Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie Ile Lily Rose Depp'in Boyları

stormy2

Trainee
Tepki
73
bunu hemen her ünlü yapıyo ya genelde boylarıyla ilgili yalan söylüyorlar zaten fanlar gerçek hayatta o kadar yakınlarına gelemedikleri için de pek ortaya çıkmıyo mesela serenayın boyu internette 1.75 ama kadını görenler max 1.68-1.70 olduğunu söylüyo

augustine

argumentative, antithetical dream girl
Rising Star
Tepki
6,862
lily 160 mi?! ayol bu kiz bi aralar runawaylerde yuruyordu. ah nepotizm ahhhhh biz de burada kendimizi yirtalim basarili olmak icin. bi de bu kiza nepo baby dediklerinde doktor cocugu doktor olumca da nepo baby oluyor gibi absurt bir sey demisti. bi sey derdim ama neyse varoslasmiycam

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
lily 160 mi?! ayol bu kiz bi aralar runawaylerde yuruyordu. ah nepotizm ahhhhh biz de burada kendimizi yirtalim basarili olmak icin. bi de bu kiza nepo baby dediklerinde doktor cocugu doktor olumca da nepo baby oluyor gibi absurt bir sey demisti. bi sey derdim ama neyse varoslasmiycam
Kendisi nepo babylerin pik noktası benim gözümde. Diğerleri en azından kendi işinde bir şekilde iyi olmaya çalışan kişiler.

stormy2

Trainee
Tepki
73
hatta chanelin açılışını yaptı yanlış bilmiyorsam :d nepo bebek olmak harika olmalı

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Jennie'nin boyunun 160'dan kısa olduğunu düşünüyorum ben (158 falan gibi)
Ama kıyafetleri iyi taşıyan vücudu var...

augustine

Rising Star
Tepki
6,862
Kendisi nepo babylerin pik noktası benim gözümde. Diğerleri en azından kendi işinde bir şekilde iyi olmaya çalışan kişiler.
hadidler olsun jennerlar olsun hepsi nepo baby ama bazilari isinde gercekten iyi bazilarininsa en azindan isiyle alakasi var bu kiz oyle mi? ana babasinin ekmegini yiyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hatta chanelin açılışını yaptı yanlış bilmiyorsam :d nepo bebek olmak harika olmalı
bak ben buna kudururum bacak kadar boyuyla dunyaca unlu markanin acilisini yapmak? yillarca bu ise emek verip nepo baby olmadigi icin bu kizin arkasinda yuruyenlere uzuluyorum

stormy2

Trainee
Tepki
73
hadidler olsun jennerlar olsun hepsi nepo baby ama bazilari isinde gercekten iyi bazilarininsa en azindan isiyle alakasi var bu kiz oyle mi? ana babasinin ekmegini yiyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bak ben buna kudururum bacak kadar boyuyla dunyaca unlu markanin acilisini yapmak? yillarca bu ise emek verip nepo baby olmadigi icin bu kizin arkasinda yuruyenlere uzuluyorum
hatta ünlü bi model laf atmıştı nepo bebek açıklamasına
jennerlara bişe diyemem ama bella resmen kendi geldi bu seviyeye anasının gözü sadece gigiyi görüyordu uzun bi süre giginin gölgesinde kaldı zaten son zamanlarda yükselişe geçti

augustine

Rising Star
Tepki
6,862
hatta ünlü bi model laf atmıştı nepo bebek açıklamasına
jennerlara bişe diyemem ama bella resmen kendi geldi bu seviyeye anasının gözü sadece gigiyi görüyordu uzun bi süre giginin gölgesinde kaldı zaten son zamanlarda yükselişe geçti
yine de bi anasinin payi olmustur da yalan yok su anda sektorde bir numara cidden hem cok iyi yuruyor hem hayvan gibi calisiyor anam kizin bos gunu yok

stormy2

Trainee
Tepki
73
yine de bi anasinin payi olmustur da yalan yok su anda sektorde bir numara cidden hem cok iyi yuruyor hem hayvan gibi calisiyor anam kizin bos gunu yok
yani tabi olmuştur ama gigiye yaptığı kadar yapmadı ona,sürekli gigi diyo kadın başka da bişe demiyo
bu kadının analığı kris jennerı övdürür öyle bi analık

angel

Trainee
Tepki
293
Jennie'nin boyunun 160'dan kısa olduğunu düşünüyorum ben (158 falan gibi)
Ama kıyafetleri iyi taşıyan vücudu var...
Jennie 163 diye biliyorum.158 gibi olsa çok daha kısa gözükür.Mesela Soyeon 158 herhalde ve kısa olduğu anlaşılıyor.Tabi daha kısa da olabilir kpop sektöründen her şeyi beklerim

augustine

Rising Star
Tepki
6,862
yani tabi olmuştur ama gigiye yaptığı kadar yapmadı ona,sürekli gigi diyo kadın başka da bişe demiyo
bu kadının analığı kris jennerı övdürür öyle bi analık
bu kadin besbelli gigiyi onde tutuyor falan ama ona da kotu davraniyor. kiza dogum gununde nohut kadar pasta yedirtmemisti. allah ananin da duzgununu versin bi sey demiyorum

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Jennie 163 diye biliyorum.158 gibi olsa çok daha kısa gözükür.Mesela Soyeon 158 herhalde ve kısa olduğu anlaşılıyor.Tabi daha kısa da olabilir kpop sektöründen her şeyi beklerim
Bence Soyeon daha kısa gibi ama bu iş oran konusu ya ishaianaianaoajaoa

• Kalp
Reactions: ask