Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İdollerin Makyajları

Konu Sahibi
stormy2

stormy2

Trainee
Tepki
47
Bu videoları gördükçe ben de öyle düşünüyorum. Vay be diyorum bir makyajla nasıl da kandırıyorlar bizi diye
Ama bir idolün yüzüne bakınca makyajla mi öyle olmuş anlaşılıyor artık ya
Özellikle kadın idollerde . Makyajı çıkardıktan sonraki yüzlerini aç çok tahmin edebiliyorum bazılarının
Neyse makyajın bu kadar değiştirmesi de ayrı bir korkutucu bu arada
acil öğrenmem gerek böyle makyajı ya korkutucu falan ama çok hoşuma gidiyo benim

Konu Sahibi
stormy2

stormy2

Trainee
Tepki
47
yani birinin makyajsiz yuzuyle makyajli yuzunun tamamen ayni olmasini beklemek aptallik olur idollerin de makyajli / makyajsiz yuzlerinin bu derece abartili degistigini dusunmuyorum idolleri makyajsiz da guzel buluyorum hatta soyle soyleyeyim makyajsiz yuzleri makyajli yuzlerinden daha guzel geliyor bana
yok zaten aynı olmasını beklemiyorum da yukardaki abimiz dolandırıcı resmen

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,094
Ya bu videolardaki de biraz abartı. Çünkü Çinliler bayaaaa abartıyor makyajı, bambaşka biri yapıyorlar kendilerini. Zaten idollerin makyajlı-makyajsız halleri paylaşılıyor hep, estetik sebebiyle bu kadar ağır makyajlara ihtiyaçları olduğunu düşünmüyorum. Klasik sahne makyajı ağırlığı vardır sadece. Işıklandırma sebebiyle kat kat fondotenler, allıklar vs sürülüyor.