Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Haney 🍯'I Eleştiriyoruz

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Umarım bunun için sıra gibi bir şey yoktur. Ben de çok merak ettim benim hakkımda ne düşünüyorsunuz diye. Anonim olmasını istemedim çünkü meraktan çatlarım. İyi, kötü fark etmez. Hakaret etmeden eleştirebilirsiniz. Şimdi sözü size bırakıyorum forum halkı.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sevdiğim nadir boğa burcu insanlarından biri

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Sana daha önce söylemiştim stay olduğun için sana karşı önyargılıydım ama o önyargımı çoktan yıktım. Çok tatlı ve sevimli birisisin. Açtığın korku dolu başlıklarını severek okuyordum ama uzun zamandır paylaşmıyorsun. Seni ben minnoş bir şey zannediyordum ama sen bas baya Big Girl'müşsün(160 cm boyumla seni minnoş bir şey sanmam ksskks).

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Eleştiri cümlelerinde, bir şeyi eksik ya da üstün yanlarıyla ortaya koyma, olumlu ya da olumsuz yönleriyle değerlendirme söz konusudur.

Eleştiri denince akla olumsuz şeyler geliyor ama aksine olumlu eleştiriler de yapılır.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Eleştiri cümlelerinde, bir şeyi eksik ya da üstün yanlarıyla ortaya koyma, olumlu ya da olumsuz yönleriyle değerlendirme söz konusudur.

Eleştiri denince akla olumsuz şeyler geliyor ama aksine olumlu eleştiriler de yapılır.
evet yapıcı eleştiriler de var niye herkes tamamen negatif olduğunu düşünüyor ki

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Sana daha önce söylemiştim stay olduğun için sana karşı önyargılıydım ama o önyargımı çoktan yıktım. Çok tatlı ve sevimli birisisin. Açtığın korku dolu başlıklarını severek okuyordum ama uzun zamandır paylaşmıyorsun. Seni ben minnoş bir şey zannediyordum ama sen bas baya Big Girl'müşsün(160 cm boyumla seni minnoş bir şey sanmam ksskks).
Bugün açacağım korku dolu başlık, senin için ❤️