Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hogwarts Binanız Hangisi?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Hmm benden olsa olsa ravenclaw olur gerçi o da tam uyuyor gibi hissetmiyorum. Slytherin derdim ama asla hırslı birisi değilim. Hufflepuff diyemiyorum çünkü insan sevmiyorum çok kfkfkck Gryffindorları boğazlardım herhalde aynı yurtta kalmam gerekse fazla gürültülüler

hiçbirfandomamensupdeğilim

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,690
Çok iyi hatırlıyorum Pottermore hala oyun sitesiyken 7 ayrı hesap açıp saatlerce test çözmekle uğraşıp hepsinde Slytherin çıkmıştım, iyi ana karakterlerin başka binadan olması sebebiyle ısınamamıştım ama şu an 🐍🐍🐍🐍🐍

Prenses Ciklet

Princess Bonnibel Bubblegum
Yönetici
Tepki
8,955
Wizarding World yani orijinalinden yaptığım testte ravenclaw çıktım. Diğer sitelerde de aynı şekilde. Kesinim.

amaterasu

Trainee
Tepki
93
Ne zaman test yapsam Hufflepuff çıkıyorum, o yüzden severek kabul ediyorum hatta Harry Potter'ın yeni çıkan oyununu alıp oynayabilirsem orda da Hufflepuff olacağım :love:

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

yıllar önce test yapmıştım birkaç kere ravenclaw çıkmıştı ama ben slytherin seviyorum

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Hufflepuf galiba şimdi yaptığım testte öyle çıktı jekrkr zaten ben de bana uygun olduğunu düşünüyorum binalar arası kaos olsun ben de izleyeyim
Film Popcorn GIF by TRT

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021
Ravenclaw çıktı şimdi yıllar öncede yapmıştım ama ne çıkmıştı hatırlamıyorum ama genel olarak sanırım zaten öyleyim Slyt gibi kurnaz,Huff gibi uysal ve Grf gibi cesur değilim bu yüzden düşününce bile bence Ravenclaw bana en uygun olan 💙💙💙
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Draco için Slytherin.Her zaman kötü karakterlere aşık olduğum gibi Harry Potter da da Draco'ya aşık olmuştum.
Bence Draco son iki filmde çok iyiydi özellikle siyah takım elbiseyle ayrı bi havası vardı ama ilk filmlerde hiç sevmezdim

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
yıllardır testler yapıyorum hep aynı çıkıyor bir tek bi test vardı onda yüzde 30 slytherin çıkmıştım ama karakterime de en çok uyan gryffindor bu arada potterhead varsa gelsin evlenelim çünkü ben öyleyiiiiiiiiiiiiiim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

yıllardır testler yapıyorum hep aynı çıkıyor bir tek bi test vardı onda yüzde 30 slytherin çıkmıştım ama karakterime de en çok uyan gryffindor bu arada potterhead varsa gelsin evlenelim çünkü ben öyleyiiiiiiiiiiiiiim
snapei seviyo musun