Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Engenelerin(!) Enhypen'in Koreografisinden Rahatsız Olması

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Umuyorum ki çoğunuz Enhypenin yeni şarkısı Bite Me'yi izlemişsinizdir. Gördüğünüz gibi nakaratta kadın dansçılarla dans ediyorlar.
FwtiKJGaAAEIjqP.jpeg

Ve malum Koreliler bundan rahatsız olmuş. Toplanip Şirkete mail atmışlar. Henüz promalara başlamamışken koreografinin değişmesini istediklerini yazmışlar.
Eğer değişiklik olmazsa Enhypena black ocean yapacağını söyleyen bir kesim de var . Fw0mnEUaEAMteoG.jpeg Fw0As7saAAAbnci.jpeg

Şu an çok üzgün ve sinirliyim. 10 aylık aradan sonra bize çok güzel bir albümle geri dönüyorlar. Ve şu oppa sevdalılarınin yaptıklarına bak.. Enhypenin başına ne geliyorsa bu sözde Engenelerden geliyor zaten.
Umarım şirket güzelim koreografiyi bozmaz. Onlara inat Devam!
O zaman ne diyoruz
Fw0vMsRWwAkmgWi.jpeg

ENHYPEN SLAY 😋🔥❤️ FwvQENHXoAIlDe7.jpeg

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Bence kadınlar çok güzel ve hoş bi hava katmış. Bunların çekememezliği ne böyle.
Bence de. Hatta şarkının, klibin en dikkat çekici yeri orası. Iyi ki böyle bir şey yapmışlar bence . Yabancılar çokça konuşup övdü Enha'yi
Ama işte klasik Koreliler.🤡

hiçbirfandomamensupdeğilim

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,690
Böyle şikayetleri görünce kendimi 16. yy da sanıyorum abi dans alt üstü ya, genel olarak HYBE böyle itirazları çok sallamıyor gibi geliyor bana.
.
.
.
Bu arada Bite Me'yi görünce Gibi dizisindeki bölüm geldi aklıma abv asdjkdgfgfdg

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Böyle şikayetleri görünce kendimi 16. yy da sanıyorum abi dans alt üstü ya, genel olarak HYBE böyle itirazları çok sallamıyor gibi geliyor bana.
.
.
.
Bu arada Bite Me'yi görünce Gibi dizisindeki bölüm geldi aklıma abv asdjkdgfgfdg
Altı üstü dans ama herhangi bir kadın idol ile erkek idol göz göze bile gelse nefret yağdıran bir kesimden bahsediyoruz maalesef. Ay umarım Hybe cidden dinlemez bunları

Ve o diziyi bilmiyorumm Ne oluyor o bölümde 👀👀
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

benim en beğendiğim kısmı olması dşkfgşerkfdşkfşas üyeleri göremiyoruz falan bahaneleri peki?? kocaları gibi kıskançlıktan kudurmaları çok komik ayy
Ona çok güldüm ya bgalaisbsgs bir de şey diyorlar Ni-ki daha küçük
Çocuk 18 olacak 18 ve tek yaptığı şey dansçının belini tutmak
Çıldırtıyorlar insanı yab

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
yemin ederim bıktım bu k-engeneden. hiçbir işe yaradıkları yok ama korede oldukları için her şeyden faydalanıyorlar. şimdi de utanmadan koreografi değişsin diyorlar. deliriyorum gerçekten.
gerçekten ya havalimanında üyeleri ezmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar
çok sinirliyim

soleil

Trainee
Tepki
319
Altı üstü dans ama herhangi bir kadın idol ile erkek idol göz göze bile gelse nefret yağdıran bir kesimden bahsediyoruz maalesef. Ay umarım Hybe cidden dinlemez bunları

o sırada ni-ki'yi her fırsatta s.ksüelize ettiklerini bilen aklı mantığı yerinde engeneler. 👁️👄👁️ btw kadın dansçıları ni-ki önermiş aferin çocuğuma çok iyi düşünmüş.s 17sinde dansa aşık ve işini hakkıyla yapan bebemizi hak etmiyor bu k-engeneler. yalandan yeri ni-ki'yi öne sürmesinler

hiçbirfandomamensupdeğilim

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,690

Dizideki bir karakterin babaannesi bir yamyam tarafından yeniliyor ve karakterin bir arkadaşı da şöyle bir şarkı çıkarıyor

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
o sırada ni-ki'yi her fırsatta s.ksüelize ettiklerini bilen aklı mantığı yerinde engeneler. 👁️👄👁️ btw kadın dansçıları ni-ki önermiş aferin çocuğuma çok iyi düşünmüş.s 17sinde dansa aşık ve işini hakkıyla yapan bebemizi hak etmiyor bu k-engeneler. yalandan yeri ni-ki'yi öne sürmesinler
14 yaşından beri bunu yapıyorlar hem de 🤡 hepsi tamamen bahane
Ve dansçıları onun önerdiğini biimiyordum🥺 come here get some kısmının dansının ondan çıktığını biliyordum sadcee
Çocuk zeki ya 😏❤️✨😌

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
Bu koreli engenelerden bıktım. Enhypen lehine hiçbir şey yapmadıkları yetmiyor gibi bir de önlerine taş değil kaya atıyorlar. Nefret ediyorum şu korelilerin erkek arkadaş idol algısından. Ne kadar süredir şu comeback için uğraşıyorlar, dünya turuna çıktılar, jp cbler, soundtrackler derken koskoca 10 ay geçti. Bu kadar zamandan sonra sevinip destekleyeceklerine böylesine aptalca hareketlerle yalnızca emeklerine saygısızlık yapıyorlar.

Son düzenleme:

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
Debut zamanında çocuğa neler neler dediler birinin gıkı çıkmadı ya da ne yapıyorsunuz demedi. İğrenç.

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Bu koreli engenelerden bıktım. Enhypen lehine hiçbir şey yapmadıkları yetmiyor gibi bir de önlerine taş değil kaya atıyorlar. Nefret ediyorum şu korelilerin erkek arkadaş idol algısından. Ne kadar süredir şu comeback için uğraşıyorlar, dünya turuna çıktılar, jp cbler, soundtracler derken koskoca 10 ay geçti. Bu kadar zamandan sonra sevinip destekleyeceklerine böylesine aptalca hareketlerle yalnızca emeklerine saygısızlık yapıyorlar.
Bir kez daha gösteriyorlar hayal dünyasında yaşadıklarını. Nankörler başka bir şey değil
Gerçekten büyük bir saygısızlık

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Niki ile aynı yaştayım önüme o tip videolar geldikçe düşünüyorum ben olsaydım diye düşünmesi bile kötü daha reşit bile olmayan insanlara böyle yapılması. Reşit insanlar bile bunu kolay kaldıramaz bence.

soleil

Trainee
Tepki
319
Niki ile aynı yaştayım önüme o tip videolar geldikçe düşünüyorum ben olsaydım diye düşünmesi bile kötü daha reşit bile olmayan insanlara böyle yapılması. Reşit insanlar bile bunu kolay kaldıramaz bence.
Niki şu sektörde kpop hayranları(!) tarafından en kötü muamele gören maknaelerden biri olabilir. Anlamsız ve korkunç bir boyutta nefrete maruz kalıyor + çok fazla cinselleştiriliyor. Gerçekten çok üzülüyorum bu duruma

Şunu da eklemek istiyorum. Çocukların hepsi iyi iş çıkarttı ama shoon, hee ve riki'nin partnerleriyle olan uyumu aşırı iyi değil mi?