Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Drama İzlerken Gelen Bıkkınlık Hissi

hiçbirfandomamensupdeğilim

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,691
Ortaokuldan beri k-drama izliyorum şu an üniversiteyi bitireceğim. O kadaaar çok dizi izledim ki bazen izlediğim diziyi unutup tekrar bakıp “aa bunu izlemiştim” diyorum. Şimdilerde de artık senaryo şemalarına mı desem olacaklara mı desem o kadar hakimim ki beni şaşırtan dizi yok denenilecek kadar az. Her sene maks bir dizi bulabiliyorum zevkle izliyorum gerisi hep arkaplan sesi gibi. E tabi bir bıkkınlık geldi bu durumdan. Bu konuda yalnız olmadığımı düşünüyorum. Siz de böyle misiniz?

Bir de böyle karmaşık olay örgülü, basit karakterlerin olmadığı, heyecanlı bir dizi öneriniz varsa beklerim.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Aynısı 🥲 sanırım hikayeler tükendi hep aynı şeyleri önümüze koyup duruyorlar. Özellikle romantik komedilerde . Hep aynı tür sahneler . Ya da dizinin ilk bölümünden sonunun nasıl biteceğini anlıyorsun , Aa ben zaten bunu şu dizide izlemiştim diyip bırakıyorsun. Yani bende öyle oluyor

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ortaokuldan beri k-drama izliyorum şu an üniversiteyi bitireceğim. O kadaaar çok dizi izledim ki bazen izlediğim diziyi unutup tekrar bakıp “aa bunu izlemiştim” diyorum. Şimdilerde de artık senaryo şemalarına mı desem olacaklara mı desem o kadar hakimim ki beni şaşırtan dizi yok denenilecek kadar az. Her sene maks bir dizi bulabiliyorum zevkle izliyorum gerisi hep arkaplan sesi gibi. E tabi bir bıkkınlık geldi bu durumdan. Bu konuda yalnız olmadığımı düşünüyorum. Siz de böyle misiniz?

Bir de böyle karmaşık olay örgülü, basit karakterlerin olmadığı, heyecanlı bir dizi öneriniz varsa beklerim.
Ben 3 günde my name, taxi driver ve glory bitirdim üçünü de öneririm...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aynısı 🥲 sanırım hikayeler tükendi hep aynı şeyleri önümüze koyup duruyorlar. Özellikle romantik komedilerde . Hep aynı tür sahneler . Ya da dizinin ilk bölümünden sonunun nasıl biteceğini anlıyorsun , Aa ben zaten bunu şu dizide izlemiştim diyip bırakıyorsun. Yani bende öyle oluyor
Kötü olay ya Türk dizilerinde de rastladığım durum...

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427

Taxi driveri geçen ailecek bitirdik . Güzel diziydi cidden
One dollar Lawyer pek bilinmiyor sanırım. Onu da çok beğendim ben
Ve benim olmazsa olmazım Alchemy of souls 😋

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Taxi driveri geçen ailecek bitirdik . Güzel diziydi cidden
One dollar Lawyer pek bilinmiyor sanırım. Onu da çok beğendim ben
Ve benim olmazsa olmazım Alchemy of souls 😋
Ben bu aralar etiketlerini XO bulunan bir dizi görüyorum izleyip izlememek arasında kararsızım çünkü bazen eşitler gerçekten ilgi çekici oluyor ama izlediğimde sarmıyor falan... Bir bilgin varsa bu dizi hakkında yorumunu merak ediyorum 😅

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Rookie Idol
Tepki
1,722
Ben öyle durumlarda ara veriyorum amerikan dizileri falan izliyorum. Bir süre sonra ondan sıkılıp kdramaya dönünce mutlu oluyorum. Tek bir şeye bağımlı kalmak öyle yapabiliyor 😂

Konu Sahibi

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,691
Gerçekten ya 🥲🥲

Üçünü de izledim hahahsjdnfmc

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Ben bu aralar etiketlerini XO bulunan bir dizi görüyorum izleyip izlememek arasında kararsızım çünkü bazen eşitler gerçekten ilgi çekici oluyor ama izlediğimde sarmıyor falan... Bir bilgin varsa bu dizi hakkında yorumunu merak ediyorum 😅
Xo kitty mi? Izlemedim ama diziden kesitlere çok sık denk geldim. Gördüğüm kadarıyla izleyenler pek hoşnut değildi. Birden bire kullanılan Korece kelimeler şarkılar filan biraz Can sıkıcıymış sanırım. Ben izlemeyi düşünmüyorum. Sen izlersen ve beğenirsen haber ver de ben de bi bakayım bhalaoahsg

Konu Sahibi

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,691
Ben öyle durumlarda ara veriyorum amerikan dizileri falan izliyorum. Bir süre sonra ondan sıkılıp kdramaya dönünce mutlu oluyorum. Tek bir şeye bağımlı kalmak öyle yapabiliyor 😂
Onu da denedim hatta That’s 70 Show, Fleabag ve Gilded Age izleyerek geri döneyim dedim yok yahu sanırım artık dizi izlememem lazım piyasa bana yetişemiyor 😂

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Xo kitty mi? Izlemedim ama diziden kesitlere çok sık denk geldim. Gördüğüm kadarıyla izleyenler pek hoşnut değildi. Birden bire kullanılan Korece kelimeler şarkılar filan biraz Can sıkıcıymış sanırım. Ben izlemeyi düşünmüyorum. Sen izlersen ve beğenirsen haber ver de ben de bi bakayım bhalaoahsg
Hadi ya jsjsianoajsoanaoakaoa
(Bu arada o yorumu yazdıktan sonra Better Days izledim aşırı iyi tavsiye ederim)

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
Ben lisede kdrama izlemeye başladım, sonuna kadar katlanabildiğim o kadar az dizi var ki...Eski dizilerden önerileriniz var mı? W two world, extraordinary you dizilerini sevdim o tarzda önerebilirsiniz

Konu Sahibi

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,691
Ben lisede kdrama izlemeye başladım, sonuna kadar katlanabildiğim o kadar az dizi var ki...Eski dizilerden önerileriniz var mı? W two world, extraordinary you dizilerini sevdim o tarzda önerebilirsiniz
W'nun eski dizi olması gerçeğiyle yüzleşmem için bir dakika...

Fantastik seviyorsan ve izlemediysen The Master's Sun'ı sevebilirsin belki.

Konu Sahibi

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,691
ıyyyyyyyyyyyyyyyyyy özellikle zengin fakir olayı varsa
Gerçekten ya artık Kore'nin yarısından çoğunun hayatının tüm boktanlığına rağmen pozitif kalan fakir kişiye aşık olan süper zeki, mega yakışıklı/güzel holding sahibi olduğunu düşünmeye başladım.

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,939
K-drama bende zirveyi Sky Castle'la gördü. Lgs'ye gireceğim sene izliyodum dizinin konusu da sınav sistemini merkezine alıyodu iyice deli etmişti dizi beni. Ama ilk izlediklerimden olduğu için midir bilmem The Heirs'in üzerine tanımam. Ondan sonra da izlediğim hiçbir kdrama da o zevki alamadım.

Siyah

Trainee
Tepki
44
penthouse diye bir dizi izlemiştim abovv yasak elma yan çardı resmen