Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hi There

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
🤗 Aslında birinin davet etmesini (herhangibiri kim olduğu hiç fark etmez) bekliyordum ama baktım burada hem azsınız hem de çok güzel konuşuyorsunuz farklı farklı konularda fikir beyan ediyorsunuz ben de geleyim dedim daha şimdi açtım forum hesabını o yüzden herkese merhaba canlarım 💜💛 (daha ilk açtığım konu/başlık olduğu için yanlışlıklar yapmış olabilirim)

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
🤗 Aslında birinin davet etmesini (herhangibiri kim olduğu hiç fark etmez) bekliyordum ama baktım burada hem azsınız hem de çok güzel konuşuyorsunuz farklı farklı konularda fikir beyan ediyorsunuz ben de geleyim dedim daha şimdi açtım forum hesabını o yüzden herkese merhaba canlarım 💜💛 (daha ilk açtığım konu/başlık olduğu için yanlışlıklar yapmış olabilirim)
Herkese tek tek özellikle hoşbuldum yazdım ama arada gözümden kaçırdıklarım olmuş olabilir kısaca hepiniz için hoşbuldum diyorum canlar 💋

bıcı bıcı

Trainee
Tepki
42
Hoş geldinn