Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kendall Jenner

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

ISTESEN DE OLAMAZSIN KENDALL JENNER
çok sinirlendim ya sen para icinde yuzuyorsun da herkes senin kadar şanslı degil daha yuruyemeden (ben odamda kendi kendime bu nepo baby modellerden daha iyi yuruyorum) bir ton para kazaniyorsun bir de isini hakkiyla yapanlara laf mi ediyorsun? Bir ton ekmek yemen lazim onlar gibi olabilmen icin

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686

çok sinirlendim ya sen para icinde yuzuyorsun da herkes senin kadar şanslı degil daha yuruyemeden (ben odamda kendi kendime bu nepo baby modellerden daha iyi yuruyorum) bir ton para kazaniyorsun bir de isini hakkiyla yapanlara laf mi ediyorsun? Bir ton ekmek yemen lazim onlar gibi olabilmen icin
Kendall zenginlik ve ün içinde doğmuş biri. Ama hem ben sizin gibi değilim hem de ben de sizden biriyim imajına sahip olmaya çalışıyor sanki ya çok tuhaf cavbsnsn

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Kendall surekli böyle. Kaoslar kavgalar çıkartıp ay benim bir alakam yok ay ben masumum şöyle böyle triplerine girip duruyor nepo babylerin kraliçesi. Tamam knk anladık sen kimseye benzemiyorsun harikasın tamam

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Ben sadece forum yorobunla konusmak istiyordum niye degistirdiniz kategoriyi😭😭