Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hesap Silme

Ü

Üye silindi 128

merhaba ben telefondaki vaktimi azaltmak için bütün sosyal medya hesaplarımı silmeye karar verdim ama sanırım burda ve blogda silemiyoruz ya da var da ben mi görmedim bilmiyorum bunun bi çözümü var mı?

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,635
Merhaba silebilirim istersen :) Ama zaten gerçek ismini kullanmamışsın ki. Sorun nedir?

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Merhaba silebilirim istersen :) Ama zaten gerçek ismini kullanmamışsın ki. Sorun nedir?
yok herhangi bi sorun yok siteyi seviyorum 😊 sadece telefonda çok fazla vakit geçiriyorum ve bunu azaltmak istiyorum çünkü ders çalışmam gerek artık sosyal medya hesaplarım olduğu sürece de bunu yapamıyorum o yüzden spotifyı bile kapattım 7-24 müzik açıyorum diye…
bi de blogda birden fazla hesabım olduğunu fark ettim daha önce yorum sınırından dolayı 2.hesabımı açmak istemiştim ama bi türlü olmuyordu ben de sitenin sıkıntılı olduğunu fark etmeden bir sürü gmail denemiştim ve hepsi adına açmışım…