Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkese Iyi Günler🦋

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
96
İyi günler foruma yeni geldim. Yaşım biraz büyük ama ortamınız çok münasip göründü gözlerime. Sormak istediğim küçük bir bilgi var idi. Bts'in müslümanlığa yakın olduğunu düşünmekteyim şimdilerde, sebebini sormaya kalkarsanız Rm'in hiç çekinmeyen tavırlarına karşılık müslümanlar için narince açıklamalar yapması düşündürdü beni. Suga da ezan seviyor ve dinliyor diye duymuştum. Ayriyeten Müslüman kızları çok güzel bulduklarını da söylemişlerdi. Rm özellikle araştırmayı, okumayı seven bir adam. Kesinlikle dinlere karşı kayıtsız kalacağını sanmıyorum. Mutlaka araştırmıştır. Siz neler düşünüyorsunuz?😊🍂

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
887
Öncelikle hoşgeldin umarım burada hoş vakit geçirirsin.
Konuya gelecek olursam da milyonların takip ettiği kişiler olarak bir dini savunmaları ve kimlik olarak belirtmemeleri onlar için iyi olan.Müslümanlığa yakın olmaktan çok her dine olmaları gerektiği gibi hoşgörülüler.

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
Öncelikle hoşgeldin umarım burada hoş vakit geçirirsin.
Konuya gelecek olursam da milyonların takip ettiği kişiler olarak bir dini savunmaları ve kimlik olarak belirtmemeleri onlar için iyi olan.Müslümanlığa yakın olmaktan çok her dine olmaları gerektiği gibi hoşgörülüler.
Merhaba Lilyy hoş buldum nezaketin ve güzel dileklerin için teşekkürler öncelikle.🌺 Evet, haklısın belki sadece hoşgörülerini algılamak istediğim gibi algıladım. Teşekkürler fikrin için.

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
Komik misin sen simdi :D
Öyle olmak gibi bir niyetim yok aslında sizleri böyle hissetirdiğim için üzgünüm ilk konumun böyle olması talihsizlik oldu biraz 🌺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hangi dine mensup olması bizi neden ilgilendirsin ki? Tamamen kişiye özel bir durum bu. Bize bir fayda sağlamaz.
Pek tabii öyle. Bir Müslüman olarak daha yakınlık hissederdim sadece. Yoksa kimseyi ilgilendirmez dediğiniz gibi.☺️

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
Konu sanırım pek hoş olmadı. Konuyu silmeyi de bulamadım yardımcı olabilecek var mı? Haklısınız gereksiz bir düşünceydi.

Konu Sahibi
rüyalardabuluşaım
Tepki
96
Özel olmayacaksa forumu nerede gördüğünüzü merak ettim doğrusu pek popüler bir yer değil malum ?
Ben haber sitesini takip ediyordum forumu da oradan görmüş oldum katılmak istedim. Saygı ortamı hoşuma gitti. Bilgi paylaşımları ile de iyice dikkatimi çekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...