Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hate Traine Kurban Gitmis Idoller

augustine

argumentative, antithetical dream girl
Rising Star
Tepki
6,113
ayyyy sitede yeniyim oncelikle merhabalar.

hate train bir diger deyisle nefret akimi? zaman zaman gereksiz yere abartilan unluler olurken zaman zamansa gereginden fazla nefret edilen idoller oluyor. ornegin snsd jessica, rv yeri, fx sulli, bp jennie, ive wonyoung vs belli donemler asiri fazla nefret almis idoller. f*hus, z*rbalik skandali cikan idoller cilek yiyen wonyoung kadar konusulmamistir gibi. siz ne dusunuyorsunuz. akliniza gelen ornekler ne
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bir de bu sitede de koyun surusu durumu cok var ne yazik ki. bir aralar jennie nin nefrrt yorumu almadigi post yokken su aralar daha cok seviliyor gibi. buna karsilik daha gecen yil paris moda haftasi hareketleri nedeniyle ovulen lisa simdi sitede itici ve yapmacik bulunuyor, pannchoa da konserde dans eden efor sarfeden tek kisi gibi yorumlar alirken bu sitede konserdeki en kotu kisi olarak goruluyor bi anda hate train basladi sanki. sanki grupta bir kisi nefret alip bir kisi seviliyor hep. acaba lisadan sonra hate train kime gececek

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,113
Sulli geliyor sadece aklıma her şeyden nefret alıyordu insanlar ondan nefret etmek için sebep arıyordu en basit haberler bile küfürlerle doluydu başka nefret alan idoller de var fakat Sullinij yaşadığı bence nefretten de öteydi.
kesinlikle katiliyorum. bu sitede atilmis yillar onceki sulli gonderilerine bakarsan da gorursun turklerden de baya nefret almis. kadin nefes alsa linc yiyordu cidden. huzur icinde yatsin

Bence ningningde ilk çıkışında gereksiz linçleniyordu sırf çinli diye. Şimdi öyle bir şey yok neyseki
koreliler hala aman aman bayilmiyor sanki. ama bildigimiz koreliler zenogobikler iste. onun disinda kizin kendi ulkesini destekledigi icin koreli olmayanlardan dahi linc yedigini hatirliyorum. inanilmaz sacma bulmustum

Ü

Üye silindi 25

merhaba aşkım hoş geldin. lisadan ne oldu da aniden nefret edildi ben de asla yakalayamadım. sosyal medyada alışıldık bi durum önce en tepeye koyuyolar sonra taşlamaya başlıyolar. dediğin gibi yazdığın kadınların nefret almasını gerektirecek elle tutulur tek bir sebep yok. hiçbir erkek idolün böyle sudan sebeplerle sürekli nefret aldığını görmedim. bunu dile getirince de kadın duyarı kasmayın diyorlar 🤡

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,113
niki en çok nefret alan 4. jen idollerinden biri. çocuk debutladığından beri olur olmaz her konuda linçlendi. en son mum üfledi diye ölmesini isteyen binlerce tweet atılıyordu. 🥲
bildigim kadariyla yasi da kucuk o cocugun. mum ufledi diye linc yemesi garip olmus cidden yazik olmus

merhaba aşkım hoş geldin. lisadan ne oldu da aniden nefret edildi ben de asla yakalayamadım. sosyal medyada alışıldık bi durum önce en tepeye koyuyolar sonra taşlamaya başlıyolar. dediğin gibi yazdığın kadınların nefret almasını gerektirecek elle tutulur tek bir sebep yok. hiçbir erkek idolün böyle sudan sebeplerle sürekli nefret aldığını görmedim. bunu dile getirince de kadın duyarı kasmayın diyorlar 🤡
bebegim tesekkurler ve cidden cok haklisin. iste bu yuzden bi kadini bi kere elestiriyorsam erkegi on kere elestiriyorum cunku sektorde erken bi nefret alirken kadin bin nefret aliyor. ornegin sahnede karin kaslarini gosterdi diye elestirilen bir tane erkek idol gormedim ama sahnede twerk atti diye sl*tshaminge ugralan onlarca idol gosterebilirim ki en buyuk ornegi bp

Ü

Üye silindi 160

Linç kültürü o kadar garip ki, insanlar linç yememek için sürü psikolojisine uyuyor. Ve özellikle kadınların bu kadar linçlenme sebebini kıskançlığa bağlıyorum. Genel olarak kadınların başarılı olmasını, özgürce hareket etmesini istemiyorlar.

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,113
15 yaşında debutladı ve o zamandan bu yana çok fazla nefret alıyor. sırf debutladı diye bile nefret eden çok kişi var çünkü favorilerinin yerine nikinin debutlamasını haksız buluyorlar. 🤡
onlar survival showla cikis yapmisti galiba o yuzden sanirim. ama ne olursa olsun nefret etmek icin bos bi sebep bir de resit olmayan birinden ☠️

soleil

Trainee
Tepki
228
onlar survival showla cikis yapmisti galiba o yuzden sanirim. ama ne olursa olsun nefret etmek icin bos bi sebep bir de resit olmayan birinden ☠️
başka idol söz konusu olunca "o maknae", "o reşit bile değil", "bir çocuk hakkında böyle konuşmayın" yorumları havada uçuyor. niki'ye gelince herkes içindeki nefreti kusuyor..

revelimderevelim

Fanbase Starter
Tepki
5,487
niki en çok nefret alan 4. jen idollerinden biri. çocuk debutladığından beri olur olmaz her konuda linçlendi. en son mum üfledi diye ölmesini isteyen binlerce tweet atılıyordu. 🥲
Mum deme bana mum deme hayatımda gördüğüm en saçma sebep bu ya bence linç yerine süper güçleri için tebrik almalıydı

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
5,855
merhaba oncelikle hos geldinn

ben bu kadinlarin bu kadar gereksiz nefret almalarinin ilk nedeninin kadin olmalari oldugunu dusunuyorum. bunun hakkinda uzun uzun konusmak isterdim ama su an musait degilim kusura bakma lutfen ❤️❤️

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
5,855
bildigim kadariyla yasi da kucuk o cocugun. mum ufledi diye linc yemesi garip olmus cidden yazik olmus

bebegim tesekkurler ve cidden cok haklisin. iste bu yuzden bi kadini bi kere elestiriyorsam erkegi on kere elestiriyorum cunku sektorde erken bi nefret alirken kadin bin nefret aliyor. ornegin sahnede karin kaslarini gosterdi diye elestirilen bir tane erkek idol gormedim ama sahnede twerk atti diye sl*tshaminge ugralan onlarca idol gosterebilirim ki en buyuk ornegi bp
sahnede twerk attilar diye kadinlari lincleyenler de idolleri baepsae yaptiginda agizlarinin suyu aka aka izleyen erkek idol fanlari oluyor kotu bir sey de demek istemiyorum ya

soleil

Trainee
Tepki
228
Maalesef ki evet. Nikinin üstüne gereksiz gidiliyo diper maeknelere yaşça çok büyük olanlara bile bebek gibi davrananlar nikiye gelince 180 derece dönüyo
ya sadece nefret ile de sınırlı kalmıyor. diğer maknaeler en azından fanlar tarafından korunup kollanıyor ama niki'yi fanların bir kısmı dahil olmak üzere çok fazla kişi cinselleştiriyor. üstelik bu 15 yaşından beri devam eden bir şey.

Konu Sahibi
augustine

augustine

Rising Star
Tepki
6,113
başka idol söz konusu olunca "o maknae", "o reşit bile değil", "bir çocuk hakkında böyle konuşmayın" yorumları havada uçuyor. niki'ye gelince herkes içindeki nefreti kusuyor..
bir sey diyim mi tam hatirlamiyorum ama gecen yilin baslarinda sanirim her yerde bu cocugu goruyordum ozellikle bi uyesiyle yaptigi dance coverla falan baya ovuluyordu sonra cok ovulen cok taslanir oldu cocuk herkesden cok nefret almaya basladi. hate traine kurban oldu cidden