Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop'ın Bir Sorununu Çözme Şansınız Olsaydı Bu Ne Olurdu ?

Konu Sahibi
Only Once🍭

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
464
Doğru düzgün şarkı söyleyemeyen birine çıkış yaptırmazdım.Dansda,sahne hakimiyyetinde iyi olsa bile şarkıcı olucak birinin ilk önce şarkı söyleyebilmesi gerek.Başka türlü arka dansçı olur böylesi.Ve ya oyuncu,model.
Bence de şarkı söyleyemeyecekse idol olmasına ne gerek var yani

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,110
-15 yaşından önce idollüğü bırak staj almayı yasaklardım
-Şarkı söyleyemeyen ve dans edemeyenler başka hayallere
-İdollük dışında hiçbir şeye izin vermezdim (modellik vs)
-Ve hazıra konmayı yasaklardım üretim olsun biraz (dans olsun, müzik olsun, söz yazarlığı olsun)

Konu Sahibi
Only Once🍭

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
464
-15 yaşından önce idollüğü bırak staj almayı yasaklardım
-Şarkı söyleyemeyen ve dans edemeyenler başka hayallere
-İdollük dışında hiçbir şeye izin vermezdim (modellik vs)
-Ve hazıra konmayı yasaklardım üretim olsun biraz (dans olsun, müzik olsun, söz yazarlığı olsun)
Sen de çok sert çıktın yaaa 😂😂😂

Ü

Üye silindi 25

idollerin ibonun mağarasında yetişmiş gibi olan cahilliklerini önlemek için inanılmaz katı bi eğitim verdirilmesini isterdim. ayrıca duygusal zekaları da oldukça düşük bunlar beni çok gıcık ediyo bi tane çarpmak istiyorum ağızlarına

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,632
idollerin ibonun mağarasında yetişmiş gibi olan cahilliklerini önlemek için inanılmaz katı bi eğitim verdirilmesini isterdim. ayrıca duygusal zekaları da oldukça düşük bunlar beni çok gıcık ediyo bi tane çarpmak istiyorum ağızlarına
Bu idollük sisteminden kaynaklı. 10 yaşında stajyerliğe başlarsan ve daha okulunu bitirmeden çıkış yaparsan ne kadar eğitim alabilirsin ki?