Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Isınamadığınız Bir Ünlü Var Mı?

Ü

Üye silindi 148

Ben Jay Park'a hiç ısınamıyorum kpop dışı ise Zendaya pek ısınabildiğim birisi değil.Sizin Türk veya yabancı olumsuz bir enerji aldığınız ünlüler var mı?

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
705
Benim Lisa, ryujin, yunjin, hyunjin, soyeon, shuha, taehyung, Mia, Aleyna tilki, afra ve Mert r. demir ikilisi, demet akalın, İrem Derici, demet Özdemir, doja Cat........ Var daha da böyle birden aklıma gelmedi

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
yeji haric itzy uyeleri ve dahyun

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Zendaya(?) Leonardo Sapıkrio, Brad Pitt, Selena Gomez, Justin Bieber, Jennerlar, Gigi Hadid, Angelina Jolie, Megan Fox, Harry Potter tayfa, Kaan Tangöze, Ferman Toprak, Tom Holland, Timuçin Chalamet, Beren Saat, Fahriye Evcen, Sinan Akçıl, Christian Bale, Cardi B, MGK, Kim K. ve cringe ailesi

mirai

Trainee
Tepki
484
Benim Lisa, ryujin, yunjin, hyunjin, soyeon, shuha, taehyung, Mia, Aleyna tilki, afra ve Mert r. demir ikilisi, demet akalın, İrem Derici, demet Özdemir, doja Cat........ Var daha da böyle birden aklıma gelmedi
Aleyna Tilki hariç katılıyorum