Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İdeal Erkek Tipiniz?

Ü

Üye silindi 128

ideal erkek tiplerinizi merak ediyorum ünlü ya da kendi hayal gücünüzle yarattığınız bir tip
bi de herkesin dilinde olan o malum soruyu sormak istiyorum big boy,star boy,istanbul beyefendisi üçlüsünden hangisi?

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
benden kısa olmasın, aptal olmasın, kibar , nazik, saygılı, alıngan olmayan, biraz da komik, sigara içmeyen, küfür kullanmayan , empati kurabilen, karşındakine gerçekten değer verip onu önemseyen biri olsun yeter bjalskshsg

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Starboy big boy istanbul beyefendesi arasından tercihim starboy. Kişisel özellik olaraksa kibar, sakin, ılımlı ve anlayışlı birinş tercih ederim.

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
şaka bir yana kaba ve saygısız olmasın kendini sürekli geliştiren biri olmalı ucuz zevkleri olan insanlar bana hiç çekici gelmez ne bileyim sinemaya tiyatroya gitmeyi seven kitap okuyan maço olmayan nefret ederim maçolardan uzlaşmayı bilen aşırı romantik olmasına gerek yok ama ince düşünceli olsa iyi olur benim kafamdaki ideal kişi bu ama asssla yok böyle bir adam :)

digustingshaat

Trainee
Tepki
303

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
e düğün hediyesi olarak kpop albüm ve lightstick almamız yok muuuuuuuuuuuuuuuu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu arada mutluklar dilerim :)
E forumca toplanıp boynuma bi Blackpink lightstick takarsınız artık kljdklsfgşd

e düğün hediyesi olarak kpop albüm ve lightstick almamız yok muuuuuuuuuuuuuuuu

bu arada mutluklar dilerim :)
VEEE teşekkür ederiz. 🥺 💜

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,394
İstanbul beyefendisi.
Saygılı, merhametli, anlayışlı, yavaşlığa tahammülüm yok o yüzden uyuşuk olmayan, esprili ama gevşek değil, dışarıya karşı biraz gizemli, kültürlü, müzik ve film zevki iyi olan (recep ivedik tarzı filmleri seviyorsa mesela olmaz gibi yaa. 😅), toplumsal ve çevre olaylarına karşı duyarlı, futbola takıntılı olmayan, mümkünse benden bir 25 cm uzun, zayıf (ama sıska değil), bakımlı (saç sakal tıraşına ve temel temizliğine önem veren biri yani). Bir de üstüne baby face olursa harika olur ama diğer şartları karşıladıktan sonra baby face olmasa da olur 😅😁

Saydığım özelliklerde bir erkek olduğunu çok zannetmiyorum ama bir umut işte 😅