı güzel, varyetesi iyi, iyi sunuculuk yapıyor, modelliği iyi, birkaç enstrüman çalabiliyor. Tek sorunu o kadar iyi bir oyuncu olmaması ama bence onda da kendini geliştirmeye devam ediyor. Yani sektörde zaten çok yakışıklı ve güzel olan tüm idoller bunun ekmeğini yiyor. Ama nedense insanların gözüne en çok batan eunwoo. Sanki yakışıklı olmasından başka hiçbir şeye sahip değilmiş gibi bir algı var bunu doğru bulmuyorum. Lafım size değil böyle düşünenler varsa diye yeri gelmişken buraya yazmış oldum. Lütfen yanlış anlamayın beni.

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,187
Cha eun woo sadece yakışıklılığının ekmeğini yemiyor bence. Bu düşünceyi yanlış buluyorum. Mesela gayet yetenekli bir idol bence. Çok iyi şarkı söylüyor, gayet iyi dans ediyor, sahne ışığı güzel, varyetesi iyi, iyi sunuculuk yapıyor, modelliği iyi, birkaç enstrüman çalabiliyor. Tek sorunu o kadar iyi bir oyuncu olmaması ama bence onda da kendini geliştirmeye devam ediyor. Yani sektörde zaten çok yakışıklı ve güzel olan tüm idoller bunun ekmeğini yiyor. Ama nedense insanların gözüne en çok batan eunwoo. Sanki yakışıklı olmasından başka hiçbir şeye sahip değilmiş gibi bir algı var bunu doğru bulmuyorum. Lafım size değil böyle düşünenler varsa diye yeri gelmişken buraya yazmış oldum. Lütfen yanlış anlamayın beni.
Yok canım ne yanlış anlaması, bu yorumun çok değerli benim için...
Açıkçası Eunwoo'nun denk geldiğim dizileri ve denk gelen birkaç fancame dışında sesini duymadım ya da enstrüman calabildigini bilmiyordum...
Ve çoğunlukla gündemde olduğu konu ya dizileri ya da yakışıklılığı oluyor😅
Aslında böyle bir yorum yapmamın sebebi buydu...

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,631
Yok canım ne yanlış anlaması, bu yorumun çok değerli benim için...
Açıkçası Eunwoo'nun denk geldiğim dizileri ve denk gelen birkaç fancame dışında sesini duymadım ya da enstrüman calabildigini bilmiyordum...
Ve çoğunlukla gündemde olduğu konu ya dizileri ya da yakışıklılığı oluyor😅
Aslında böyle bir yorum yapmamın sebebi buydu...
Anlıyorum seni koreliler birinin görüntüsünü beğenince arşa çıkarıyorlar resmen çok abartı geliyor bana

digustingshaat

Trainee
Tepki
196
KIM JAEJOONG ,taeyong , sungchan ,sehun, suho , suzy ,irene ,jisoo, jin, v , jeno ve jaehyun kısmına da katılıyorum